Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

nadal Robert ponad sekunda straty do młodego w FP3. Sam już nie wiem co o tym myśleć  ale nadal kibicuje i wierzę. 

Skończyłem dziś czytać ksiązkę pana Gutowskiego no i nie było tam za wiele jakiś nowych faktów od tych które znałem choiażby czytając wątek poświęcony na forum o Robercie, nie mniej dobra laktura 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, lennox napisał:

@Kaczi

Jeździ takim gównem, że nikt rozsądny nie oceni na ile to kwestia Roberta czy tylko samochodu. Tego poprostu na ten moment nie da się określić. Dlatego nie ma co bić gówna na pianę tylko cieszmy się sezonem o tym, że Robert w ogóle jeździ.

 

 

 

 



Kiedyś w średnim Renault potrafił robić wyniki ponad stan, w BMW to samo a jednak kolegi z zespołu nie potrafi objechać pomimo że oboje jeżdżą wozem drabiniastym...

Ale jakby nie było trzeba się cieszyć i podziwiać bo myślę że zwykli ludzie by się poddali dużo wcześniej niż on.

Odnośnik do komentarza


Kiedyś w średnim Renault potrafił robić wyniki ponad stan, w BMW to samo a jednak kolegi z zespołu nie potrafi objechać pomimo że oboje jeżdżą wozem drabiniastym...

Ale jakby nie było trzeba się cieszyć i podziwiać bo myślę że zwykli ludzie by się poddali dużo wcześniej niż on.
Oczywiście, że tak. Ja w ogóle nie rozumiem jak można nie mieć szacunku do Roberta choćby za to jak walczył o siebie.
Ale fakty też chyba musimy przyjąć... mimo, że są nie w smak.
Odnośnik do komentarza

Niestety Polsat, a nie Eleven, to jest najgorsze. To tak jak w polskich januszowych firmach (czyli jakieś 90%), masz fajną ekipę, dobrze się robi, po czym wpada szefo i mówi "Zdzichu, dzięki za współpracę, ale Andrzejek cię zastąpi bo kiedyś mi węgiel przywiózł". Reszta nie ma nic do gadania, Zdzichu w dupie, a Andrzejek tylko się uśmiecha pod nosem... Smutne to, ale prawdziwe.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...