Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Hela napisał:

Hamilton narzekający przez ostatnią godzinę wyścigu na opony, podczas końcowego wywiadu mówi - "i tak bym nie zjechał" :reggie:

To było oczywiste, bo by spadł na 4-5 miejsce, ale dobrze podsycało rywalizacje pomiędzy nim a Verstappenem.  

Szkoda, ze ten drugi go nie skasowal ostatecznie :P Wtedy to by bylo ciekawie :P

Odnośnik do komentarza
Hamilton narzekający przez ostatnią godzinę wyścigu na opony, podczas końcowego wywiadu mówi - "i tak bym nie zjechał" :reggie:
To było oczywiste, bo by spadł na 4-5 miejsce, ale dobrze podsycało rywalizacje pomiędzy nim a Verstappenem.  
Mercedes doskonale wiedział, że dojedzie na tych oponach. Cała reszta to tylko szopka pod publiczke, nic więcej. Te opony jeszcze by z 20 kółek wytrzymały. Ten tor niestety to nieporozumienie i rywalizacja kończy się na kwalifikacjach, szczególnie że bolidy są jeszcze większe i nie ma szans wyprzedzić.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No milo by bylo jakby Bottas wygral w Kanadzie.

Jakies ploty kraza, ze:

Williams bedzie (pewnie po przerwie wakacyjnej) mial bardzo duzo mocnych upgradeow (taaaa... jasne, ciekawe jak sie spisza wzgledem pozostalych teamow :P)

Vettel rozwaza koniec kariery po tym roku (watpie, bo z tego co kojarze to chyba kontrakt ma do konca 2020?).

Odnośnik do komentarza

Pytanie do użytkowników f1tvpro. Czy apka działa dobrze? Da się oglądać? Nie tnie? Dobra jakość? Pytam bo różnych opinii się naczytałem, a chciałem przetestować. No i jak jest z transmisją. Zaczyna się przed samym wyścigiem czy wcześniej? Jest to jakoś połączone np. z feedem Sky? Gridwalk Martina itp. Wyczytałem też, że można w razie jakby się nie spodobało w ciągu tygodnia zrezygnować. Jeśli tak to czy zwracają kasę czy pobierają dopiero po tygodniu.

Z góry dzięki za odpowiedzi i sorki za potok pytań.

Jeszcze jedno. Apka działa na smart tv? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Bywają problemy, nawet często. Czasem mam tylko telefon do oglądania i mam problemy z zalogowaniem albo włączeniem aplikacji. Jednego weekendu w ogóle nie dało się oglądać. Jak już działa to działa dobrze, transmisje są długo przed wyścigiem, wszystkie live timingi, onboardy. 

 

W skrócie: bywają problemy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Luqat napisał:

Pytanie do użytkowników f1tvpro. Czy apka działa dobrze? Da się oglądać? Nie tnie? Dobra jakość? Pytam bo różnych opinii się naczytałem, a chciałem przetestować. No i jak jest z transmisją. Zaczyna się przed samym wyścigiem czy wcześniej? Jest to jakoś połączone np. z feedem Sky? Gridwalk Martina itp. Wyczytałem też, że można w razie jakby się nie spodobało w ciągu tygodnia zrezygnować. Jeśli tak to czy zwracają kasę czy pobierają dopiero po tygodniu.

Z góry dzięki za odpowiedzi i sorki za potok pytań.

Jeszcze jedno. Apka działa na smart tv? :rolleyes:

Bardzo roznie.

Jesli chodzi o wersje na telefon - ja musze sie wylogowac za kazdym razem i ponownie zalogowac - inaczej nie laduje mi opcji "play stream" nawet.

Czasem sa problemy globalne z bufferowaniem. W tym sezonie nie dalo sie ogladac jednego wyscigu w ogole (dali refund wartosci jednego miesiaca suba).

 

Nie ma appki na smart tv - ja robie tak, ze odpalam w przegladarce i podpinam pod TV. Ta w Smart TV przegladarka chyba ma problemy z ich strona (nie pamietam).

 

Poza powyzszymi - solidnie i fajnie, ale brakuje mi bardzo PiP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.