Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Kron997 napisał:

Słuchajcie, czy wy też macie kłopoty z obrazem i buforowaniem Streamu z Eleven Sports? GP Monaco oglądałem na raty - co chwila restart telewizora. Jak to działa na laptopie?

na playerze wgl nie bylem w stanie ogladac bo co odswiezenie to bylo sciecie :( byl problem z tym GP

zakladam ze wiekszosc pytajacych o F1 TV chce jezdzic wyscigi z KUbica...odpalcie sb na yt jego onbordy i zobaczcie ze ta usluga pozostawia wiele do zyczenia :lapka: czeste zawieszki, siatkowanie obrazu itp.  Pisze tylko o Robercie, inni kierowcy moze maja lepszy przekaz

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

A za pół roku jak się sezon skończy to internet znów zacznie zalewać fala insynuacji co dalej z Kubicą? 

Ja go już skreśliłem. Zastanawiałem się dlaczego bolid nie jedzie a okazuje się że to nie bolid tylko Robert i jednak jego kaleka dłoń nie jest w stanie już reagować na poziomie kierowców F1. 

 

Williamsa też olewam i wole powspominać ich gdy byli na szczycie niż ślepo wierzyć gdy są gównem. 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Kubicy brakuje ewidentnie tempa i związane jest to z 8 letnią przerwą od wyścigów. Russel w tym czasie nie wysiadał z bolidów. Podobna sytuacja była po powrocie Schumachera gdy był objeżdżany przez Rosberga. Być może jeszcze Kubica odzyska swoje tempo a być może nie. Ręka chyba nie ma tu większego znaczenia. 
Kanada jest podobna do Monaco, więc jest szansa, że Robert nie będzie ostatni dzisiaj. 

Odnośnik do komentarza

Bardziej pewnie o ściany przy wyjściu z zakrętów.

Natomiast, co do tej ręki, to jeszcze się Wam to nie znudziło? Jeśli nie dawałby rady, to jak zostałby mistrzem WRC 2 w swoim PIERWSZYM sezonie startów?? Tam się kręci "trochę" więcej kółkiem i "trochę" bardziej rzuca, c'nie? Nie mówiąc o tym, że to było ledwie DWA lata po wypadku, kiedy nie był jeszcze tak wyrehabilitowany. :bye2:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...