Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

i tak robi wynik ponad stan z tej Alfy, to już otstatni tego rodzaju kierowca jak  niegdyś James Hunt.  

 

7 godzin temu, Luqat napisał:

Znowu jakiś random broni i tłumaczy Roberta. Przecież wiadomo, że on się do tarcia chrzanu nawet nie nadaje.


Jest zapewne bardziej doświadczonym i bliżej F1 randomem niż TY

Odnośnik do komentarza

@Kaczi widać, że jednak trzeba dużo doświadczenia w forumkowaniu, żeby dostrzec ironię :rolleyes:

Poczytaj moje wcześniejsze posty w temacie albo czytaj je uważniej, a wszystko stanie się jasne ;)

Pozdrawiam.

P.S. Tak, wiem kto to jest Mark Hughes, a nawet Robert Kubica, bo....jestem niedzielnym (nomen omen) kibicem. Nie mylić z kUbicem :good:

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że Robert się nie pie.rdoli i nie wybiela swojego teamu w wywiadach, pewnie Pani Williams szlag trafia.

 

 

Zmusiłem się i po doskonałym dokumencie o F1 wróciłem do oglądania wyścigów, ale jednak to nie dla mnie. Dalej w moim serduszku na miejscu pierwszym jest MotoGP, gdzie, aż tak  mocno pieniądze nie dyktują przebiegu wyścigu ( oczywiście jest kontrast pomiędzy potężnym teamem jak Yamaha/Honda/Ducati, a "maluchami" pokroju Aprilii/KTM),  a ostatni pojedynek o pierwsze miejsce to esencja ścigania :obama:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
4 minutes ago, da$io said:

Czyli retoryka jest taka: Williams to dziadowski zespół, Robert też słabo jeździ ale z uwagi na ich dziadostwo będzie na kogo zwalić gdy naszego kierowcy po obecnym sezonie już nigdy więcej nie ujrzymy w F1?

co Wy z tym ze Robert slabo jezdzi?? jezdzi innym bolidem niz Russel (gorszym) a roznica na jednym okrazeniu to mniej wiecej pol sekundy. Na ten moment to Robert jezdzac tym co ma robi lepsza Robote od Georga 

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu kopać się z koniem, bo i tak murem głowy nie przebijesz. Zaraz wyjdziesz na Kubica (fana Kubicy dla jasności), no i próbujesz go w zaślepieniu tłumaczyć. Ja już sobie darowałem, bo szkoda czasu i atłasu. Niech każdy myśli za siebie i sobie tłumaczy co chce, jak chce. 

No, a biednemu zawsze studzienki w podłogę. Nie dość, że są w czarnej, to jeszcze mają pecha.

 

Edyta: To odnosi się do obu powyższych.

 

Edyta edyty: jednak tylko do pierwszego posta.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

W ogóle co za ironia losu, nie dość, że samochód to świerzb do którego nie ma części, to jeszcze wyebali się nim w studzienkę jak na jakiejś powiatowej drodze. Do tego kierowca lawety która sciągała bolid z toru przyje.bał o coś dźwigiem. :yao:

 

To jest kur.wa tragikomedia. :reggie:

 

Jak to mówią, biednemu zawsze wiatr w oczy i ch.uj w du.pe :reggie:

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...