Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

1. 0,65s przewagi Bottasa to jakiś kosmos, nie oglądałem onboardów, ale HAM musiał jakiś konkretny błąd popełnić.

2. Co do Borowczyka to wolę jego od reszty składu F1 Eleven, nie podchodzi mi ten Kaplica, Gąsiorowski też. Sokół to klasa sama w sobie, Jermakow też daje radę a Borowczyka po takiej przerwie miło posłuchać, bo jednak na nim się wychowałem zarówno w transmisjach F1 jak i WRC.

3. Kubica no nie wiem, 0.3 sekundy to ogromna różnica, przestałem już kompletnie wierzyć, że jest różnica w samochodach. Raczej po prostu KUB nie może się przystosować do niego, nie pasuje mu balans, praca hamulców, ale zespół nic z tym nie może zrobić. Albo Robert się ogarnie, albo nie dojedzie do końca tego sezonu. Jak jutro znowu dostanie baty od Russela to po przerwie wakacyjnej będzie bezrobotny. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Russel kara za wymianę skrzyni. Więc i tak wystartuje ostatni.

Co nie zmieni faktu, ze na 90% dojedzie do mety przed Robertem bo albo znowu Williams cos spierdoli, albo nagle w polowie wyscigu (znowu) zacznie zwalniac i krecic slabe czasy:dunno:

Odnośnik do komentarza

„Anglik podczas tego weekendu używa nadwozia, którym dysponował Robert Kubica w pierwszych czterech wyścigach. Powiedział, że nie widzi różnic w ich zachowaniu. Do swojego poprzedniego nadwozia Russell wróci najwcześniej na Grand Prix Kanady. Russell jeździ w ten weekend z poprawkami, które będzie testował również w wyścigu”

 

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, da$io napisał:

„Anglik podczas tego weekendu używa nadwozia, którym dysponował Robert Kubica w pierwszych czterech wyścigach. Powiedział, że nie widzi różnic w ich zachowaniu. Do swojego poprzedniego nadwozia Russell wróci najwcześniej na Grand Prix Kanady. Russell jeździ w ten weekend z poprawkami, które będzie testował również w wyścigu”

 

no tylko nadwozie nie robi różnicy

4 minuty temu, Sydney napisał:

Obiektywnie można pogratulować Russelowi i mu kibicować, ponieważ chłopak robi różnicę w tym zespole, natomiast Kubica błądzi we mgle pozostając niekompatybilnym zarówno z bolidem jak i oponami Pirelli. 

to prawda, licze po cichu ze Russel zajmie miejsce Bottasa 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, szejdj napisał:

no tylko nadwozie nie robi różnicy

to prawda, licze po cichu ze Russel zajmie miejsce Bottasa 

Trzeba przyznac chlopakowi, ze ma naprawde spory talent. Fajna opcja by bylo Bottas WC i odchodzi (tak jak Rosberg) a na jego miejsce wskakuje Russell, a na Russella Ocon (a Kubica jakims cudem utrzymuje sie w F1 :P - albo do Haasa).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...