Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sa produkty, ktore do kazdego marketu trafiaja jednakowe jak np te musztardy z kamisa itp i sa produkty, ktore sa produkowane przez koncerny specjalnie dla biedronki, te z moich obserwacji sa duzo gorsze niz odpowiedniki - np cala gama piw, szczegolnie te carsbergi robione dla biedronki o pojednosci 1 pinty, alkohole mocne (na sylwka kupowalem zoladkowa czysta i mi czesc ZAMARZLA w zamrazarce w lodowke), ostatnio wszysckie chipsy od fritolay(laysy,chitosy) sa z jakas promocja tylko dla biedronki (ze dziennie do wygrania za cos 50zl) i jakosc ziemniaka tez jest gorsza

Odnośnik do komentarza

O dziwo, Biedronka ma bardzo dobre kosmetyki dla mężczyzn.

 

Używałem żelu pod prysznic Skino, ładnie pachnie, fajnie odświeża, ale nie jestem pewien, czy trochę skóry nie wysuszał. Z kolei, ostatnio kupiłem żel do golenia, też Skino i nie widzę żadnej różnicy między nim, a Gillette, który używałem wcześniej, a jest kilka razy tańszy.

Odnośnik do komentarza

 

O dziwo, Biedronka ma bardzo dobre kosmetyki dla mężczyzn.

 

Używałem żelu pod prysznic Skino, ładnie pachnie, fajnie odświeża, ale nie jestem pewien, czy trochę skóry nie wysuszał. Z kolei, ostatnio kupiłem żel do golenia, też Skino i nie widzę żadnej różnicy między nim, a Gillette, który używałem wcześniej, a jest kilka razy tańszy.

 

 

Dokladnie tez tak z tym zelem do golenia mam

Odnośnik do komentarza

 

 

O dziwo, Biedronka ma bardzo dobre kosmetyki dla mężczyzn.

 

Używałem żelu pod prysznic Skino, ładnie pachnie, fajnie odświeża, ale nie jestem pewien, czy trochę skóry nie wysuszał. Z kolei, ostatnio kupiłem żel do golenia, też Skino i nie widzę żadnej różnicy między nim, a Gillette, który używałem wcześniej, a jest kilka razy tańszy.

 

 

Dokladnie tez tak z tym zelem do golenia mam

 

 

Żel do golenia skino ładnie pachnie i rzeczywiście jest jak Gillette, tyle, że wg mnie żel Gillette też jest ujowy, bo tak samo jak tamten szybko "wyparowuje" z twarzy chyba, że nałoży się jego grubą warstwę. Właśnie dlatego używam tylko pianek.

 

Pianka Nivea > Pianka Lidl >>>> Pianka Biedra z tym, że pianka Nivea jst tylko dlatego lepsza, bo ładniej pachnie a konsystencja identyko, ze to z lidla 2x tańsza jest.

Odnośnik do komentarza

co do pianki Skino się zgodzę, że jest ok, tak maszynek nie polecam, są badziewne, kiepsko golą i cały ryj potrafią pociąć

ku.rwa jednorazówką sie golić :yao: :yao: :yao: :yao: weź sobie kup maszynkę do golenia porządną a nie chyba, że podpi.ździe pod nosem golisz to wtedy ok

btw zamaraznia wódeczki to jak jest jakaś oszukana czyli poniżej 40% to bankowo zamarźnie

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Król jest jeden: żółty BIC. Przerobiłem wszystko. Elektryczne za bardzo szarpią (no jakoś się nie przyzwyczaiłem), te z poczwórnymi ostrzami, paskami z aloesem itp. to pieniądze wyrzucone w błoto. BIC rządzi. Za 3-4 razem goli najlepiej, więc tu nie chodzi tylko o oszczędność. Kiedyś, jak było mi bardzo smutno, ogoliłem długie kudły do zera jednorazówką, a głowę mam dużą. Zero zacięć. Tylko, wiecie, to trzeba umieć. Jak wasi ojcowie chlali albo wychodzili po ćmiki, to teraz za późno, sami się nie nauczycie.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

 

co do pianki Skino się zgodzę, że jest ok, tak maszynek nie polecam, są badziewne, kiepsko golą i cały ryj potrafią pociąć

ku.rwa jednorazówką sie golić :yao: :yao: :yao: :yao: weź sobie kup maszynkę do golenia porządną a nie chyba, że podpi.ździe pod nosem golisz to wtedy ok

btw zamaraznia wódeczki to jak jest jakaś oszukana czyli poniżej 40% to bankowo zamarźnie

 

 

A czy ktoś powiedział, że się golę? :[ mam normalnego gillete i kupuję ostrza regularnie. Czasem jak nie mam czasu rano ryja ogolić to jadę golarką, bo też mam :[ weź się warzywko zamknij bo Ci yebnę :[

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...