Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w Biedrze widziałem colę o smaku whisky, ale nie Original, tylko taką cebulacką, etykieta jakby sprzed 15 lat.

Piłem ostatnio z Biedry jakąś kawę włoską gazowaną i byłem mocno rozczarowany, nawet nie była przesłodzona żeby podnieść ocenę jej nijakości. Cola whisky z mojego ulubionego sklepu? Nawet nie próbuję. :)

 

Ale jak bedzie waniliowa to dajcie koniecznie znac. Ostatnio dlugo jej niebylo. A Lucek juz do biedry nie hasa i nie ma infa z pierwszej reki ;/

Odnośnik do komentarza

Ostatnio u szwagra była kontrola z jakiegoś urzędu co kontroluje jakość żarcia w marketach i  firmach robiących szynki, mięcho itp., a że jest dyrektorem to pogadał sobie z kolesiem i ten powiedział, że z tych wszystkich dyskontów najlepiej właśnie wypada mięcho z biedry. Pozostaje wierzyć i kupować :P

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

W każdym markecie są ładowane nikt nie mówi, że nie. Ostatnio dostałem kurę z wiochy gdzie sobie biegają i nie daje im się antybiotyków itp, to piersi ciężko rozbijało się tłuczkiem, mięso było bardziej sprężyste i żadna woda nie wyciekała na patelni. Czasem jak te biedronowe rozbijam to chlapią równo XD

Odnośnik do komentarza

Nom te biedronowe takie ładne, gładziutkie, zero krwi, żył, chrząstek. A wziąłem w mięsnym to były jakieś małe kosteczki, piersi jakieś niekształtne, trochę żyłek musiałem odkroić, ale... na patelni nie było wody, a i zapach o wiele lepszy. Te z biedry w ogóle nie pachną podczas smażenia.

Odnośnik do komentarza

Nie ma porównania między drobiem z dyskontu a takim od lokalnego dostawcy. I nie mówię o kupowaniu od razu kury prosto z zagrody, ale wystarczy poszukać w okolicy jakiegoś Społem albo GSu, mają głównie swoich i lokalnych dostawców. Taki filet nie ma w sobie 30% wody i nie smakuje jak papier. Różnica jest zauważalna.

Odnośnik do komentarza

My chcemy teraz na próbę zamówić coś takiego:

 

http://www.gruszka-pietruszka.pl

 

Wygląda na dobrą alternatywę jak komuś nie chce się szukać lokalnych dostawców.

Fajna inicjatywa. Po humble bundle (gierki), weszły joyboxy (kosmetyki dla lasek), a teraz swojskie mięcho, warzywa i owoce.

Szkoda tylko, że na razie Wrocek. A jaki koszt takiej skrzynki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...