Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Plugawy, a wiesz czemu nie ma już tego chłodnika na zimno, czy aryana? Chociaż aryana to chyba w biedrze nie było. Kurde, dwie rzeczy które mi posmakowały i zniknęły ze sklepów.

 

Kij wie czemu, słabo się sprzedawało, albo to artykuł będący tylko jak jest specjalna oferta. Może też jakiś odpowiednik wprowadzili.

Odnośnik do komentarza

Przyznam, że biedroid nie taki biedroid. Ostatnio wprowadzają coraz lepsze rzeczy, jakieś oliwki w anchois, specjalne pasztety z ryb, czy jakieś tam udziwnione wędliny/ryby. Yano, jak to czytasz, to udaj się do Biedry, polecam.

Oprócz tego, jest już więcej firmowej chemii, ale dobrych kostek do kibla dalej nie ma. Za to są już maszynki Gillette :)

Pamiętam Biedronkę z lat '90tych, to w sklepie zmieścił się jeszcze salonik prasowy, sklep mięsny i wózki, a dziś ten sam metraż zajmuje sam sklep (wózki na zewnątrz), co tylko potwierdza ile towaru się namnożyło. No i kiedyś chyba była tylko spożywka/chemia.

Odnośnik do komentarza

2015, a ten zauważył, że Biedronka się rozwija...

 

Mnóstwo fajnych rzeczy w niej jest, chemię też kupuję. Kostki do kibla są ok, potrafią zneutralizować i utrzymać klopa w czystości nawet po mnie. Biorę też papier toaletowy, ostatnio żele pod prysznic, bo nie odczuwam różnicy między nim, a tymi markowymi, to samo płyn do płukania ust. Sztyft pod szkrzydło Old Spice też ostatnio kupiłem, 2 zł taniej niż w Rossmanie. Generalnie, najczęściej kupuję mrożone warzywa, jakieś świeże, serki wiejskie i wodę Oazę. Rzadziej chemię, o której mówiłem, makaron, ryż.

Odnośnik do komentarza

2015, a ten zauważył, że Biedronka się rozwija...

Tak ogólnie napisałem, bo przypomniało mi się jak kiedyś tam chodziłem i jak to wówczas wyglądało. A chodzę od początku.

Dopiero jednak od niedawna mają firmową chemię, wcześniej to chyba tylko pastę do zębów mieli Blend-a-med i może jakiś szampon.

Nawet się reklamują, że w wprowadzają "jeszcze więcej firmowych produktów".

Aha i nie pij tej taniej Oazy. Żywiec też lipny, dzisiaj zobaczyłem, że mają Muszyniankę i ją polecam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...