Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Acha, myslalem, ze to juz ich regularna reklama tam na dole xD. Dosi tez nie zauwazylem, jakos mi nie robi. Chyba jak juz to pollene 2000 bym wolal zobaczyc.

 

Ale z tego wszystkiego i tak wychodzi, ze to po prostu opakowania stylizowane na retro. Lepszym ruchem by bylo zmartwychwstanie produktu jak ostatnio z Frugo albo jeszcze lata temu z tymbarkiem jablko + mieta. Ojciec mi opowiadal, ze kiedys kiedys bylo cos takiego co sie zwalo "plynny owoc" i wlasnie bylo o smaku jab + mieta. A tak to co ku.rwa, czipsow, proszkow i gum w polsce przez 20 lat nie bylo?

Odnośnik do komentarza

wiele rzeczy z lat mlodzienczych wyparowalo, pewnie teraz ich powrot bylby trudny z uwagi na prawa do marki, opatentowane sklady czy ryzyko, ze cos co kiedys bylo dopuszczone do sprzedazy juz jest zabronione (jakis barwnik, jakies E) - ja bym wiele dal za powrot np nutelii snickers, od dluzszego czasu nie potrafie tez dorwac oryginalnego loda "sniezki" ,zamiast tego sa jakies sniegowe, sniezne czy sniezek

Odnośnik do komentarza

 

oryginalnego loda "sniezki" ,zamiast tego sa jakies sniegowe, sniezne czy sniezek

te sa tylko produkcji nordisa - do dostania jak jezdze rowcem po wioskach w jakichś malych sklepikach, na pewno nie w sieciowkach
nie, nordis ma "sniezyczki"

 

oryginalne "sniezki" z dziecinstwa wygladaly tak:

 

sniezki_komplet.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnośnie chiosów to te z biedry są w tych paczkach

43985_CHIPSY-CHIO-CHIPS-POLUDNIOWA-PAPRY

I szczerze to nie pamiętam jak dokładnie one smakowały bo to była któraś tam edycja. Biedronkowe za to na pewno nie smakują tak jak te:

chioxc2lx.jpg

No i ubolewam nad tym, że nie wprowadzili do sprzedaży tych, uwielbiałem je:

Chio-HotPepp.jpg

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu marzył mi się powrót snickersa w kremie, nawet próbowałem znaleźć jakąś podróbę w marketach, ale nigdzie czegoś takiego nie ma. Biedronka tylko żeruje na starych markach, te produkty nie są w ogóle podobne do tych z przeszłości. Tacosy mnie cholernie zawiodły.

Zmieszaj masło orzechowe z kawałkami orzechów i nutellą, smak bardzo podobny.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ale w tym tygodniu Biedra dała radę, Turbo pachnie i smakuje jak dawniej, a Krakus na bułce przenosi w przeszłość do biwaków pod namiotem. Czekam teraz na Koukou Roukou i będę kontent :)

jest w tesco

Odnośnik do komentarza

Jestem wlasnie po zjedzeniu chio chips i tacosow.

 

 

mg nigga pliz

 

to jakas porazka, przesolone go wno, tacosow nawet nie biezcie bo sklad odnosnie smaku robili mieszajac perfumy z sefory oraz tona soli, generalnie porazka, lepiej chyba wypic sobie wode z morza bo jest mniej slona

biedronka marketingowy geniusz, zlecili produkcje go wna crunchipsowi, dali oldschoolowe logo i tak sie robi hajsy

czekam az jakas tatra czy ksiazece wyprodukuje sikacza z nalepka EB do kolekcji...

 

 

:|

Odnośnik do komentarza

Kubki smakowe się starzeją i nic wam nie będzie tak samo jak za szczeniaka smakować.

 

to ze tobie tesciowa zestarzala zycie to nie znaczy ze tutaj ludzie maja z pocalowaniem reki sie spuszczac nad jakis badziewiem zerujacym na marce, jadles to w ogole ze (pipi) takie bzdury ? bo to do klasyczneo chio jest niepodobne

Odnośnik do komentarza

Tak a propos EB. Siedzę wczoraj z kumplami na trybunach przy boisku, oni piją bronksy, ja kierowałem. Jeden pił właśnie EB, a że nie miałem okazji posmakować to wziąłem od niego grzdyla. Posmakowałem, nie zdążyłem jeszcze nic powiedzieć, butelka mi się wyślizgnęła, spadając uderzyła jeszcze w dwie kolejne i wszystko się rozpizgało  :reggie:  Nawet nie pamiętam, czy mi smakowało.

 

 

A z Biedrony polecam szynkę surową, długo dojrzewającą, zayebista jest.

Odnośnik do komentarza

W biedronie są gumy Turbo, z sentymentu kupiłem i jestem po stokroć zawiedziony, smak donaldopodobny, jedyna rzeczą - powiedzmy zgodna z oryginałem - jest historyjka z wozami, ale to też jednak nie to, nawet nie ma tego brzoskwiniowego zapachu... w tym punkcie po prostu muszę zastosować tak ulubioną przez pewnego użytkownika emotkę  :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...