Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Biedra ma jak dla mnie najlepsze płatki owsiane-Vitanelle( w niebieskiej folii),nie dość że mieszanka kilku rodzajów płatków to sporo orzechów laskowych jest w paczce i tylko 3,50 za 350 gram.

 

Ja w LIDLu odkryłem ostatnio te, a właściwie to ktoś z forumka wrzucał foto i chciałem spróbować. Ja pierdhole jakie są pyszne i też mają dużo orzechów laskowych. 

 

efro10.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj sobie przeczytałem tablicę ogłoszeń w biedrze. Czytacie? Bo ja w ogóle, ale dziś zrobiłem wyjątek.

Dowiedziałem się że te biedronkowe Cole od Hoopu, mają jakąś wadliwą zakrętkę, która może wystrzelić :) i można je zwrócić.

Ale też było o mięsie z rekina, że należy go zwrócić, bo ma za dużo rtęci!

Kurde, przyznam, że teraz częściej będę czytał tą tablicę, bo często biorę tam jakieś udziwnione owoce morza.

 

A tu link

http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/wiadomosci/inspekcja-sanitarna-stek-z-rekina-w-biedronce-z-przekroczeniem-poziomu-rteci,42255.html

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Ostatnio co idę na zakupy biorę po 3-4 pudełka rurek http://www.bangla.pl/zdjecia/biedronka-tasso-rurki-z-kremem-kakaowym-waniliowym-d31749_5_3727.jpgo mój Boże . Najlepszy słodycz jaki jadłem w życiu , idealnie mi podpasował smak . No i tylko waniliowe tych drugich nawet nie tykam.

Odnośnik do komentarza

Bo te płatki są dla zdrowych niemieckich dzieci z zębami jak rekiny. Kupiłem tą biedronową Vitanellę co Litwin poleca i jest dobra. Zalałem sobie naturalnym jogurtem z wapniem 250ml też z biedry+łyżka miodu i bardzo mi smakuje.

 

Tez ostatnio zastosowalem pare razy combo miod + naturalny + cokolwiek. Zayebiste. Tylko miod mi sie skonczyl ;(

Odnośnik do komentarza

Kiedyś często kupowałem wędzoną makrelę z Biedry, potem zrobiła się jakaś taka gorzka, czasami za słona. Dziś kupiłem po dłuższej przerwie i była mega, idealna w smaku, nie za tłusta, w ogóle nie była gorzka. Mam smaka teraz, więc pewnie znowu kupię jutro. To chyba ryba, która najtaniej wychodzi.

Odnośnik do komentarza

 

To chyba ryba, która najtaniej wychodzi.

Jaka cena?

 

W biedrze najlepszy jest jogurt naturalny Tola GĘSTY(błękitne opakowanie). Są chyba tylko małe kubeczki 190g za bodajże 0,89zł, ale (pipi) najlepszy jogurt, nie żadne bakomy czy inne sromy.

Up up up

Bardzo dobre i nie mają dużo cukru.

Przy okazji przestrzegę przed orzeszkami z biedry. Tanie ale niezbyt dobrze. Te z kauflandu lepsze a cena podobna

Odnośnik do komentarza

W biedrze najlepszy jest jogurt naturalny Tola GĘSTY(błękitne opakowanie). Są chyba tylko małe kubeczki 190g za bodajże 0,89zł, ale (pipi) najlepszy jogurt, nie żadne bakomy czy inne sromy.

Potwierdzam, to samo serek wiejski delikate. 

 

A dziś kupiłem sobie kilka lodów wodnych. Fruppi czy jakoś tak. Na opakowaniu widnieje duży napis, że 50 kcal i wzbogacone witaminą c. Jabłkowy przypomina smak lulka z dzieciństwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...