Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wodę trzeba dobierać do swoich potrzeb. Polecam poczytać jakieś poradniki, które wyjaśniają za co odpowiada dany anion lub kation. Bawi mnie np. jak ludzie, którzy nie uprawiają jakiegokolwiek sportu, albo w inny sposób nie wytapiają z siebie dużej ilości potu piją wodę wysokosodową. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Myślę, że chvja się znasz i kupowałem większe guwno, za które przepłacałeś. No chuba, że jesteś mi w stanie podać 5 przykładów odpadowego żarcia z Biedry, które w innych sklepach jest lepsze. Zwrócę honor wtedy.

 

Wszelkie te salami i  szynki pakowane do folii są strasznej jakości, ciężko znaleźć równie obleśne salami w np. PiPie.

Pierogów z paczki rownież z biedry bym nie ruszył, reszta to chyba to samo, więc jeśli komuś nie przeszkadza stanie w jedynej 15-osobowej kolejce z największą żulerią z  okolicy i czekanie na zliczanie ich groszówek przez ekspedientkę podczas gdy ich nogawy coraz bardziej przeciekają przedwczorajszą kupą by zaoszczędzić te 20% ceny produktu, to nie ma co przesmradzać.

Odnośnik do komentarza

Nie spotkałem się jeszcze, żeby jakakolwiek paczkowana wędlina nie miała podejrzanych substancji w składzie, konserwantów, albo wspomagaczy smaku. A pierogi, jak na paczkowane, gotowe żarcie, wce nie mają złego składu.

 

W Biedronce jestem 3-4 razy w tygodniu i bardzo rzadko spotykam żulernie. Może Wy mieszkacie w jakiejś slumsowej dzielnicy...

Odnośnik do komentarza

 

Myślę, że chvja się znasz i kupowałem większe guwno, za które przepłacałeś. No chuba, że jesteś mi w stanie podać 5 przykładów odpadowego żarcia z Biedry, które w innych sklepach jest lepsze. Zwrócę honor wtedy.

 

Wszelkie te salami i  szynki pakowane do folii są strasznej jakości, ciężko znaleźć równie obleśne salami w np. PiPie.

Pierogów z paczki rownież z biedry bym nie ruszył, reszta to chyba to samo, więc jeśli komuś nie przeszkadza stanie w jedynej 15-osobowej kolejce z największą żulerią z  okolicy i czekanie na zliczanie ich groszówek przez ekspedientkę podczas gdy ich nogawy coraz bardziej przeciekają przedwczorajszą kupą by zaoszczędzić te 20% ceny produktu, to nie ma co przesmradzać.

 

chyba to sie pchla nazywa

Odnośnik do komentarza

Kupiłem za 2,99 oliwki nadziewane papryczkami piri piri. Mam całe czerwone poliki i płaczę, ale jem dalej. Szkoda, że Yano nie czyta tego tematu, ani nie wybiera się do Biedronki (chociaż ten produkt znalazłem zaraz przy kasie), bo z tego co wiem, lubi na ostro :) No, ale takie nadziewane oliwki pewnie można kupić nie tylko w biedrze. O kur.wa ale się spociłem, ale jem dalej, bo zapłaciłem za nie 2,99, co nie?

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...