Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma piernik do wiatraka? Przyszedłeś do tematu wyciągnąłeś posta z du.py i siejesz zamęt. Lukas napisał tylko że dawno temu zapowiedzieli nowego Harveściaka, który ma wrócić do korzeni najlepszych odslon (czyli Back to the Nature i A Wonderful Life) ale o grze słuch zaginął jak wydali wersje na smarkfony, więc tak czy siak obstawiamy wydanie gry na NX'a (Natsume zawsze dobrze się dogadywało z Big N). Co w tym złego że ktoś na ten tytuł czeka? Czy ktoś tu napisał że nie wie w co ręce włożyć bo tyle tytułów wychodzi na Wii U przez najblizszy okres?

To samo z NX'em, to są tylko gdybania i nikt tu nie jara się nie wiadomo czym przed premierą konsoli jak jeszcze nie wiadomo co ze sobą prezentuje. Ale przecież kolega na pewno miał tyle ex'ów do ogrania na PS4/XOne że nie wiedział od czego zacząć (pewnie dlatego że tych ex'ów w ogóle nie było a multiplatforma to crossgeneracyjny syf nie warty zakupu). 

Odnośnik do komentarza

 

Już dawno zapowiedziano ròwnież nowego Harvest Moona na Wii U, o ktòrym słuch zaginął. Być może wskoczy on od razu na start NX. Będzie grane. :]

...no lista jest tak bogata...oby nam życia nie zabrakło na te wszystkie sztosy. Jak to będzie faktycznie tablet z padem to powodzonka  :whistling:

 

 

No patrząc na to, ze 90% ostatnich HM-ów było na konsole przenośne, to ma to w (pipi) znaczenie XD

Odnośnik do komentarza

Yuji Hori potwierdził iż Dragon Quest Xi wyjdzie na Nintendo NX, co lepsze będzie miał premierę dokładnie wraz z wersją na PS4 i 3DS'a. Jaram się!!!! 

 

http://gematsu.com/2016/08/dragon-quest-xi-confirmed-nx-simultaneous-launch-ps4-3ds-versions-suggested

Odnośnik do komentarza

 

Już dawno zapowiedziano ròwnież nowego Harvest Moona na Wii U, o ktòrym słuch zaginął. Być może wskoczy on od razu na start NX. Będzie grane. :]

...no lista jest tak bogata...oby nam życia nie zabrakło na te wszystkie sztosy. Jak to będzie faktycznie tablet z padem to powodzonka :whistling:
Pisząc "będzie grane" miałem na myśli granie w Harvest Moona, nie listę jakiś 100 gier. Gdyby Natsume wróciło do korzeni i stworzyło coś na wzór A Wonderful Life to byłbym to dla mnie lepszy i ważniejszy tytuł od większości gier AAA.

 

Jeśli wszystkie studia Nintendo będą tworzyć gry na jeden sprzęt to gier mało nie będzie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

A co ma piernik do wiatraka? Przyszedłeś do tematu wyciągnąłeś posta z du.py i siejesz zamęt. Lukas napisał tylko że dawno temu zapowiedzieli nowego Harveściaka, który ma wrócić do korzeni najlepszych odslon (czyli Back to the Nature i A Wonderful Life) ale o grze słuch zaginął jak wydali wersje na smarkfony, więc tak czy siak obstawiamy wydanie gry na NX'a (Natsume zawsze dobrze się dogadywało z Big N). Co w tym złego że ktoś na ten tytuł czeka? Czy ktoś tu napisał że nie wie w co ręce włożyć bo tyle tytułów wychodzi na Wii U przez najblizszy okres?

To samo z NX'em, to są tylko gdybania i nikt tu nie jara się nie wiadomo czym przed premierą konsoli jak jeszcze nie wiadomo co ze sobą prezentuje. Ale przecież kolega na pewno miał tyle ex'ów do ogrania na PS4/XOne że nie wiedział od czego zacząć (pewnie dlatego że tych ex'ów w ogóle nie było a multiplatforma to crossgeneracyjny syf nie warty zakupu). 

Spokojnie bo żyłka pęknie... Wii U pogrzebało samo Nintendo ale ja nie o tym. Ja o liście wydawniczej gier na NX. Ile ich jest? Tych exlusive'ów? a multiplatform? Przecież to jakieś żarty. 

Pokładałem jakieś nadzieje w tym nowym tworze. Zostały zaprzepaszczone...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Spokojnie bo żyłka pęknie... Wii U pogrzebało samo Nintendo ale ja nie o tym. Ja o liście wydawniczej gier na NX. Ile ich jest? Tych exlusive'ów? a multiplatform? Przecież to jakieś żarty.

Pokładałem jakieś nadzieje w tym nowym tworze. Zostały zaprzepaszczone...

To Nintendo podało całą listę wydawniczą na NX? Sprzęt nie został nawet jeszcze ujawniony, a Ty piszesz, że nadzieje zostały zaprzepaszczone. Musisz mieć dobrą kryształową kulę.

 

Po co grać w HM jak jest Stardew Valley?

Czemu nie zagrać w nowe Harvest Moon w 2017, gdy w 2016 ukończylo się Stardew Valley? Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@da$io 

 

Stary Ty jesteś tak nieogarnięty w temacie czy tylko udajesz? Konsola jeszcze nie została ujawniona. Wszyscy developerzy podpisują embarga o tajemnicy poufności co wielokrotnie najwięksi wydawcy podawali nawet na dniach: "Dopóki Nintendo nie zaprezentuje konsoli, daty premiery i całej reszty to nic nie ogłaszamy". Dzisiaj Shinen Multimedia podało to samo. Tworzą kolejną grę tym razem na NX'a ale nic nie mogą powiedzieć, pokazać dopóki Nintendo nie zaprezentuje konsoli. 

 

Więc zadaj sobie jeszcze raz pytanie: Co tu jest zaprzepaszczone jak nic nie zostało oficjalnie ujawnione za wyjątkiem Square-Enix które jak widać ma lepsze układy skoro otwarcie już zapowiedziało kilka Dragon Questów. 

 

A jeżeli nic nie masz konstruktywnego do napisania to idź pobaw się w piaskownicy bo trolli jak Ty jest tutaj aż za nadto. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowe przecieki

 

 

Uwaga: wszystkie informacje dotyczą devkitów, nie ostatecznego kształtu konsoli. Ten może się różnić. Nie zmienia to jednak faktu, że źródła są naprawdę solidne i mimo statusu plotki możemy je śmiało przyjmować za fakty.

Emily Rogers podaje, że:

  • Ekran 6.2", 720p, multitouch
  • 32 GB pamięci wewnętrznej
  • Port na karty SD
  • Stacja dokująca ma minimum 2 porty USB
  • Wsparcie dla Unreal Engine 4 i Unity
  • Słabsze od XBO i PS4
  • Brak blokady regionalnej, "słyszałam, że ostatecznie gry też nie będą jej miały"
  • Nintendo zamierza wspierać 3DS-a do 2018 roku pomimo nadchodzącej premiery NX

 

LPVG podaje, że:

  • Informacje od człowieka, który pracuje nad grą na NX, która ukaże się na święta 2017 roku
  • Hybrydowa konsola z odłączanymi kontrolerami
  • Podzielony krzyżak
  • Przycisk aparat/share
  • Trochę grubszy od Nintendo 3DS XL – 25 milimetrów
  • Szeroki na 281 milimetrów (3DS XL: 160 mm, Wii U GamePad: 259 mm)
  • Wysoki na 92 milimetrów (3DS XL: 93.5 mm, Wii U GamePad: 135 mm)
  • Odłączane kontrolery – 92 milimetry szerokości
  • Grafika pokazująca poszczególne wejścia, wyjścia i sloty:

http://www.cdaction.pl/news-46487/nintendo-nx-wymiary-sposob-dzialania-brak-blokady-regionalnej-i-inne-ciekawostki.html

 

 

sposób na łączenie padów z konsolą

nx_17873.png

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

redżi daje ci tydzień

 

Obiecałeś mocny lineup, wyraźnie słyszałem

I minęło tyle czasu, ja nic nie dostałem

Czekam jeszcze trzy dni i ani chwili dłużej

Niecierpliwość moja wzrasta, gdy czekanie się wydłuża

Moi wszyscy koledzy, oni myślą tak samo

Gdy się kładą wieczorem i gdy wstają rano

Pamiętają twoje słowa, gdy czytali je w wywiadach

 

♫ Reggie, dawaj moje newsy o NX'ie 

♫ Reggie, dawaj nasze newsy o NX'ie 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No właśnie, bez gier każda konsola jest bezużyteczna, więc dopóki nie pokażą nam ogromu gier od 1st i 3rd party developerów (zwłaszcza tego drugiego) to będziemy mieli szybko powtórki Wii U (bo nawet GameCube do końca swego żywota miał wsparcie EA, Acitivision, Ubisoftu itp.).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby zrobili kompatybilnosc wsteczna dla dsa i 3dsa z mozliwoscia przeniesienia na duzy ekran to byl by dopiero sztos,a tak to trzeba czekac co to bedzie. Przenosna konsola rozmiarow tableta z wiiU raczej 3dsa nie zastapi

 

Kompatybilność wsteczna gier z 3/DS-a jest kompletnie niepotrzebna. Kto chce zagrać w gry z DS-a i 3DS-a ma przecież na rynku mnóstwo konsol w różnych rodzajach i cenach. Poza tym 3DS sprzedał się na tyle dobrze, że mało kogo wsteczna kompatybilność przekona do zakupu konsoli. Co innego w przypadku WiiU gdzie bc w NX mogłoby okazać się strzałem w dziesiątkę.

Edytowane przez kes
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te przeniesione gry na NX'a z Wii U to na razie tylko plotki. Również bardzo wątpliwa jest wsteczna kompatybilność z DS"em i 3DS"em bo NIntendo chce utrzymać 3DS'a na rynku do 2018r. więc to mija się z celem, dodatkowe koszta na nikomu niepotrzebny stuff tym bardziej że takiego 2DS'a można kupić za grosze. Mogliby już zapowiedzieć Directa prezentującego konsole bo to naprawdę jest nudne. Szybciej Sony zaprezentuje Neo niż Nintendo NX'a.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...