Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

xeno2 - jak to bedzie chodzic plynnie to nie ma mnie dla nikogo w grudniu

octopath travelers - jezus maria jaki pomysl i artstyle do jrpg

mario odyssey - psychicznie dobra ta gierka bedzie

 

duzo multiplatform i to aaa w kierunku switcha

 

jest wiecej niz dobrze a pewnie za miesiac lub dwa nastepny direct i kolejne tsar bomby

 

ps. ale bayonetta2 remaster musi i tak byc i chyu

Odnośnik do komentarza

Hm.. Mario może faktycznie powalczyć z Zeldą o GOTY i GOTG, Xeno 2 bardzo wyładniało i wreszcie wygląda na coś co warto kupić, Kirby będzie spoko zapychaczem na wiosnę, Doom i Wolf to totalne zaskoczenie, Snipperclips plus to dla mnie świetna sprawa, bo przechodzę z żoną, a czasem też z kumplem przy alko, Project Octopath pewnie też wielu przekona, ale nie było nic od Platinum, nie było Smasha, nie ma VC tylko jakieś Arcade Archives... no i nie pokazali drugiego DLC do Zeldy icon_dry.gif  dla mnie 7/10

Odnośnik do komentarza

Mimo że switch to dla mnie tylko exy(może skuszę się na skyrim bo jednak opcja ogrywania tej gry gdzie w opcji przenośnej robi wrażenie) muszę przyznać że nintendo ładnie się rozkręca. Doom/Wolf 2 no i LA NOIR daje nadzieje że duże firmy zaczną coś dłubać na switch-a i może wyjdzie jakiś ciekawy ex. Super że sobie switch tak radzi , dalej liczę że jak LA NOIR dobrze sprzeda się na switch-u to R* zrobi jakiegoś exa na konsolke nintendo. Nawet wydanie wersji komórkowych było by świetne , marzy mi się ogrywanie San Andreas na switch-u bo nie ma się co oszukiwać grać na telefonie się nie da.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieje ze octopath travelers zadebiutuje gdzies w pierwszym kwartale 2018 skoro maja juz tak obszerne demo (3h dlugosci sick), uwielbiam klasyczne jrpg, a demo ma niewiarygodny potencjal

 

no jestem w szoku, co miesiac sztos i to jaki SZTOS, to nie zapchajdziura, durna gierka, zeby sie chwalic, ze sa gierki, co miesiac jest autentycznie totalnie wypasna gierka, do tego third party zdaja sie zauwazac wreszcie potencjal konsoli, jak pojdzie za tym sprzedaz (a pewnie pojdzie) to jeszcze oni dowala lawinowo dobre gierki

 

no i marian - marian ktory bedzie kolejnym atakiem na topy topow ever, nie ma chyba do tego nikt watpliwosci, dwie tsar bomby w pierwszym roku zycia konsoli kiedy inni marza by miec taka choc jedna w generacji.....to jest abstrakcja po prostu

 

a to wszystko bez podania daty premiery hollow knight, stardew valley, bez gry platinium games, bez VC....strach sie bac jaki nintendo ma potencjal by bylo jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza

Niby switch nie ma gier, a do końca roku w boxie trzeba kupić

Skyrim

DOOM

Resident evil revelations 1&2

LA noire

 

Choroba psychiczna, czy syndrom sztokholmski? Serio dasz 1000 zł za porty z handheldów, pastgenów? Doom 59 zł nówka, a Ty dasz za wybrakowaną wersję 259, bo zapewne za tyle pójdzie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...