Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie ciagle debatuje czy doplacac do wersji SMO, bo te czerwone fajne, a szare takie smutne, a neonowe...no jak cos nie jest symetryczne albo jednolite to mnie cos strzela bo jestem chory psychicznie wiec odpada tez. Joye podobno bedzie mozna dokupic oddzielnie te czerwone, ale cena tez dosc wysoka 300-400zl bodajze?

Odnośnik do komentarza

no zapowiadali w styczniu jeszcze Velius. 

 

No co Ty nie powiesz, ale jak Tobie wystarcza slowa "zapowiadamy" zamiast jak to wyglada w akcji no to juz Twoje preferencje, ja sie jaram bo jestem ciekawy jaki styl graficzny obiorą. 3 DNI :fsg:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

a, chyba, że tak, myślałem, że nie wiedziałeś wcześniej ;)

 

Przepraszam, troche sie unioslem z podniecenia. Wlasnie przegladalem gierki jakie wyszly na Switch, jakie wyjda i jakie moga wyjsc i ze moge grac w nie na kibelku i moge grac stacjonarnie...no zesz w morde co za genialny wynalazek :exact:

 

Szkoda ze pewnie nikt nie gra w Pokkena online, gierka mnie bardzo interesuje a nawaleni ludzi pokemonem w łóżeczku? No poprosze bardzo. I ten little dew widze bedzie tez kiedys polecales mi na steamie :)

Odnośnik do komentarza

 

Ta rakowa firma jednak sie przywalila do Switcha, a mialem nadzieje ze dadza spokoj i odpuszcza. Na poczatku bylo fajnie bo mieli wydawac gierki w pudelku , które wyszly w cyfrze zeby ludzie sie cieszyli, potem sie okazalo ze nie maja hajsu tyle i bedzie limitowana ilosc na poczatek, ale tak sie spodobalo ze ludzie sie rzucaja na na bardzo limitowane wydania ze kontyunuja to do teraz. Ba, na poczatku mialy byc 2-3 gry miesiecznie, a oczywiscie forsa pachnie wiec ostatnio prawie co tydzien-dwa po 3-4 tytuly daja.

 

Scenariusz na przyszlosc wyglada tak, fajna gierka na switcha, normalnie by wyszla w pudelku predzej czy pozniej, ale LRG sie rzuci do producenta, podpisza umowe ze tylko oni moga jak to jest teraz z vita, wydadza 3,000 sztuk z wysylka do europy za 100zl i potem scalperzy na ebayu beda wystwiac za 3-4x tyle a normalny gracz bedzie plakal.

 

Nastepna bedize pewnie play-asia z jakimis super limitowanymi wydaniami ehhh.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

nic dodac nic ujac, z poczatku sie cieszylem jak zaczynali z vita ale potem to jest jawne s(pipi)ystnstwo, specjalnie zanizaja produkcje by sztuki poszly w 3min i pozniej normalnego graczowi zostaje ebay w chorych cenach, znajac zycie taki np golf story pewnie wyladuje w tym :/

 

Zawsze zostaje tania cyfra :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...