Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem pada do switcha i uważam że jest świetny, w miare duży, dobrze leży w dłoni, przyciski spore itd

Ktoś pisał, że krzyżak jest nie za wygodny, ale pewnie i tak lepszy, niż przyciski w lewym joyconie. Ja się jeszcze nie zdecydowałem, mi się dobrze gra na joyconach, nigdy nie byłem jakoś wybredny, co dodawali do konsoli to na tym grałem :).

Odnośnik do komentarza

w sumie switch to pierwszy przenosniak z prawdziwymi galkami, z kliknieciem jako l3, r3, wczesniej albo nie bylo, albo byly wynalazki jak na 3ds czy psp albo vitowe malenstwa

Niestety nie, bo spier,dolili sprawę spustów. Nie jest to tak dotkliwe jak w przypadku braku drugiej gałki, ale spusty są cyfrowe zamiast analogowych i takie ścigałki to nie wiem, tylko na gałce dałoby się grać.

Odnośnik do komentarza

??? co maja spusty do galek o jakich toczyla sie rozmowa

wcześnie jest, przeczytałem "pierwszy prawdziwy przenośniak" a nie "pierwszy przenosniak z prawdziwymi galkami", więc uznałem, że nacisk jest na całość a nie na gałki

 

pardon, my bad

Odnośnik do komentarza

Będzie spoko jako np drugi pad do pogrania w bijatyki, jak jakieś sensowne wyjdą (np Blazblue które zapowiedzili) ale prawdę powiedziawszy, mam takie samo zdanie jak Rayos. Mogę grać w konkretne tytuły przewodowo (głównie bijatyki na arcade sticku czy dobrym przewodowym padzie) ale w "zwykłe" gry grać na kablu jak za czasów PS2? Nie, dzięki.

Odnośnik do komentarza

W przyszłym roku będzie nowy pad od HORI - bezprzewodowy, z nfc i wyjściem słuchawkowym. Sugerowana cena ok. 200zł . Przynajmniej tak gadali na swoim stoisku podczas GC :P

 

Pewnie wiąże się to z dużą aktualizacją oprogramowania w przyszłym roku, a przynajmniej w obecnie rozwojowym SDK do Switcha można kilka ciekawych rzeczy znaleźć.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...