Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tez wolalbym 2d

Dla takich klientów mamy inny produkt o nazwie Wii i Wii U. Na Switcha jak Donkey Kong to 3D też proszę.

Jeszcze nikt nie zrobił wybitnego DK w 3D, był niezły od Rare, ponoć w 8 miechów zrobiony, ale kto inny jak nie Retro? 4 lata by nad nim dłubali? Chyba robią coś innego. Ewentualnie Nintendo się za niego wzięło.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ostatni duży ex od Nintendo w tym roku to na pewno Xenoblade 2 i choć to jRPG, więc nie każdego kręci, tak na pewno niejednego fana tego gatunku przyciągnie. Ogólnie sam jestem w szoku ile dobrych multiplatform wyjdzie do końca roku na Switcha (cyfrowo i pudełkowo), co tylko zachęca do zakupu konsolki. Ktoś może się śmiać ze Skyrima, Dooma czy Wolfa 2 na Switcha (o L.A. Noire nie zapominając) ale dla mnie to świetny dodatek przemawiający za kupnem sprzętu (i pewnie nie tylko ja tak myślę). Cholera, gdyby nie to, że muszę wyłożyć sporą gotówkę na nowe części do autka przed zimą to Switch już by wylądował u mnie pod tv. 

Odnośnik do komentarza

Raczej bez szans, może do 11 dobiją.

 

Niby dlaczego ? Najlepszy okres sprzedazowy przed nimi, jak sie ogarna i przesuna wieksza czesc na Japonie to na bank zejdzie. Oczywiscie mowimy o konsolach wyslanych do sklepow, ale dla Nintendo to zadna roznica.

Ostatni duży ex od Nintendo w tym roku to na pewno Xenoblade 2 

 

Rok fiskalny to raczej marzec, nie grudzien :)

btw za(pipi)isty wynik Splatoon2 bardzo cieszy, Ninny powinno mocniej wejsc w ten hejtowany ale jednak najwiekszy segment rynku jakim sa strzelanki.

 Skyrima, Dooma czy Wolfa 2 na Switcha (o L.A. Noire nie zapominając) ale dla mnie to świetny dodatek przemawiający za kupnem sprzętu (i pewnie nie tylko ja tak myślę)

 

Nikt sie nie smieje bo Switch jest bezkonkurencyjny w kategorii handheld experience. Maly ekranik dziala jak zbawienie, nie widac pikselozy.

Reggie Fils Aime mowil w wywiadze ze oni beda walczyc o kazde IP3rd party, w tym te 18+

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Raport fiskalny za drugi kwartał:

 

https://www.nintendo.co.jp/ir/pdf/2017/171031_2e.pdf

 

Mario - ponad 2 miliony w 3 dni. Switchów poszło ponad 7 milionów. Najwięcej graczy to przedział wiekowy 20-30 lat. El Presidente jest faktycznie nastawiony na te 14 baniek.

 

kimy_the_boss_mobile.jpg

 

2 bańki marianów xD. Święta to będzie rzeź. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...