Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale nadal to nic nie zmienia w temacie.. Gdyby ten port kosztował jeszcze 30$.

Bethseda zrobiła go po kosztach, a teraz żąda pełnej ceny ;D

 

MarioKart 8 też był zrobiony po kosztach i żądali pełnej ceny :P Takie prawo firmy - w końcu to ich produkt. Jak się nie sprzeda to może dojdą do wniosku, że było za drogo i pójdzie korekta.

Odnośnik do komentarza

 

 

In September, the Nintendo Switch system was once again the top-selling current-generation console hardware, according to the NPD Group, which tracks video game sales in the United States. This marks the third straight month that Nintendo Switch has been No. 1, and the fifth time overall in the seven months since its launch. Nintendo Switch has already surpassed 2 million units sold in the U.S. alone, and has yet to go through its first holiday shopping season. 

 

 

 

When combined with the Nintendo 3DS family of systems and the plug-and-play Super Nintendo Entertainment System: Super NES Classic Edition system, Nintendo systems claimed two-thirds of the month’s total video game hardware sales.

 

Dominacja jak za czasów PS2.

Odnośnik do komentarza

No nie kazdy moze siedziec ciagle przed kompem albo nawet tv, a Dooma mozna wziac ze soba w podróż albo do kibelka. Ja tam mam zamiar grac nawet w wannie, mam nadzieje ze nie jest za sliski bo nigdy mi zaden sprzet jeszcze sie nie utopił a robie to odkad dostalem w łapy gameboy color, potem gba, ds lite, 3ds, vita, ipad. Lubie zycie na krawedzi :cool:

Odnośnik do komentarza

W ogole gracie cos czasem online na forumku wieczorami? Jakies pokkeny, splatoon, mk8? :reggie:

 

W karty regularnie co tydzień jest kilka osób, dzisiaj np. był dobry skład, bo aż pięcioro. Łączymy się na discordzie, odpalamy głosowy i ciśniemy. W farbki już rzadziej - chyba tylko Ficek, Kes i ja czasami pogrywamy.

 

Nagrałem dzisiaj na próbę filmik z mario karta - wrzucanie i przycinanie jest dziecinnie proste i bardzo fajnie rozwiązane. Mały plusik za to dla nintendo.

Odnośnik do komentarza

Ciekawostka:

 

Wiecie, że dziś mija rok od TEGO Tweeta?

 

 

Wtedy jeszcze jaraliśmy się, że w końcu dostaniemy informacje o mitycznym NX, podekscytowanie, lęk, ciekawośc :banderas:

 

A potem parę godzin później wylądowało TO i cały internet eksplodował 

 

 

i nawet na naszym forum od posta bansaia z powyższym filmem, ekscytacja, niedowierzanie, hajp no i oczywiście hejt

 

http://www.psxextreme.info/topic/109873-nintendo-switch-temat-główny/?p=3848212

 

Rok minał jak z bicza trzasnął, Switch zadomowił się u wielu z nas, podbija rynek szturmem, cudowna, niesamowita konsola, obama banderas fsg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...