Skocz do zawartości

Pan Złota Rączka - czyli, co dziś zmąciłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 833
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No przecież napisałem, że małpa. To na filmiku to jest polski fachowiec z usterki, do tego chyba jest walnięty bo macha tym pędzlem jakby tworzył jakąś abstrakcję więc nie kwalifikuje się. Swoją droga, nie wierzę, że to można tak spartolić i wołać za to pieniądze, ci ludzie muszą być podstawieni.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

A ogarnąłem sobie na weekend na warsztacie klatkę na rower i opony tudzież inne graty na miejscu postojowym. Profile stalowe, pomalowane natryskowo ze sprężarki. Wszystko spawane i zakotwione w żelbecie. Brakuje jeszcze 2 półek przez całą długość boxu na wysokości 1400 mm i 2000 mm ale to kwestia przykręcenia kilku profili na stalowych kątownikach i docięcie płyty wiórowej.

 

Jak pomyślę ile za to zapłacili sąsiedzi to :facepalm:

 

1zwcizq.jpg

 

14aaic4.jpg

 

:cool: :lapka:

Edytowane przez Krystyna JJanda
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Krystyna JJanda napisał:

Nie ma ani piwnicy ani komórki ani strychu. Box na 700 mm głębokości. Spokojnie wchodzi auto i mam miejsce na opony i klamoty. Box ma wymiary 2700 wysoki x 2600 szeroki. Trzeba sobie radzić. Ty chałupę od starych, że kozaczysz czy jak?

Mieszkałem kiedyś w bloku i były porządne piwnice. Somsiad nawet trawke tam hodował dla całej klatki. Dziwi mnie że obecnie coś takiego ludzie robią troszkę wiocha i tyle. Co tam włożysz np pościel zimową? Będzie po pół roku w takim miejscu pięknie pachnieć :) No i wszystko co tam masz sąsiedzi widzą.

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, blantman napisał:

Mieszkałem kiedyś w bloku i były porządne piwnice. Somsiad nawet trawke tam hodował dla całej klatki. Dziwi mnie że obecnie coś takiego ludzie robią troszkę wiocha i tyle. Co tam włożysz np pościel zimową? Będzie po pół roku w takim miejscu pięknie pachnieć :) No i wszystko co tam masz sąsiedzi widzą.

 

 

Chłopie ja na plaży rozkładałem łóżeczko turystyczne żeby 6 miesięczne dziecko nie żarło piachu a na forumku pokazuje gołą du.pę - myślisz, że mnie obchodzi co myślą i widzą inni? A na dole będą rowery / opony a wyżej w alu skrzynkach różności. Aluminium leciutkie - a piękne skrzyneczki się z tego robi, wycinam, zaginam na giętarce i spawam punktowo. :D

 

Dlaczego burak ocenia moje posty chociaż ma ignora na mnie? Wiedziałem, że mój największy fan wciąż ze mną! Oborniki! Jestem tu! All stars Poznań na zawsze będę właśnie tu!!

Edytowane przez Krystyna JJanda
Odnośnik do komentarza

Kolega blantman się dziwi, ale to nic dziwnego ;]. Też pierwszy raz widzę, że w podziemnych parkingach montuje się takie coś. Rozumiem, że w nowym budownictwie nie ma piwnic (szkoda swoją drogą), ale żeby na parkingu instalować jakieś stragany? Jest tam u was jakaś wspólnota czy coś takiego, która wyraziła na to zgodę? I jak otworzysz drzwi, żeby np. wyjąć rower, jeśli podjedziesz samochodem?

Edytowane przez Meanthord
Odnośnik do komentarza

Wspólnota wyraziła zgodę - moje miejsce postojowe robię co chce na nim. Jak potrzebuje rower wyciągnąć to przepycham auto do tyłu i wyjmuje. W sezonie wiosna / lato stoi na balkonie. Zawsze to więcej miejsca a wnętrze będzie niewidoczne - wstawię banner reklamujący usługi ślusarskie / konstrukcje stalowe itd. :cool: 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, triboy napisał:

Koguty, pytanie mam. Wiertarko-wkrętarka. Jakiej mocy powinna być, żeby wystarczyła do użytku domowego, ale żeby dała radę wiercić w cegle w starym budownictwie? Warto iść w te z akumulatorem, czy jednak będą za słabe? 

Imho na domowe potrzeby kup jakąś Makite albo Bosha podłączaną do sieci  za pare stówek , będzie robić robotę przez wiele lat.

Akumulatorowe z mocą żeby wiercić w ścianach to juz raczej profesjonalny sprzęt za tysie w który szkoda się ładować choćby ze względu na to że przy nieregularnym korzystaniu z aku szybko go z(pipi)iesz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...