Skocz do zawartości

Pan Złota Rączka - czyli, co dziś zmąciłeś?


Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawda, do cegieł  wystarczy byle tania wiertarko-wkrętarka z marketu,  na aku.

Zapewniam.

Ale  i tak zalecam wiertarkę z jakimś może podstawowym udarem na kablu, jakaś chinska nawet, a osobno wkrętarkę, wtedy moze być mała, na aku.

 

Stare cegły to przeciez masło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 833
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, mozi napisał:

Fajnie się  akumulatorowymi wierci tym w cegle itd ale problem się zaczyna jak trzeba w stropie wywiercić dziurę pod kołek do żyrandola. Bez udaru nie ma co podchodzić. 

 

Dziurę to ty w dupie masz. To jest otwór!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, triboy napisał:

Dzięki Pany. $$$ ani €€€ ani nawet plnów nie mam jak lodu :sapek:

Zrobię jak radzicie :drinks:

 

Jak masz jakieś twardsze ściany, albo chcesz wiercić w sufitach to bierz młot udarowy, a nie wiertarkę. Nawet dobra wiertarka nie będzie miała takiego udaru jak tani młot, a wiercić też się da we wszystkim, tylko mało poręczne, ale coś za coś. Ja mam 58G858 GRAPHITE za 3 stówki i żelbet przestał równać się potu i łzom

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Bateria od zlewu w kuchni mi zaczęła korodować od spodu jakiś czas temu, wężyki też zaczęło brać, przez co przeciekała, pod zlewem trzymałem miskę, miska parę razy spadła, bo zapomniałem opróżnić i trzeba było się wziąć za wymianę. Wczoraj pojechałem po baterię do OBI, zabrałem się za robotę o 15. Oczywiście dostępu od spodu nie ma, bo zlew jednokomorowy, a obok zmywarka, więc trzeba było ją wymontować i odstawić na bok, zlew oczywiście też, a zamontowany był na śruby z klipsami, dostęp jak do wody w Afryce. Potem mordownia, żeby usunąć stary zlew, bez WD40 się nie obyło, wszystkie pordzewiało, zaśniedziało. Jak się udało wszystko rozebrać, to naszorowałem się okolicy otworu na baterię, żeby wszystko wyczyścić. Zamontowałem nową baterię i fabryczne wężyki... za krótkie, nie sięgają dostępu do wody XD Shieeeet. W samochód i do OBI po dłuższe, od nowa montaż baterii. Potem z powrotem montaż zlewu na te śruby z klipsami, potem zmywarka. Zeszło prawie do 20. Prawie 5h z soboty na wymianę obsranej baterii.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.10.2019 o 13:55, krupek napisał:

A może tak rób remont jak teściu przez pół Europy ci kaloryfery i klepki podłogowe wiózł, a nie chlejesz jak polski dzban z uk, co?

 

Wczesniej..

 

IMG-20191008-090255.jpg

IMG-20191008-090244.jpg

 

Dzisiaj..

IMG-20191008-185619.jpg

IMG-20191008-185601.jpg

 

IMG-20191008-175242.jpg

IMG-20191008-175314.jpg

 

Piekne sa te okna, ale cos jest z nimi nie tak. Ciekawe kto znajdzie przyczyne :mevek:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...