Skocz do zawartości

You Can't Come #13: tylko z paszportem szczepien


Rekomendowane odpowiedzi

Nastepnym razem sprobujemy juz ogarnac stream ;]

Meczyki w PESa3 na 5 osob jednoczesnie - piekne.

Tylko przydaloby sie, zeby sklady byly rowne.

4 vs. 4 musi miazdzyc jajeczka.

 

Przepraszam panowie, ze kazalem wam na koniec ogladac jak miazdze randomow w heartstone'a :(

Zachowalem sie jak typowy masorz :(

pozdrawiam i do nastepnego!

 

 

PS. Jesli ktos znajdzie emulator DC dzialajacy pod WIN 8.1 to niech da cynk (i niech najpierw sprawdzi u siebie czy na pewno dziala).

Odnośnik do komentarza

Wstepnie 14/15 lub 21/22.

edit: jak u was z piatkami?

 

Nie wpuszczam za harnasie :reggie:

 

MAX 8 osob:

 

1. Emil Czezkey

2. Sobek

3. Orzechandro

4. yeahbunny

5. jarek 

6. Pawlik

 

Jesli cos mialoby sie zmienic, prosze o jak najszybszy kontakt.

 

Turniej w PESika 3, 2 vs. 2, mecz i rewanz?

Grupe by sie zrobilo z 4 druzyn.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kufa ale szanuję takie inicjatywy. Jakbym był z Wawy to już bym biegł po czerwonego banderasa.

Dla mnie granie u Dejva >>>> jakieś zloty. Czemu ? Bo nowych "luzaków" znajomych za bardzo mi nie potrzeba, mam ich nadto do imprezek i spędzania wolnego czasu. Natomiast koledzy gracze (do grania) to towar bardzo deficytowy.

Edytowane przez balon
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, ze wzgledu na ciezkie czasy, wprowadzam nowa zasade:

- piwo dla organizatora jest jednoczesnie biletem wstepu.

Mile widziany desperados red.

 

ROUND 2:

kiedy?

 

sobota po południu/pod wieczór ? niedziela ? w swięta mogę, mam wolne od piątku do wtorku. mogę przynieś desperadosa. fajne piwo, a menele królewskie

 

jarek był ? wiadomo jakaa następna rola ?

 

 

 

Natomiast koledzy gracze (do grania) to towar bardzo deficytowy

 

o, też to mam. to co było za małolata, to dorosło, albo się wykruszyło. online ? tak sobie

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Natomiast koledzy gracze (do grania) to towar bardzo deficytowy

 

o, też to mam. to co było za małolata, to dorosło, albo się wykruszyło. online ? tak sobie

 

 

Online nie szanuję w ogóle, a z kumpli graczy co męczyło się z nimi ISS czy Tekeny przy gierkach ostał się jeden ale niestety poszedł ostatnio bardziej w master race.

Co fajne to z większością osób co napierd.alałem na szaraczku do dziś mam dobry kontakt i nie jedną butelkę jeszcze zrobimy. Z tym, że mogę co jedynie z nimi w Buzza pograć ale nie powiem bardzo im się podoba. Jak odpalam jakieś inne gry to tylko: " o ja jaka grafa, jaki postęp" itp. pierdy.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...