Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to akurat przewlekłe jest ;)

 

Z tego co zauważyłem to wyższe miejsce daje trochę więcej Golda, ale raczej wpływ na to ma stopień trudności kawałka, bo np. za Before I Forget na Advanced na 4 miejscu wpadało mi więcej niż za Float On na 1

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej czy ktoś "smarował" strum bara? Normalnie mi skrzypi. W ogóle imo strum bar powinien być zupełnie cichy bo to stukanie jest wkurzające. Jednak ostatnio zaczął mi skrzypieć i to już w ogóle mnie drażni.

Postanowiłem pomaksować trochę osiągnięcia, szczególnie te nieokrągłe. Jeszcze 2 mi zostały za 24h w GHTV i 50 gwiazdek na Expercie. Expert jednak jest chory ale gwiazki się zrobi.

Odnośnik do komentarza

Dziś trochę pograłem i wydaje mi się że struna nie zawsze wchodzi :/ Klik nie jest taki głośny jak przes użyciem WD40. Do góry (nie psikane) jest zwykły klik a do dołu jakiś przytłumiony... Próbowałam to rozruszać i jakby jest lepiej, jednak jestem pełen obaw, że coś zepsułem i faktycznie będę musial gitarę rozbierac.

Odnośnik do komentarza

No chyba za dużo. Muszę się właśnie chyba przemęczyć albo wydmuchać (nie mam czym :/ ). A jest coś nie tak bo błędy pojawiają się w nieoczekiwanych momentach właśnie tak jakby struna nie zaskoczyła. A już miałem przechodzić na wyższy poziom z Regulara.

Na Expercie tylko zaliczę 50 gwiazdek dla aczika.

BTW kariera leży rozgrzebana bo tylko GHTV...

Odnośnik do komentarza

Przedmuchanie chyba by niewiele dało - byłem z gitarą u kumpla elektryka więc oprócz przedmuchu rozebraliśmy gitarę. Niestety przesadziłem z WD40 bo jeden styk stał się tłusty. Trochę go przedmuchałem i poczyściłem i styka ciszej ale regularnie. Wczoraj nawet miałem full combo na utworze 250 nutowym a na advanced nawet jeden wygrałem. Chyba udało się pod 300 uderzeń kombo zrobić.

Odnośnik do komentarza

Przedmuchanie chyba by niewiele dało - byłem z gitarą u kumpla elektryka więc oprócz przedmuchu rozebraliśmy gitarę. Niestety przesadziłem z WD40 bo jeden styk stał się tłusty. Trochę go przedmuchałem i poczyściłem i styka ciszej ale regularnie. Wczoraj nawet miałem full combo na utworze 250 nutowym a na advanced nawet jeden wygrałem. Chyba udało się pod 300 uderzeń kombo zrobić.

Wszystko z umiarem, tego WD to naprawdę tylko dwa krótkie psiknięcia wystarczą. Ważne, że bangla :)

 

Na Advanced podoba mi się strasznie "Drunken Lullabies", można się zmachać :D

Odnośnik do komentarza

W sumie osiągnąłem co chciałem - jest dużo ciszej! A na advanced niektóre piosenki są super a niektóre po prostu hardkorowe! Ale co ja tam z 5 piosenek zagrałem w tym trybie.

Grał kto Through the Fire and Flame? Ja mam jakiś opór po GH3. A jeszcze mi w GHTV nie wpadło. Przeważnie jednak gram kanał 2 lub on Demand. Ciężki metal mi do tej gry nie pasuje, bo wtedy to jest udręka a nie przyjemność z gry.

Odnośnik do komentarza

Tylko ostrzegam, ostatnim razem jak była dokładnie taka sama promocja w sierpniu na towar czekało się miesiąc, bo zamawiający się jorgnął i wziął zestawy Rock Band 4 zamiast GHL

 

A Dragonforce zagrałem raz na Advanced, po 5 minutach ręka mi odpadła i skończyłem z jakimś żałosnym wynikiem

never again

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...