Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Może bym się zgodził, gdyby rockband znowu nie odcinał kuponów od dawnej świetności, a guitar hero nie namieszało w bardzo skostniałej mechanice. Nawet mimo wad jakie GHL ma, to nadal jest ciekawsze niż ciągle taki sam RB. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Dla mnie Harmonix lepiej czuje tworzenie gry muzycznej niż twórcy kolejnych GH, ale tego Live nie grałem w ogole, chciałem kupić ostatnio ale nie podoba mi się ani soundtrack ani idea narzucanej playlisty ani realistyczny setting z jakimiś lamusami. Zobaczymy co pokażą przy RB VR tylko z tego co widziałem to akurat tam nie pasuje komiksowa grafika tylko wlasnie takie podejscie jak w GH Live gdzie zrobienie tego w realistycznym stylu w VR mogłoby rozje.bać.

Odnośnik do komentarza

chciałem kupić ostatnio ale nie podoba mi się ani soundtrack 

 

Serio ? Żaden z ponad 300, na chwilę obecną, kawałków nie jest godzien bartłomieja gdańszczanina z krakowa ? Zdajesz sobie sprawę, że każdy ma w chu/ju tę symulację gigu na dniach pierdziszewa i prawdziwa zawartość gry to ciągle poszerzany GHTV ? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka ?

Odnośnik do komentarza

Kup, serio. Alternative live vegan nie grajo tam, ale i tak się będziesz bawił świetnie. Duuużo lepiej jeśli chodzi o gre na gitarce, w porównaniu do poprzednich części i wszystkich RB razem wziętych. Wreszcie nie nawalasz 5 przycisków jak daun, tylko som chwyty i wczuwa. GH TV ma już dwa kanały. Czaisz?

Odnośnik do komentarza

 

chciałem kupić ostatnio ale nie podoba mi się ani soundtrack 

 

Serio ? Żaden z ponad 300, 

 

Tyle jest na starcie trzy trzeba zapłacić? Przymierzam się do zakupu bo w dobrej cenie a nigdy nie miałem dłuższej styczności z gitarkami.

 

ps. w zakopcu chłopaki nieźle wymiatali i podobała mi się otoczka tego live 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to nowy patch, czy kwestia osiągnięcia 19 LVL wtajemniczenia, ale wczoraj grając GH TV pierwszy raz walczyłem wersusa przeciwko innemu graczowi online. Do tej pory miałem wyświetloną z lewej strony listę innych grających w tą samą piosenkę, a tutaj podzielony ekran i drugi typek nawala w klawisze. Było to już?

Odnośnik do komentarza

Było, ale po paru dniach skapnęli się, że dzieją się cuda. Między innymi włączały się te versusy nawet, kiedy miałeś wciśniętą pauzę, grało się z jakimiś typami z 0 lvl i inne tego typu atrakcje. Poza tym wtedy było mało ludzi na serwerach i co chwila grałeś właściwie z tą samą osobą. Widocznie uznali, że załatali, poza tym od świąt jest wyraźnie większy ruch sieciowy, więc może tym razem będzie to miało jakieś zalążki sensu.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie Harmonix lepiej czuje tworzenie gry muzycznej niż twórcy kolejnych GH, ale tego Live nie grałem w ogole, chciałem kupić ostatnio ale nie podoba mi się ani soundtrack ani idea narzucanej playlisty ani realistyczny setting z jakimiś lamusami. Zobaczymy co pokażą przy RB VR tylko z tego co widziałem to akurat tam nie pasuje komiksowa grafika tylko wlasnie takie podejscie jak w GH Live gdzie zrobienie tego w realistycznym stylu w VR mogłoby rozje.bać.

 

1. Soundtrack to nie tylko te podane do wiadomości publicznej 40 kawałków z kariery. W trybie TV masz jeszcze ponad 300, nie wierzę, że jesteś tak alternatywny że nie spodoba Ci się chociaż z 50.

2. Narzucana playlista jest tylko wtedy gdy nie masz żetonów a tak to grasz co i kiedy chcesz.

3. 'Realistyczny setting' jest tylko w trybie kariery, w którą pograsz z 5 godzin i zapomnisz.

    Tylko GH TV.

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było tak cudownie, to wkurza mnie tylko jedna (pomijając brak multi z prawdziwego zdarzenia, sprawdzania wyników znajomych itd.), podstawowa w sumie rzecz. Przy tej ilości piosenek zapomnieli chyba o jakości zgraniu muzyki z tym w co nawalamy. Są utwory, gdzie faktycznie czujemy zgodność linii melodycznej z tym w co nawalamy, ale  często muzyka jedno, a nadlatujące klawisze drugie. Problem czasami znika po zmianie poziomu trudności (tak jakby ścieżka była przygotowana tylko pod konkretny poziom), ale jak pamiętam z czasów GH3 tam praktycznie każdy kawałek był dopieszczony pod tym względem. Więc będąc szczerym z Bartkiem i bez klapek na oczach, to ma dużo racji z tym czuciem gry muzycznej przez Harmonix. Wszak to jest podstawa o której Acti zupełnie zapomniało. Bronią się świeżym i naprawdę dającym radochę patentem ze zmianą mechaniki ( co już samo w sobie jest na tyle interesujące, że warto obczaić GHL) oraz ilością contentu w GH TV (jak i samym pomysłem na ten tryb). Gdyby tylko Harmonix nie było takie zachowawcze...

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No własnie to był duży problem kolejnych części po GH 3, że po prostu nie było takiej frajdy z grania jak w grach Harmonix i mimo, że RB bylo bardziej pisane pod zabawe zespołową i scieżki gitary nie były tak wymagające to sprawiały mi dużo większą przyjemność, ale ponoć ten nowy RB to syf. 

Odnośnik do komentarza

Na easy? To średnio, ale jest jeszcze nadzieja.

 

Przy okazji sesji z Pawuem odkryliśmy, że nie można skalibrować dwóch gitar, tylko gra się na jednej kalibracji. W końcu zdecydowaliśmy się uśrednić kalibrację, ale nie muszę pisać, że to nie tak powinno wyglądać. Kolejna łyżka dziegciu. Oczywiście dodatkowy kanał powoduje, że już prawie o tym zapomniałem. Co ciekawe na liście nowych piosenek nie widziałem tego dragonforce'a, więc pozostaje pewna niepewność co do tego ile jeszcze takich niespodzianek wrzucili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.