Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam za post pod postem.

 

Gra dotarła do mnie wczoraj, pograłem moment w Live i moment w GHTV i pierwsze wrażenia są super. Nowy kontroler zmusza do większej koncentracji i kombinowania paluchami, choć sama jakość wykonania gitary była o klasę lepsza w Rock Band i tutaj nie zmieniło się nic - Stratocaster z RB4 nadal sprawia lepsze wrażenie od instrumentu z GHL. Ale nic to.

 

GHTV to wynalazek szatana, czuję, że stracę przy tym trybie wuchtę czasu. Pierwsze odpalenie i Shepherd of Fire (live), no przecież 10/10 z miejsca. Dzisiaj mam mniej obowiązków, więc pogram więcej.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, na przestrzeni tematu przewinął się wątek jakiegoś kanału shredowego, on działa, ma działać, działał, jak to wygląda?

 

Sama gra jest bardzo udaną ewolucją, bałem się że wyjdzie kapsztyl, tymczasem formuła sprawdza się imo lepiej niż pięć kolorowych guziczków.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wybaczcie za post pod postem, ale dawno nikt nic nie pisał, a ja chciałem podzielić się wrażeniami po miesiącu ciągłego ogrywania GHL.

 

Skoczyło mi 17 leveli, gram już na Advanced (expert to nie mój poziom i raczej już tak zostanie, choć w ogóle mi to nie przeszkadza - już teraz przy niektórych wałkach mięknę) i wczuwam się niesamowicie. GHTV to strzał w dziesiątkę, syndrom 'ciekawe, co puszczą teraz' jest silny do tego stopnia, że godziny lecą same, a człowiek nie ma nawet o tym bladego pojęcia. Praktycznie co chwilę leci kawałek, który nie pozwala wyłączyć konsoli. Nuty są rozłożone bardzo dobrze, acz kilka kawałków zaskoczyło mnie swoim rozkładem nutek. Poziom bardzo zbliżony do GH: Metallica, czyli bardzo na plus. Kozak jak cholera! A Plays... Wykorzystałem może ze trzy albo cztery, teraz ciułam kasę na pakiet stu i wystarczą mi one chyba do końca świata (albo na jedną imprezę).

 

Nowy kontroler... Strzał w dziesiątkę. W zestawie z dwoma co prawda jeden wymagał smarowania przycisków i whammy bara żeby nie piszczały, po tym zabiegu jest cisza. Denerwuje mnie jedna rzecz: strum bar nadal jest głośny... Po RB4 aż kłuje to w uszy, kapa po całości. Poza tym detalem nowe wiosło jest absolutnie mistrzowskie, cudowne i zastanawiam się, dlaczego nikt nie wpadł na to wcześniej.

 

Podsumowanie? O takie Gujtar Hero walczyłem!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tak co chwilę odkrywam coś nowego. Kupsztale też są, ale giną w morzu dobrej muzy. Jakim cudem ja jeszcze nie znałem np. "Diamond Eyes" Deftones pozostanie zagadką. No i raz wbijam na Channel 2, a tam na wejście

 

 

No kur.wa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Bzduras jak oceniasz grę z perspektywy kilku miesięcy? Zastanawiam się czy nie brać na X360 bo na Wirtusie jest za 99 zł i na Allegro podobnie.

Grałem dotychczas w części I-III na PS2 i samą trójkę na X360 (choć gitara nie zawsze łapała:/ ). Imo grało się super ale formuła trochę mi się przejadła.

 

PS. Grałem jeszcze kiedyś na klawiaturze PC... Jak to było? Fingers of Fire? Pamiętacie?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj będzie gra. Mam nadzieję że się nie rozczaruję. Wziąłem wersję na X360 bo najtaniej wychodziło. Podobni nie różni się od pozostałych i tryb GHTV działa tak samo.

Dałem 99,99 zł z wysyłką kurierem na cdp (zniżka za BLIK). Widzę że cena tej wersji spadła właśnie ok 110-120 zł wszędzie. Na bieżącą generację jest ok 160... No ale skoro nie widać różnicy.

Odnośnik do komentarza

Nie da się. Gra ma dongle usb który jest dedykowany każdej konsoli. Zastanawiałem się wczoraj czy wersje gitary nie różnią się właśnie tym usb tylko. Poza tym płyty są X360 a nie działa we wstecznej.

 

Ed. Link nie działa ale wyczytałem z linka że jest to sama gitara. Bzdur pisał chyba że każda sztuka gitary musi mieć osobny dongle. Może da radę podłączyć się pod inny dongle ale tylko 1:1.

Przypuszczam.

Edytowane przez marbel007
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...