Skocz do zawartości

Guitar Hero Live


kes

Rekomendowane odpowiedzi

Wam też zmniejszyła się nagle zawartość kart i gryfów do kupienia ? W pewnym momencie było jednego i drugiego plcoś koło 70 sztuk, a teraz jak wymaksowałem gitarę i pomyślałem, że zafunduję sobie lans, a tu nagle po 20 do wyboru, oczywiście wszystkie fajne zniknęły. Następniego dnia też było 20 sztuk, ale niektóre z tych które były dzień wcześniej znowu zniknęły, a w ich miejsce wskoczyły inne.

Z tego co wyczytałem, to problem pojawia się tylko u niektórych i u każdego liczba zaginionych fantów jest inna. Niektórzy to w ogóle fajniebmają, bo nakupowali sobie je/badełek za grubą walutę i to też im poznikało. Nieźle im się tam coś pier/doli.

No nic, nie to nie, zbieram 60k na 100 playsów :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Panowie, jak to jest z tym trzecim, stricte metalowym, kanałem? Czy to był tylko chwilowy test?

Z tego co ostatnio widziałem to już go nie widziałem. Pewnie stracili koncesję na rzecz Rydzyka ;/ Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ja z braku czasu już 2 miesiąc nie gram, chociaż średnio co 2 dni obiecuję sobie, że już za chwileczkę już za momencik wracam do wywijania. Jakieś zmiany przez ten czas ? Rozumiem, że levelowanie nadal zablokowane na 20 lvl ? Apdejty kawałków nadal regularne, czy po początkowym szale dali sobie spokój ? Jakieś nowe tryby albo co ?

Edytowane przez Tokar
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A czemu mieliby zamknąć ? Póki nowej części nie zapowiadają to kanały pewnie będą istnieć, to esencja tej gry i świetna zabawa. Ba, przydałoby się ich więcej nawet. 

Bo to Activision, jakoś im nie ufam. Właśnie po przeczytaniu tego tematu widzę, że przez Live trzeba przebić się jak najszybciej i uderzać w GHTV, i taki jest plan. Zobaczyłem setlistę i choć wielu tracków i zespołów w TV nie znam to są też numery, przy których będę wyć ze szczęścia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...