Skocz do zawartości

Gears of War 1 Remaster


chmurqab

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten podział competitive i social jest bezsensu.

Powinien być tylko competitive,tak to community jest rozdzielone.

Jeśli była by tylko jedna lista to gdyby gra tworzyła lobby w zależności od skila to Janusze by grali z januszami a pro z pro.

Każdy by był zadowolony.

Odnośnik do komentarza

ale nie ma sensu grac na social imo tylko competetive

Nope. Ja chcę sobie pograć z kobietą bez napinki po ciężkim dniu roboty, z możliwością bezkarnego wychodzenia z meczu kiedy tylko mi się zechce. Krótsze czasy oczekiwania, jak ktoś wyjdzie w trakcie meczu to są szanse, że ktoś dołączy w trakcie. I mniejsza szansa trafienia na pro-team.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że jest milion innych powodów na wyjście niż rage-quit.

 

edit:

 

Precyzując

* trafiasz na zorganizowany team, a Ty grasz z randomami

* trafiasz na lepszy team, który decyduje się, że będzie na Was żerować i boostować sobie statsy (nie zajmują kółka)

* typowe życiowe sytuacje: telefon, musisz wyjść z domu, a mecz się niespodziewanie dłuży

* trafiasz na nieogarniających trybu randomów, którzy biegają po mapce, albo kampują zamiast zajmować kółko

* trafiasz na typków, którzy lagują tak, że teleportują się przez pół mapy

 

Żeby nie było: zawsze staram się zostać w meczu i zobaczyć jak rozwinie się sytuacja. W większości przypadków nawet jak ktoś nas jedzie do 0, to zostaję do końca meczu. Jednak nie widzę sensu męczenia się w beznadziejnych sytuacjach, w końcu gra ma sprawiać przyjemność. Oczywiście nigdy nie wychodzę z meczów na Competetive.

 

No i cieszę się, że grasz sobie na luzaku i bez spinki, widocznie jestem większym każulem Gearsowym niż Ty (i też z tego powodu preferuję Social).

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

serio wywalili koth?

 

na chu.j? wydali jakiś komunikat w tej sprawie?

https://gearsofwar.com/en-us/community/playlist-refresh-oct30

 

TL;DR

Coalition twierdzi, że Blitz był ponoć popularniejszy niż KOTH (mimo to nie chcą podawać konkretnych statystyk), więc zdecydowali się na ograniczenie playlisty, aby nie dzielić populacji. Początkowo Blitz miał siedzieć w Social, w momencie gdy ludzie zaczęli narzekać, że mając w rankingowych tylko Execution zajmie im milion lat dojście do Seriously, został przerzucony do Competetive.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

Ktoś może mi jeszcze przypomnieć do kiedy dostanie się po zakupie remastera całą serię we wstecznej kompatybilności? Jak wygląda otrzymywanie tych gier - wsadza się płytę do napędu i nasza konsola dostaje rezerwację na te gry w przyszłości? Czy może jest jakiś kod?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...