Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

kolejny heretyk. może zróbmy oficjalną listę hejterów żeby było wiadomo z kim nie gadać.

Hmm. No tak. Polska. Nie można mieć własnego zdania tylko pisać pod publiczkę by być pseudo lubianym ;)

Stary, w (pipi)e mam czy ze mną gadasz czy nie, nie znam cie i prawdę mówiąc po tym czymś co napisałes nawet nie chce ;) Merytoryczna rozmowa na argumenty w cenie..

Odnośnik do komentarza

 

kolejny heretyk. może zróbmy oficjalną listę hejterów żeby było wiadomo z kim nie gadać.

Hmm. No tak. Polska. Nie można mieć własnego zdania tylko pisać pod publiczkę by być pseudo lubianym ;)

Stary, w (pipi)e mam czy ze mną gadasz czy nie, nie znam cie i prawdę mówiąc po tym czymś co napisałes nawet nie chce ;) Merytoryczna rozmowa na argumenty w cenie..

 

 

nie to co twój merytoryczny post  co nie

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Moze to jakis plankton z ppe?

 

o hesssus 

Aleście się rozkręcili :) z powodu tego, że ktoś ma inne zdanie ? :) najs :) 

Nikogo nie obraziłem, do nikogo nie piłem, wyraziłem swoją opinie - bo mi wolno :) a tu od razu milion minusów (:D), planktony, nie gadać ze mną itd :) 

Panowie, trochę dystansu do innych a przede wszystkim siebie, wszak forum chyba jest od rozmów itd ... ale jak czytam, od razu żeby robić listę z kim nie gadać .... to się uśmiecham bo co mi zostało innego :) Dystans Panowie :) 

Jak dla mnie nie było tematu :) 

  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam stare Mad Max'y. Ale takiego gówna jak ten nowy to dawno nie widziałem.

 

Z innej beczki, kto tam jest głównym bohaterem w ogóle? Na pewno nie Max a raczej Theron. Masakra jak dla mnie.

 

witam i pozdrawiam

 

 

w mad max fury road nie ma jednego, wyklarowanego, głównego bohatera. w poprzednich trzech filmach, głównym i tytułowym bohaterem był max rockatansky, grany przez mela gibsona. był centralną postacią wokół której toczyła się prawie cała akcja, protagonistą pełną gębą. wraz z najnowszym filmem miller zerwał z tą niepisaną tradycją, dokonał resetu serii i zrobił film balansujący między sequelem a rebootem. mamy teraz dwie postacie wiodące - maxa i furiosę, ale to bardziej z oficjalnego, marketingowego punktu widzenia. według mnie są trzy, wraz z nuxem. reszta to drugi i dalszy plan. maxowi niejako w hołdzie starej serii, ostała się rola narratora, postaci tytułowej, otwierającej i zamykającej film. zgodnie z "tradycją" jest punktem odniesienia i obserwatorem wydarzeń, ale nie jest już tak wyraźnie zarysowaną indywidualnością. wiążę się z tym całe zatrzęsienie detali i odniesień, gratka dla fanów.        

 

 

 

Hmm. No tak. Polska. Nie można mieć własnego zdania tylko pisać pod publiczkę by być pseudo lubianym  ;)

 

może i można mieć własne zdanie, ale nikt ci nie da gwarancji na to, że każdy je uszanuje. zresztą......trzeba je najpierw mieć. no nic, spróbuj w chinach, albo gdzieś indziej. gdyby ci jednak nie wyszło, to możesz starać się o bycie "pseudo lubianym", cokolwiek to znaczy    

 

 

 

kolejny heretyk. może zróbmy oficjalną listę hejterów żeby było wiadomo z kim nie gadać

 

można zrobić taką listę. znakomity papierek lakmusowy obnażający ludków bez gustu 

Faktycznie lepiej zakończyć tą rozmowę, bo zaczynam czuć ową hańbe sam przed sobą, że dałem się wciągnąć w coś takiego, i na taki temat. Tyle. Pozdro.

 

ok trzym sie  :czesc:  

Odnośnik do komentarza

 

Moze to jakis plankton z ppe?

 

o hesssus 

Aleście się rozkręcili :) z powodu tego, że ktoś ma inne zdanie ? :) najs :)

Nikogo nie obraziłem, do nikogo nie piłem, wyraziłem swoją opinie - bo mi wolno :) a tu od razu milion minusów ( :D), planktony, nie gadać ze mną itd :)

Panowie, trochę dystansu do innych a przede wszystkim siebie, wszak forum chyba jest od rozmów itd ... ale jak czytam, od razu żeby robić listę z kim nie gadać .... to się uśmiecham bo co mi zostało innego :) Dystans Panowie :)

Jak dla mnie nie było tematu :)

 

 

Nie można na poważnie brać zdania gościa, który wpierdala tyle heheuśmieszków w jednym poście.

Odnośnik do komentarza

Ale z was mega gimby ;) tylu na jednego ;)) czujecie się w stadzie tacy cool? Ludzie na poziomie pytają dlaczego mam takie zdanie a nie inne na temat waszej Biblii. Tymczasem od razu poszło obrażanie. Gdyby choć jeden z was był ogarnięty życiowo, to zadałby jedno pytanie, jakiekolwiek. A nie nakrecał podobnych sobie... Kolegów.

 

Zresztą powiedzcie mi chłopcy (bo tak się zachowujecie) po kiego w ogóle stadnie wpierdalacie się między mnie a TK? Rozmowa była między mną a nim, macie jakiś problem z własną wartością intelektualną i zachowujecie się jak osioł że Shreka "ja, ja mnie weźcie, halo ja tu jestem"

 

Ehhh dzieci.

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...