Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

po obejrzeniu drugi raz daje solidne 9/10 ! Jednak za drugim razem na laptopie już nie ma takiego rozp.ier.dolu. Ale za całokształt leci oczko do góry

 

EDIT

 

Ficuś kur.wa serio? jprdl weź się ogarnij, za co minus? bo powiedziałem, że na laptopie nie ma takiego roz(pipi)u jak w kinie? czy za to, że podniosłem ocenę o oczko w górkę? krva, póknij się w czoło klapie 

Edytowane przez Rayos
  • Minusik 8
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

o kurfa chce

 

 

Mnie kolekcjonerska nie jara, ale jak będzie pieniądz to kupię dwie sztuki, jedna do oglądania, druga w folii. Offret leży zafoliowane od 3 lat i do tej pory jak czasem spojrzę na okładkę to się wzruszam.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Kolekcjonerka z samochodem, którym jego bohater jeździł w filmie jakieś 5 minut. Protezę ręki lub "kaganiec" lepiej mogli dać 

 

 

:kaz:

 

 

 

Po pierwsze mniej niż minutę, po drugie - wyjdź stąd.  :shotgun:

Odnośnik do komentarza

fajne wybuchy i tyle. takie 7/10 do piwa pod wieczór.

 

mad max potrafi skruszyc nawet najtwardszych amatorów filmów o spacerach po lesie i kambodżańskiego wypasania kóz

 

nie wiem kór,wa jak można nie dostrzec zaj,ebistości i równać to do standardowego "wybuchy do piwa". ignorancja do kwadratu

 

 

wiadomo, dlaczego pomimo Rki gore jest tak stonowane ? brakowało troche 

Odnośnik do komentarza

 

fajne wybuchy i tyle. takie 7/10 do piwa pod wieczór.

 

mad max potrafi skruszyc nawet najtwardszych amatorów filmów o spacerach po lesie i kambodżańskiego wypasania kóz

 

nie wiem kór,wa jak można nie dostrzec zaj,ebistości i równać to do standardowego "wybuchy do piwa". ignorancja do kwadratu

 

 

wiadomo, dlaczego pomimo Rki gore jest tak stonowane ? brakowało troche 

 

 

może niektórzy twórcy faktycznie nie nadużywają gore z powodu limitacji ratingu wiekowego, tylko z powodu posiadania własnego poczucia granicy i stylu.

Odnośnik do komentarza

okej, przeczytałem temat. wcześniej nawet nie wchodziłem (zwykle tak robię). odniósłbym się do kilku poruszonych kwestii, ale nie wiem, czy ładować wszystko w spoiler, czy można uznać, że piszemy otwarcie z założeniem, że dyskusja jest pełna spoilerów. chodzi o to, że kiepsko wygląda ciąg postów w spoiler tagach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...