Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko też ok, jeśli chodzi o online. Czasem dłużej szuka przeciwnika, trzeba wyjść do głównego okna (w moim przypadku UT),wrócić i powinno znaleźć. Rozegrałem w Ultimate dobrze ponad 50 meczów i ze 3-4 razy mnie rozłączyło w trakcie meczu, ale nie zaliczyło ani razu jako rozegrany.

Odnośnik do komentarza

Jak po 48h? Ja dostalem pierwsze dwie od razu po zakupie DE i wbiciu kodu. Nastepne dostalem dzis, wiec mysle, ze beda wrzucac co poniedzialek po 2 paczki.

 

U mnie jest dokładnie tak samo. Wczoraj wyjąłem 3 złote paczki (1 normalna i 2x premium z edycji Deluxe). Kod zadziałał zaraz po wpisaniu go do PSS. Jedynie musiałem wyjść z trybu FUT i wejść ponownie.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie odnośnie trybu menadżerskiego:

Czy ktoś z Was gra? Czy wiecie może czy piłkarz mający 3* w zwodach może się wytrenować w dryblingu i nabyć kolejną gwiazdkę? Pytam, bo w PES zauważyłem, że robiąc zwody, piłkarze nabywają nowych umiejętności lub jest komunikat, że zaczynają ćwiczyć coś tam i po pewnym czasie można określoną sztuczkę wykonać. Jak jest w Fifie? do tej pory przypisane gwiazdki sztuczek zostawały na zawsze. Pytam, bo teraz jest ten trening, któremu poddawać możemy różnych piłkarzy na różne okoliczności - Czy zmieniają im się wyłącznie atrybuty czy też cechy?

 

Pozdrawiam

 

Spróbuj tutaj http://sofifa.com/players

 

 

Znam stronę, ale chodziło mi o co innego: Czy przypisane gwiazdki sztuczek są niereformowalne poprzez trening dryblingu? Czy zawodnicy mogą ulepszać wachlarz zwodów?

 

Jeżeli kogoś irytują oszustwa konsoli w "karierze" to polecam te ustawienia: http://www.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/855682-fifa-16-os-community-sliders.html

Różnica duża, przynajmniej teraz mecze wyglądają na zacięte i nie ma przekłamań na korzyść konsoli.

 

SUPER! Myślałem, że jeszcze nie wzieli się za suwaki. Polecam każdemu takie ustawienia offline!

Odnośnik do komentarza

@1 na PS4 też ani razu nie miałem deszczu, możliwe że coś zmieniali (brat gra na PS3 i u niego często się zdarza deszcz, a nawet śnieg)

@2 z rogami też na razie mam problem. Zwykle gram krótko i albo wrzucam na bliższy słupek albo próbuje kiwać przy linii końcowej, jakiegoś mega przegiętego sposobu póki co nie znalazłem :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

2. Jak wykonujecie rożne ? Od premiery nie strzeliłem ani jednego gola z rożnego xD

Ja zaczalem juz strzelac regularnie, ale trudno radzic jak je wykonywac, bo zauwazylem ze co formacja to inaczej sie ustawiaja. Jak wcisniesz strzalke do dolu to masz takze szybka taktyke (tlok przy brakarzu, krotrzy slupek, itp.)
Odnośnik do komentarza

2 pytanka.

 

1. Gdzie się podział deszcz w meczach online ? (w sumie nigdy nie lubiłem grać w deszczu ale go nie ma)

2. Jak wykonujecie rożne ? Od premiery nie strzeliłem ani jednego gola z rożnego xD

 

 

@1 na PS4 też ani razu nie miałem deszczu, możliwe że coś zmieniali (brat gra na PS3 i u niego często się zdarza deszcz, a nawet śnieg)

@2 z rogami też na razie mam problem. Zwykle gram krótko i albo wrzucam na bliższy słupek albo próbuje kiwać przy linii końcowej, jakiegoś mega przegiętego sposobu póki co nie znalazłem :P

 

Mi się wydaje (mówię o PS4), że coś pozmieniali odnośnie toru lotów piłki względem siły (długości przytrzymania przycisku) oraz podkręcenia (ustawienia gałki) - zarówno rzutów rożnych, jak i rzutów wolnych.

Myślę, że kwestia przyzwyczajenia i wytrenowania (ja trenuje tylko w meczach więc na wariata i na aferę bardziej niżli coś zaplanowanego) - ja też nic nie strzeliłem tak na dobrą sprawę - raz tylko rzut wolny z 40 metrów wrzutka i gol z główki, ale to więcej szczęścia niż rozumu :)

Odnośnik do komentarza

Panowie jak sie strzela z pierwszej pilki? Chodzi mi o akcje typu: zamieszanie w polu karnym, pilki niespodziewanie wpada pod nogi mojego zawodnika i tego typu ibne akcje, naciskam strzal, strzal z r1, strzal z l2 i nic. Nie uderza od razu tylko 2 sekundy potrzebuje a wtedy juz albo mi zabieraja pilke albo wybijaja... Da sie jakos z pierwszej pilki walnac? Z falsza, z czuba, obojetnie... ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...