Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

Super jest ta fifka,w końcu taki Lewandowski czy Diego Costa mają powera.

Potrafią przepchac obrońcę,zostawić się a nie jak w poprzedniej fifie murzyn z 99 pejsem.który nie łapie się na 3 ławkę,biega jak wariat i strzela z każdej pozycji.

Problem w tym,że te demo jest stare,wydaje mi się,że tempo bedsie o wiele szybsze w pełnej wersji.

Demko zdaje się, że jest dość stare, to chyba ten sam build, który był na gamescomie wystawiony, mam nadzieję, że tempa gry nie zmienią, bo pograłem sporo właśnie na GC i największym plusem był właśnie balans rozgrywki. Wydaje mi się, że znacznie więcej można działać fajnie kepiąc podania, niż po prostu biegnąc jak w fifie 15.

Odnośnik do komentarza

jestem po 10 meczach walki z Matim i zgadzam sie z tym co pisal Nero - te wszystkie drobne zmiany w gameplay'u calkowicie przebudowaly gre. Trudno jest wypracowac sobie dobra sytuacje, nie ma podan na pale, spamowanie przycisku A z reguly konczy sie utrata pilki, tempo gry lezy idealnie - ogolnie wszytsko w tegorocznej edycji mi sie podoba! Jasne - w PESa takze gra sie przyjemnie, ale gdybym mial porownac zmiany w obu tych pilkach to jednak FIFA zrobila wiekszy krok w kierunku symulacji, trudnosci konstruowania akcji i wypracowywania bramek. Oby pelne wersje nie odbiegaly za bradzo od wersji demonstracyjnych !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Moze dla Ciebie Wojtas, bo pomijajac cala otoczke i grafike, zmiany w animacji trzon gry nie zmienil sie prawie w ogole. Jaranko bedzie do 1 meczu online, zreszta juz przy demie wystarczy zaprosic kumpla, zagrac pare meczy by zobaczyc ze krycie od pilki nadal czesto nie ma sensu, obroncy nadal czesto maja problemy z wyciagnieciem nogi po pilke ktorta mija ich o cm itp. Nie pasi mi tez skutecznosc napastnikow - co strzal to gol, wyniki hokejowe (chociaz to pewnie w fullu bedzie zmienione), ale miedzy innymi dlatego w tym roku chyba postawie na FIFE. Wydaje sie byc bardzo zbalansowana, mega przyjemnie sie gra - no przede wszytskim mam ochote w koncu online pograc z innymi druzynami niz Real i Barca, z kamera, ktora sam sobie ustawie xD

Easye po co mają zmieniać mechanikę gry jak się sprawdziła i wystarczy tak jak to robią dodawać animację a jest o 1/3 wiecej niż w 2015 a co do obrony to nie jestem jakimś wymiataczem ale ogarniam i to że dodali jeszcze więcje wślizgów i automatycznego ustawiania się obronców 2016 stała się bardziej defensywna co jest to na +.

Jak gram face tu face to nie trace wiecej niż dwie bramki a mecze są wyrównane i to jest recepta na zdrową rywalizację ;] co do napastników to od początku gram corintians bo najlepiej sie gra 3 gwiazdkami a tu jest różnie raz wpada raz nie czyli nieprzewidywalnie bo i bramkarze nie najwyższych lotów wiec dramaturgi dużo, w fifie podoba mi sie wolniejsze tempo jest bardziej taktyczna ale nie idzie zagrać tak jak w pesie a w pesie idzie zagrać tak jak w fifie, może zrozumiesz jak pograsz w obie piłeczki dłużej,co do online to może być kaszana ale czy nie najlepsza jest gra między friends ;]

Odnośnik do komentarza

No też nie mam już tyle czasu by latać po kolegach z padem ,choć jutro idę na nockę do rana ;] bo ja też już nie młodszy ale mówie o graniu online między znajomymi a tym w pesie 2015 nie było problemu, bez lagowo , w pes 2014 było kiepsko online ogólnie to była beta 2015 a co do trudności to chyba to zależy od przeciwnika a z tego co piszą to pes ma więcej opcji taktycznych, ale każdy lubi to co lubi, jak bedziesz miał pesa to może się namierzymy na sparing ;]

Odnośnik do komentarza

Ja jestem pewny,ze ea zmieni tempo gry,wiekszosc januszy nic nie ugra.Tanie zagrania w demo nie wychodza,nie mozna abemajangiem nacisnac R2 i biec przez cale boisko.

Mi sie takie cos podoba,bo ja wole bardziej symulacje w pilce,ale czuje,ze ta fifa nie kazdemu sie spodoba.

Odnośnik do komentarza

Po to mają FUT i sezony żeby każdy był zadowolony i powinni zostawić tak jak jest chociaz ja mam wrażenie, że cały czas w tej grze chodzi tylko o bieganie z lewej do prawej a nie rozgrywanie akcji (to boisko wydaje się takie małe i ciasne) trochę mi to nie podchodzi, ale pewnie na manualu jest lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem jeden mecz w FIFĘ i całkiem fajnie się grało, zastanawiam się czy by na premierę nie wziąć. PESa zacząłem ściągać właśnie, ciekawe jak to teraz wygląda. Ostatni kontakt z serią był dwa lata temu i jak sobie przypomnę troglodyczny ryj bramkarza Fiorentiny i jego beznadziejne animacje jak za każdym razem klaskał na przerywnikach to aż mnie odrzuca. No ale spróbuję, może coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza

Co roku bralem Fife, bo mimo ze od gowniarza bylem fanem PESa to nie moglem zniesc tego jak to wygladalo przez ostatnie kilka lat.

 

W tym roku mimo ze w Fife gra sie bardzo fajnie i jest sporo ulepszen, ale niestety nie moge przegapic tegorocznego PESa o ile full bedzie wygladac jak demko. Jest po prostu kosmos na miare PES5, zastanawiam sie tylko czemu to zabralo tyle lat zeby wrocic do tego co najlepsze...

 

Wreszcie mam syndrom jeszcze jednego meczu, gram przed praca, po pracy - nie zdarzylo mi sie to od dobrych kilku lat ;)

Edytowane przez Forebode
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jasne, wszystko to wyglada rewelacyjnie, ale nie moglem sie oprzec wrazeniu, ze sam trzon gry niczym sie nie rozni, a z kumplem robilismy dokladnie te same akcje, te same schematy, te same pily prostopadle przez pol boiska, co w PES 2015.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość krzysiekp44

Ja w tym roku jestem podjarany demem obu gier i prawdopodobnie obie kupię na premierę, ewentualnie FIFę jak stanieje te dwie/trzy dyszki. PES taki, jakiego zawsze chciałem widzieć i FIFA, która w końcu ma odpowiednie dla mnie tempo, przyjemny gameplay i standardowo otoczkę. Na początku też odniosłem wrażenie, że trochę drewniana ta edycja FIFy, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...