Skocz do zawartości

FIFA 16


Rekomendowane odpowiedzi

To wyjdzie gdy odpalą online.

 

Mnie dziwi to co pisał tu Matinx kiedyś. Że niby jak to możliwe, skoro jest momentum, to jak goście robią bilans 1000-20. To tak jakby wziąć LeBrona Jamesa i jakiegoś leszcza z polskiej ligi basketu. LeBron dostaje dodatkowe obciązenie (pas z 15 kg plus)- to taki handicap.

Jest taki dobry więc i tak sobie poradzi, co nie znaczy, że handicapu nie ma.

 

Ale szanse, że oczyszczą tą niezłą grę z tego gówna są zerowe praktycznie.

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

No widac najlepszym to nie przeszkadza, a topowi gracze ze sceny to nie 1 osoba. Najbardziej momentum przeszkadza osobom, ktore nigdy FIFY nie wyzylowaly, graja srednio - jak Yakubu, ktory z tego co pamietam nie wygral ze mna zadnego meczu, bez znaczenia jaka druzyne bralem i czy przegrywalem 2:0, czy wygrywalem, czy byl remis, czy slupki czy inne cuda na kiju.

Sa tez osoby, ktore kazda porazke i nieprzewidywalnosc beda zwalaly na skrypty, momentum, granie na wyjezdzie i inne rzeczy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ale momentum to jest w Ultimate Teamie ( żeby dzieciaczki nie pouciekały tylko kupowały Pointsy itp.), a nie w tym normalnym trybie online, więc nie wiem o co spina

Ale bzdury... to cos jest wszedzie a nie tylko w fucie :D fut wydaje sie bardziej arkadowy i dzieje sie wiecej glupot, bo ludzie na kazda pozycje wsadzali zawodnikow z pace 90+. W sezonach teamy sa bardziej zbalansowane i dlatego jest takie odczucie.

Odnośnik do komentarza

No widac najlepszym to nie przeszkadza, a topowi gracze ze sceny to nie 1 osoba. Najbardziej momentum przeszkadza osobom, ktore nigdy FIFY nie wyzylowaly, graja srednio - jak Yakubu, ktory z tego co pamietam nie wygral ze mna zadnego meczu, bez znaczenia jaka druzyne bralem i czy przegrywalem 2:0, czy wygrywalem, czy byl remis, czy slupki czy inne cuda na kiju.

Sa tez osoby, ktore kazda porazke i nieprzewidywalnosc beda zwalaly na skrypty, momentum, granie na wyjezdzie i inne rzeczy.

 

No nie wiem, nie jestem pewien, ale jednak coś tam chyba z tobą wygrałem. Zresztą jak mnie zmuszałeś po trzynastu godzinach spędzonych w pracy żebym jeszcze z tobą przez hs'a gadał to nawet nie miałem jak się na grze skupić. I te teksty że tiki-takę gram żeby mnie rozproszyć -.-

Odnośnik do komentarza

No widac najlepszym to nie przeszkadza, a topowi gracze ze sceny to nie 1 osoba. Najbardziej momentum przeszkadza osobom, ktore nigdy FIFY nie wyzylowaly, graja srednio - jak Yakubu, ktory z tego co pamietam nie wygral ze mna zadnego meczu, bez znaczenia jaka druzyne bralem i czy przegrywalem 2:0, czy wygrywalem, czy byl remis, czy slupki czy inne cuda na kiju.

Sa tez osoby, ktore kazda porazke i nieprzewidywalnosc beda zwalaly na skrypty, momentum, granie na wyjezdzie i inne rzeczy.

A jak ma przeszkadzać gościowi, który ma poziom esportowy? Jemu nawet piłki nie zabierze przeciętny gracz (jak ja, kiedyś na takiego trafiłem), jak się gra uprze by mu nie wpadło, to wbiegnie do bramki.

 

Mogę powiedzieć tak: wygrałem sporo meczy, których wygrać definitywnie nie powinienem. Ale nie na tajkiej zasadzie jak w relnym futbolu, gdzie są niespodzianki, czułem, że dzieją się cuda. Przegrałem też tak niejeden mecz. Widać to było kilka razy- gdy trafił mi się TOTALNY noob i moje 20 kilka strzałów złapał gk (groźne akcje, nie jakies uderzenia z za 16), a typ jedna akcja i brama.

 

Jeśli ktoś powie, że takijest futbol to ok- ale niech Fifa też odzwierciedla to by nie dało się podawać na pałę (np stojąc tyłem itd)

Odnośnik do komentarza

Ale człowiek /gracz tez ma swoją psychikę i reaguje na sytuację boiskową. Grając z kumplem na kanapie jeśli gra idzie po myśli a nagle po błędzie stracę gola wtedy spieszę się, akcje nie są dopieszczone itd. To powoduje straty i niebezpieczne kontry. Dlaczego do cholerny EA chce być naszym układem nerwowym?

Ta gra w trybie online nie jest poważna, no ale może dzieci to lubią.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Ok gracze 21 wieku może to lubią, lepiej?

Oczywiście, że nie kupię Fifa 16

Będę grać w Fifa 14 karierę i multi PES 2016 :) jakaś trzeba sobie radzić w czasach słabych piłek na konsole.

Wybacz, że wyraziłem swoją opinię.

Have fun z fifa 16! zazdroszczę, że wam sie podoba ;) serio.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...