Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Fabuła - różne możliwości, zakończenia


Rekomendowane odpowiedzi

Po tej przemowie bardzo chciałem, żeby później: 

 

 

podczas zwiedzania różnych światów z Avalaac'hem odwiedzić właśnie jedno z takich miejsc z dalekiej przyszłości - ale to byłby mindfuck. A Geralt z elfem idą sobie jak gdyby nigdy nic wokół szklanych ogromnych budowli, latających maszyn i innego mechanicznego ustrojstwa

 

Odnośnik do komentarza

Po tej przemowie bardzo chciałem, żeby później: 

 

 

podczas zwiedzania różnych światów z Avalaac'hem odwiedzić właśnie jedno z takich miejsc z dalekiej przyszłości - ale to byłby mindfuck. A Geralt z elfem idą sobie jak gdyby nigdy nic wokół szklanych ogromnych budowli, latających maszyn i innego mechanicznego ustrojstwa

 

Też liczyłem na takie motywy,

lub np. na wizytę w Warszawie zrujnowanej wojną (ależ to by urywało jajca :obama: ), ale niestety zrobili sobie przechadzkę po śnieżnej, zalesionej i piaszczystej krainie

:frog:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Sprawdź sobie w necie, jak patrzyłem to sporo rzeczy na to wpływa. Musiałbym przechodzić tak z połowę gry, żeby zmienić swoje decyzje, a tego mi się nie chce.

 

Ale chyba będę grał od nowa, bo zakończnie nie daje mi kur.wa spokoju. :(

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jednak nie musze przechodzic gry od nowa. Wystarczylo powtorzyc godzine gry i zmienic jedna decyzje.

Co prawda tylko zakonczenie dobre-neutralne ale i tak ciesze sie z niego mocno anizeli mialbym grac potem na tym ch.ujowym.

Swietnie sie teraz czuje. :banderas:

Tylko brakuje mi jednej rzeczy w spojnosci swiata.

 

 

No bo skoro Geralt sie osiedlil z Triss w swoim domku to po skonczeniu gry nie powinno sie startowac w kaer morhen tylko wlasnie w tym domku. Cos na wzor zamku w wyzimie ze drzwi to jest fast travel.

I te info o cofnieciu bohatera sprzed koncowki powinno wystepowac tylko w tym zlym zakonczeniu.

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Jednak nie musze przechodzic gry od nowa. Wystarczylo powtorzyc godzine gry i zmienic jedna decyzje.

Co prawda tylko zakonczenie dobre-neutralne ale i tak ciesze sie z niego mocno anizeli mialbym grac potem na tym ch.ujowym.

Swietnie sie teraz czuje. :banderas:

Tylko brakuje mi jednej rzeczy w spojnosci swiata.

 

 

No bo skoro Geralt sie osiedlil z Triss w swoim domku to po skonczeniu gry nie powinno sie startowac w kaer morhen tylko wlasnie w tym domku. Cos na wzor zamku w wyzimie ze drzwi to jest fast travel.

I te info o cofnieciu bohatera sprzed koncowki powinno wystepowac tylko w tym zlym zakonczeniu.

 

 

 

nie startujesz w domku bo w złym zakończeniu Geralt ginie, więc gra zawsze jest cofana do stanu sprzed ostatniej misji

 

Odnośnik do komentarza

nie obawiaj się a graj! Ta dzisiejsza młodzież wszystko w necie przeczyta zaspoileruje sobie finał a potem na youtubie przejdzie jeszcze 2 kolejne zakończenia ...

Nie będę sobie nic spoilerował! Niech Wieczny ogień mnie przed tym chroni!

 

Mam tylko nadzieję, że będzie dało się wyczuć, że decyzja, którą podejmuję może mieć wpływ na zakończenie jak to, że

zaproponowałem Keirze, żeby udała się do Kaer Morhen. Dlaczego nagle Geralt z tym wyjechał? Spodziewam się, że fabuła poprowadzona będzie w taki sposób, że rozegra się tam finał, a ona jako sojusznik będzie przydatna. Do tej pory poza tym jednym momentem nie odniosłem wrażenia, że do tej pory robiłem coś co mogłoby zaważyć w jakikolwiek na walce z Dzikim Gonem.

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę, 10/10 jak dla mnie chyba najlepsza gra w jaką grałem, w moim osobistym rankingu zdetronizowała Baldur's Gate 2.

 

Co do zakończenia.

Dostałem zakończenie z Ciri Cesarzową, jak dla mnie z tego co potem widziałem na Youtube to jest najlepsze zakończenie według mnie. A Geralt, cóż dalej poluje na potwory...

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie Triss i Yen wątek miłosny

 

 

 

trafił mi sie fail trójkąt :D

załadowałem wcześniejszy save gdy chodze z Ciri po mieście, kłąde sie w knajpie i one znowu sie pojawiają, wybieram inne dialogi, ale za każdym razem zapraszają mnie z winem, próbowałem też wyrzucić wino, ale wtedy w ogóle quest sie buguje i może nawet gry nei da sie wtedy skończyć

 

Co trzeba było zrobić aby być z Triss, który moment?

mówiłem Triss jak odpływała, że z nią chce być i sie wróciła na koniec

ale wcześniej też Yen trafiłem

 

zostaje mi już tylko burdel? :(

 

 

 

 

swoją drogą co wam sie trafiło?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak pukniesz Yen to blokujesz sobie Triss i odwrotnie.

Bodajże na Skellige gdy zrobisz tam z 2-3 questy wtedy od Yen dostaniesz zadanie "Ostatnie życzenie" i tam jest moment gdy wybierasz opcję "Nic do Ciebie już nie czuję" czy coś w ten deseń, nie da się tego przeoczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza

skończyłem, miałem zakończenie chyba neutralne

 

 

 

Ciri niby ginie na wierzy, w zamku mówie, że nie żyje i spotykam sie z nią w knajpie :)

niestety Triss i Yen spaliłem, wyszedł fail trójkąt

 

 

 

Fajnie by było usiąść jeszcze raz i zrobić inne zakończenie + Triss, ale niestety czasu na razie nie starczy

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Co do romansu Triss i Yennefer

 

 

Skoro na dokach powiedziałem Triss, że ją kocham i puknąłem ją w latarnii to definitywnie droga do Yen jest już zablokowana, prawda? Nie ma możliwości zaliczyć Yen, żeby Triss nie stracić i na odwrót? 

 

Bo w sumie z charakteru wolę Triss jak chyba każdy, ale jak dopłynąłem na Skellige i zobaczyłem Yennefer... :banderas:

 

Z tego co czytałem, to z Yen są 2 sceny miłosne, ale odpalając jedną na końcu czeka nas już tylko ten niesławny trójkąt, tak? Żeby nie być forever alone to pozostaje mi odrzucić Yen, nie?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Droga nie jest zablokowana gdyż Triss jest wcześniej do puknięcia niż Yen. Dopiero w zadaniu Ostatnie życzenie od Yen ostatecznie się decydujesz czy zostajesz z Triss czy wyznajesz miłość Yen i wtedy Geralt zostaje sam. 

 

Natomiast zablokowana zostaje droga z byciem z Yen kiedy puknąłeś Triss. :P

 

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...