Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Fabuła - różne możliwości, zakończenia


Rekomendowane odpowiedzi

mając w pamięci przepowiednię Itliny, na to by wychodziło, że motyw chrystusowy był najlogiczniejszym zakończeniem wątku Zirael

 

szkoda, że nie wiadomo, co z Avallac'hem i resztą ważniejszych postaci w tym zakończeniu

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

parę pytań bo myślę że jestem w okolicach końca gry

 

 

 

planujemy bitwę w kaer mohren i:

 

eliksiry czy pułapki, odgruzować zbrojownię czy zamurować?

 

jestem na 26lvl i trochę mało ;/ za mało np do IV i V rynsztunku wilka a z kolei zrobilem wszystkie zlecenia wieśniackie i nie mam na czym nabić ;/

 

to już jest finał czy po tym jest coś jeszcze ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

parę pytań bo myślę że jestem w okolicach końca gry

 

 

 

planujemy bitwę w kaer mohren i:

 

eliksiry czy pułapki, odgruzować zbrojownię czy zamurować?

 

jestem na 26lvl i trochę mało ;/ za mało np do IV i V rynsztunku wilka a z kolei zrobilem wszystkie zlecenia wieśniackie i nie mam na czym nabić ;/

 

to już jest finał czy po tym jest coś jeszcze ?

 

 

 

 

 

eliksiry, zamurować

 

jest jeszcze sporo grania po kaer morhen

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem.. wiadomo 10/10. (gram na PC LULZ) Trafiłem chyba najlepsze zakończenie

Ciri roz(pipi)ia białe zimno, zostaje wiedźminką, Geralt uczy ją zawodu a potem ogarnia sie z Triss (to już jest wygryw nad wygrywy), Nilfgaard wygrywa, Skeelige lata świetności ale jednak bez drapieżności (tu mi troche szkoda)

jest jakieś lepsze zakończenie?

Odnośnik do komentarza

To u mnie takie

Cyri niszczy białe zimno, geralt wie, że przeżyła szykuje dla niej wiedzmiński miecz, uczy ją wszystkiego, Geralt z Yen żyje długo i szczęśliwie, Ciri robi robotę jako wiedźminka, wszędzie spokój i cisza, skeelige zaczęło inwestować w siebie ale za to usiadło im wojsko.

 

 

U mnie to samo 11/10 Epicka gra, od razu atakuje drugi raz na wyższym poziomie oczywiście. 

 

Muza w białym sadzie <3

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Właśnie

 

 

zbieram ekipę na walkę w Kher Moren i za zadanie mam skompletować sojuszników. Jak do tej pory odmówił mi Dijkstra i Emhyr.

 

 

czy wynika to z moich błędów fabularnych czy jest to zaprogramowana ścieżka?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No cóż, jestem ogólnie zadowolony ze swojego zakończenia:

 

 

Geralt z Yen, Skellige pod rządami Cerys, Nilfgaard idzie dalej, Temeria odzyskana, tylko ta Ciri zostająca Cesarzową mi nie pasuje... mogłem nie iść do Emhyra po odnalezieniu Ciri :/

 

No ale to konsekwencje zakończenia, a sam ending został zrealizowany tak w sumie średnio. Ani ta walka z Eredinem jakoś nie robiła specjalnie, ten motyw z Ciri przy wieży też taki średni, strasznie pourywany. Mogli chociaż w większym skrócie pokazać jak Ciri zniszczyła to Białe Zimno. To samo te teleportacje Ciri. Raz walczy ze sługusem Eredina, później się teleportuje, nagle jest pod statkiem, znowu się teleportuje i chuy wie gdzie znowu jest, a na końcu trafia do wieży. Strasznie dużo trzeba sobie dopowiadać i to strasznie mnie zirytowało w tym zakończeniu. Jednak moment w Białym Sadzie jakoś uratował tę sytuację. Fajnie było spędzić z Ciri parę chwil i powspominać. No i oczywisty smuteczek jak musiała opuścić Geralta na rzecz Nilfgaardu. 

Jednak nie pobiło to momentu w którym Geralt znajduje Ciri, a szczególnie momentu śmierci Vesemira ( płakałem ), ale myślę, że gdyby nie ksiązki to te sceny nie wzbudziłby jakiś większych emocji, dlatego ksiązki to KUR.WA mus przed zagraniem w gry.

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

No i trafiło mi się na najgorsze zakończenie , odechciało mi się przechodzić dodatek więc postanowiłem ograć ostatnie 30 minut jeszcze raz by mieć według mnie najlepsze

Dmucham yen w domku a ciri jest wiedźminką

. Najbardziej nie podoba mi się fakt że po końcówce dostajemy informacje że gramy przed wydarzeniami , które miały w niej miejsce . Czyli jeżeli tak jest to ciri,triss,yen dalej są gdzieś jako NPC? 

Odnośnik do komentarza

Tak sobie oglądam ten filmik

 

 

i ten komentarz pod filmem

 

 

Najnowszy wyciek od REDów:

Niezależnie od podjętych wcześniej decyzji, umysł Ciri zostaje opanowany przez Franczeskę Findaber (nie pamiętam jak się to pisze), która tak naprawdę jest tylko pionkiem w ręku jakiegoś nowego super prze(pipi)a z innego świata (którym potem okazuje się zregenerowany Vilgefortz) . Ciri zaczyna siać roz(pipi) w różnych częściach kontynentu i tylko jeden człowiek jest w stanie ją powstrzymać - wiedźmin Gerwant z Libii. Akcja gry odbywa się w Nilfgaardzie. Emhyr zachorował na jakąś śmiertelną chorobę, a władzę przejął Morvan, który ściga swoją niedoszłą żonę i w przeciwieństwie do Gerwanta nie ma dobrych zamiarów. Nowy cesarz zaczyna trochę świrować i idzie po trupach do celu. Uznaje, że rozsądnym pomysłem będzie (pipi)ić Jaskra i jego blond dupeczkę za zatajenie jakichś ważnych informacji, co daje motywację Gerwantowi, by wpisać monarchę na listę osób do rozczłonkowania. W domu Jaskra Gerwant odnajduje niemowlaka zawiniętego w prześcieradło i postanawia się nim zaopiekować. W przyszłości dzieciak zostanie ukąszony przez jakiegoś potwora i jedynym ratunkiem będzie przeprowadzenie próby traw. Próba oczywiście się powodzi, a nowy wiedźmin uczy się fachu pod okiem - a jakże - naszego byłego protagonisty. Ale o tym trochę później, bo to już fabuła wiedźmina 5.

:)

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

ciri jest za bardzo dopakowana, to by nie miało sensu - press X to conquer nilfgaard.

 

ja bym widział nachętniej młodość vesemira. mówię tu o byciu gó wniarzem, przed atakiem na kaer morhen i wycięciem w pień prawdziwej szkoły wilka

 

ewentualnie by zrobili jakiegoś open world rpg osadzonego w uniwersum, wiecie, z wyborem rasy, rysu psychologicznego i tła przeszłościowego postaci

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Opowiadania z Geraltem w roli głównej to mogłaby być żyłka złota. Tak jak powiedzieli w tym materiale na YT - Geralt w 'małych' opowiadaniach nie skupionych na ratowaniu całego świata sprawdza się najlepiej. Lore jest tak bogate w świetne miejsca i postacie, że prędko by się z pomysłów i możliwości nie wystrzelali.

 

Ewentualnie swego rodzaju remaster, tj. połączenie W1 i W2 w jedną grę z przebudowaną oprawą i systemem walki. Dialogów i nawet muzyki mogliby nie ruszać.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...