Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Po ściągnięciu patcha (xo) zacząłem od nowa przygodę i w białym sadzie miejscami przy użyciu igni gra teraz widocznie zwalnia... Inna sprawa, że nie wiadomo czy zawinił nowy patch, czy też któryś z wcześniejszych - ostatni raz byłem w tej lokacji po day one patchu i wtedy wszystko śmigało tip top.

Za to mapa i ekwipunek działa obecnie dużo płynniej. Opcja "przyklejenia" (podświetlenia potrzebnych) składników alchemicznych/rzemieślniczych u sprzedawców - :exact:  :banderas::notbad:

Nowa responsywność to także ogromny plus: pamiętacie schody prowadzące do garnizonu czarnych w początkowej lokacji? Kiedyś by wejść/zejść po nich trzeba było się obijać po barierkach, a na szczycie i tak wpadało się w ścianę. Obecnie sprawa poruszania się tam (jak również w innych podobnych miejscach) wygląda znacznie lepiej.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Odpaliłem i faktycznie na bagnach czuć, że gra chodzi znacznie gorzej niż przed patchem. To jest k*rwa jakaś pi*rdolona kpina. Serio, teraz bardzo się cieszę, że grę miałem z bundla, a nie wydałem na nią 220zł, bo bym się ostro wk*rwił za takie partactwo.

 

Dobrze, że grę już skończyłem dawno temu to takie coś mocno nie boli, ale miałem do gry zamiar wrócić porobić jeszcze znaki zapytania na Skellige i Ziemiach Niczyich + będą DLC, ale w obecnym stanie to nie mam najmniejszej ochoty, żeby tę grę odpalać. 

 

Co za banda nieudaczników, z dobrej wersji zrobić wersję zj*baną to trzeba mieć chyba siano w głowie. 

 

Teraz nawet nie myślę o kupnie DLC przed premierą(a miałem takie plany), bo jak znowu odwalą taką ch*jnię to będzie zaorane. 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem i faktycznie na bagnach czuć, że gra chodzi znacznie gorzej niż przed patchem. To jest k*rwa jakaś pi*rdolona kpina. Serio, teraz bardzo się cieszę, że grę miałem z bundla, a nie wydałem na nią 220zł, bo bym się ostro wk*rwił za takie partactwo.

 

Dobrze, że grę już skończyłem dawno temu to takie coś mocno nie boli, ale miałem do gry zamiar wrócić porobić jeszcze znaki zapytania na Skellige i Ziemiach Niczyich + będą DLC, ale w obecnym stanie to nie mam najmniejszej ochoty, żeby tę grę odpalać. 

 

Co za banda nieudaczników, z dobrej wersji zrobić wersję zj*baną to trzeba mieć chyba siano w głowie. 

 

Teraz nawet nie myślę o kupnie DLC przed premierą(a miałem takie plany), bo jak znowu odwalą taką ch*jnię to będzie zaorane. 

Śmiało można napisać że nie traktują graczy do końca poważnie. Zresztą nie tylko oni. 

Odnośnik do komentarza

wy chyba nie sądzicie, ze patch to jest cos co jest w stanie naprawic te spadki fps? problem lezy glebiej i nigdy tego nie naprawią jakims patchem. 

 

 

handlujcie z tym i przestancie marudzic.

 

takie Rockstar w patchu ustabilizowało framerate w GTA V na ps4, więc się da, tylko należy znać się na swojej robocie

 

cdpr to developer pecetowy, na konsole są za ciency

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...