Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Czym sie rozni te sterowanie wzgledem poprzedniego (te awesome) ?

W moim odczuciu różni się tym, że do tej pory Geralt poruszał się jakby po szerokim łuku w momencie skręcania nim podczas biegu, a obecnie jego ruchy są  zdecydowanie bardziej szybkie w momencie skręcania. Jest bardziej zwrotny i kamera nie jest tak przyklejona do jego pleców.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Sterowanie na plus.

Skrzynki wypas.

Z gorszych wiadomości, gra działa gorzej w Novigradzie.

Jakieś dziwne przycinki, ekran sie rozmywa i zatrzymuję na chwile. Wczesniej tego nie było.

Na bagnach bez zmian, kiszka.

Czyli potwierdza się to o czym pisałem w sprawie braku informacji jakie poprawki dotyczą danej platformy, przez co ludzie budują sobie błędne wyobrażenie na temat wprowadzanych zmian.

Odnośnik do komentarza

 

Sterowanie na plus.

Skrzynki wypas.

Z gorszych wiadomości, gra działa gorzej w Novigradzie.

Jakieś dziwne przycinki, ekran sie rozmywa i zatrzymuję na chwile. Wczesniej tego nie było.

Na bagnach bez zmian, kiszka.

Czyli potwierdza się to o czym pisałem w sprawie braku informacji jakie poprawki dotyczą danej platformy, przez co ludzie budują sobie błędne wyobrażenie na temat wprowadzanych zmian.

 

Mi tam chodzi tylko o te błędy z kartami i znikającymi kluczami.

Odnośnik do komentarza

 

Sterowanie na plus.

Skrzynki wypas.

Z gorszych wiadomości, gra działa gorzej w Novigradzie.

Jakieś dziwne przycinki, ekran sie rozmywa i zatrzymuję na chwile. Wczesniej tego nie było.

Na bagnach bez zmian, kiszka.

Czyli potwierdza się to o czym pisałem w sprawie braku informacji jakie poprawki dotyczą danej platformy, przez co ludzie budują sobie błędne wyobrażenie na temat wprowadzanych zmian.

 

dziwne bo na gafie amerykance, KAZDY pisze ze poprawa framerate jest BARDZO odczuwalna, nie jest to rock solid30fps ale ponoc od razu widac roznice, ze jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Ficuś, ale dobrze wiesz o co mi chodzi. Jak piszą, że poprawią optymalizację na słabszych konfiguracjach, to chyba jasne, że taki opis dotyczy PC, a w przypadku reszty to jest zgadywanie na której platformie. To samo było przy poprzednich patchach, przy których nie było widać poprawy płynności na bagnach, tzn. na konsolach, a w opisie o tym było (więc w końcu wyszło, że dotyczyło to PCta). Moim zdaniem to jest mało poważne.

Odnośnik do komentarza

 

na reddit też czytałem, że ten patch poprawił fps na PS4 dość mocno

A ja, że nie. I komu tu wierzyć, jak poprawki jeszcze u nas nie ma?

 

 

widze tylko co inni piszą:

 

Downloaded it, performance is very noticably better, there is a stash, UI is cleaner and text easier to read, stash, loading seems quicker but NPC conversations seem to have long loading times now, STASH, and UI moves responsively instead of sluggishly like it used to, oh and STAAAASSSHHHH!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

na reddit też czytałem, że ten patch poprawił fps na PS4 dość mocno

A ja, że nie. I komu tu wierzyć, jak poprawki jeszcze u nas nie ma?

 

 

widze tylko co inni piszą:

 

Downloaded it, performance is very noticably better, there is a stash, UI is cleaner and text easier to read, stash, loading seems quicker but NPC conversations seem to have long loading times now, STASH, and UI moves responsively instead of sluggishly like it used to, oh and STAAAASSSHHHH!

 

Mam nadzieję, że nie robią jakichś weekendowych przerw i poprawka pojawi się u nas dzisiaj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...