Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Ten pies wygląda jak żywcem wyjęty z CoD: Ghosts, a to była najgorsza część serii :/

 

W ogóle nie popieram pomysłów ze zwierzakami u nogi, trochę mnie to martwi.

Przecież zwierzaki były w poprzednich częściach. 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, w gry od Bethsedy/obsydianu nie opłaca się grać na konsolach i tu pewnie będzie podobnie - te gry są mocne dzięki modom, a nie samej "grze w grze". Trochę to boli, ale pewnie będzie jak w przypadku Skyrima ;/

 

btw 

Zarobili tyle hajsu, to mogli jednak trochę graficzkę podciągnąć, no chyba że liczą na to, że moderzy zrobią to za nich  :woot:

Toż to Skryim na modach (które aż tak nie obciążają) wygląda dużo lepiej niż to. Ten pies jest gorszy niż pieseł z CoD'a wydanego 2 lata temu. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Łyżka dziegciu ode mnie. Te same modele postaci, ta sama szkaradna animacja, zapewne te same debilizmy (wybuch atomówki - nazajutrz wszyscy zmienieni w ghule). Ja pasuje.

Dark Soul też wygląda szkaradnie a większość daje mu 10/10 :P Więcej wiary :D Lepsza gorsza grafika z płynną rozgrywką i bez irytujących ekranów ładowania. Zresztą to tylko trailer w FPP Fallout może dużo zyskać :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

SŁODKI JEZU

jak to ch.ujowo wyglada :/ 

Wczoraj bylem podniecony, ale ten trailer to wrecz cios w pysk. Nie kupuje tego. Jak ktos wspomnial wczesniej, wyglada jak fallout 3 na modach. Zero klimatu. Jedynie scenka z gosciem ubranym w ciemny plaszcz i kapelusz pod latarnia zwiastuje jakis ciekawszy moment, ale poki co, pojscie po najzelszej linii oporu. 

Odnośnik do komentarza

No tak, liczy się przecież tylko grafika.

 

Ten fallout będzie za(pipi)isty - mówię wam. Nic nie wykolei tego pociągu choo choo!

Jeżeli to będzie F3 z podrasowaną grafiką, tą samą animacją, utartymi schematami rozgrywki etc. to należy im się kop w dupę, bo zamiast rozwijać markę stoją w miejscu (znając ich zapewne tak jest). 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Łyżka dziegciu ode mnie. Te same modele postaci, ta sama szkaradna animacja, zapewne te same debilizmy (wybuch atomówki - nazajutrz wszyscy zmienieni w ghule). Ja pasuje.

Dark Soul też wygląda szkaradnie a większość daje mu 10/10 :P Więcej wiary :D Lepsza gorsza grafika z płynną rozgrywką i bez irytujących ekranów ładowania. Zresztą to tylko trailer w FPP Fallout może dużo zyskać :)

 

 

Animacja postaci w przywołanej przez ciebie grze w porównaniu do drewna z F3 przypomina fotorealizm. Design regularnych przeciwników, ekwipunku, bossów miażdży te kukły z "dzieła" Bethesdy. Miejscówki może i owszem nie powalają, ale przynajmniej nie ma kopiuj-wklej jak w produkcjach kłamczuszka Todda Howarda. Także tutaj pudło.

 

Poza tym seria Souls to wyśmienity system walki oraz (nie)slawny poziom trudności w podłych czasach samograjów. Także nie porównuj shitty.gif?noCache=1433341698 do batonu.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coż wyglada jak gierka z ps3, ale zobaczymy. 

 

potwierdzam, graficznie wygląda jak fallout3 na modach jak nie słabiej.

pies wcale nie ma futra, animacje nadal drętwe

 

otoczenie pustawe, kekstury tylko lekko poprawione. ponowne wykrozystanie tych samych modeli - np zbroja tylko lekkie zmiany, na ścianie widać karabin laserowy taki sam jak w F3

 

klimatu jakoś nie czuje, zwłaszcza jak sobie wyobraże te nudne detwe questy i rozmowy....

no niestety ale wiedźmin zniszczył tą gre znim jeszcze wyszła - szansa na to że styl tworzenia gier basthedy został na tyle poprawiony by nie wyglądać crapowato w porónaniu z wieskiem jest znikoma :/

 

przykro mi na to patrzeć bo lubie fallouty (zwłaszcza 1 i 2).

 

pamiętam jak pokazali pierwszy teaser F3 - robił graficznie naprawde niezłe wrażenie. teraz jak pokazali F4 to kurde miałem wrażenie że to serio wersja z ps3 z lekko poprawionymi texturami :/

 

 

wielka szkoda

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale z was są graficzne dzifki to ja nawet nie xd

Bo nie chcą zostać wydymani na giereczkę, która mogłaby być "dodatkiem" do F3? 

 

Gdyby takie coś zaprezentowała jakakolwiek inna firma, to już byście do nich strzelali i wysyłali świętą inkwizycje. 

Nie mówię, że gra będzie słaba (zapewne będzie dobra), ale kurcze nawet design świata na pierwszy rzut oka jakiś taki bez polotu.

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

To co może budzić obawy, to to, że jest nieco zbyt słonecznie na większości pokazanych fragmentów. A to, że być może prolog gry będzie się dział w 2077 roku daje nikłe, ale jednak nadzieję, że można będzie grać ghoulem. Choć ostatnia scena trailera oczywiście temu przeczy.

Odnośnik do komentarza

Będzie powtórka z rozgrywki - czyli techniczny bubel. Po ogromnym sukcesie F3 dopuszczą się tego samego partactwa co w 2008, ku uciesze zadowolonej gawiedzi. Ta marka zasługuje na więcej.

Zasługuje, ale musiałaby być robiona pod szyldem kogoś innego niż Bugthesdy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...