Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie gra na konsolkach, ktore nie ogarniaja max draw distance i trawy to tak te wasze gierki beda wygladac aby bylo 60fpsow.

:dynia:

Przezabawne tłumaczenie nieudolności Bethesdy, lub ograniczeń ich leciwego silnika. Na konsolkach są gry znacznie ładniejsze od F4, które chodzą w 60fps. Poza tym, to są screeny zrobione przez jakiegoś kolesia, screen screenowi nie równy i w rzeczywistości, ta gra może wyglądać lepiej.

Odnośnik do komentarza

 

jak sie gra na konsolkach, ktore nie ogarniaja max draw distance i trawy to tak te wasze gierki beda wygladac aby bylo 60fpsow.

:dynia:

Przezabawne tłumaczenie nieudolności Bethesdy, lub ograniczeń ich leciwego silnika. Na konsolkach są gry znacznie ładniejsze od F4, które chodzą w 60fps. Poza tym, to są screeny zrobione przez jakiegoś kolesia, screen screenowi nie równy i w rzeczywistości, ta gra może wyglądać lepiej.

 

 

ale ja nei tlumacze bethesdy, nei jestem je jzadnym adwokatem, ja po prostu nie mam nie wiadomo jak kosmicznych wymagan odnosnie jakiejs gierki, fallouta lubie i jaki by nie byl to zawsze w niego zagram, krucjaty przeciwko bethesdzie nie bede robil bo i po co jak oni nigdy nie usiada i nie zrobia nowego silnika od zera aby zrobic fallouta, ktory by zamiotl wszystkie inne gierki pod dywan ? to jest utopia i sie spinac o to nie mam zamiaru bo nie tylko fallout stoi technicznie w miejscu - ogralem assasins unity, teraz mamy syndicate i to sa odgrzewane kotlety jak te gunwa pokroju far cry, ktorymi sie tak wszyscy jaraja a to gierki na jedno kopyto i odcinanie kuponow

 

fallout 4 jest graficznie sredni, mi to pasuje bo czekam na ogranie gameplayu na pc, tylko tyle i az tyle, to nie jest drugi phantom pain, ze wszyscy sie spodziewali ameryka a wyszedl z tego w sumie sredniak i jeden z gorszych fabularnie msow, jak nie najgorszy

Odnośnik do komentarza

Ale faktem jest że screeny robione przez Share nie są 100% tego co  gra może pokazac.

Poza tym porównajcie sobie te dwa screeny:

ahePdCD.jpg

 

U9VwV16.jpg

 

Jeden jest przed wojną i w tym jest pełno roślin itp a drugi po wyjsciu z Vaulta i świat juz taki przyjazny nie jest.Poza tym w tych własnie okolicach pierdykła bomba a im dalej od miejsca wybuchu tym tych roślinek bedzie wiecej.A wiadome jest ze w miejscu wybuchu bomby nie bedzie nic tylko jałowa ziemia i radskorpiony.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Ale faktem jest że screeny robione przez Share nie są 100% tego co  gra może pokazac.

Poza tym porównajcie sobie te dwa screeny:

ahePdCD.jpg

 

U9VwV16.jpg

 

Jeden jest przed wojną i w tym jest pełno roślin itp a drugi po wyjsciu z Vaulta i świat juz taki przyjazny nie jest.Poza tym w tych własnie okolicach pierdykła bomba a im dalej od miejsca wybuchu tym tych roślinek bedzie wiecej.A wiadome jest ze w miejscu wybuchu bomby nie bedzie nic tylko jałowa ziemia i radskorpiony.

No ale Ty porownujesz dwie rozne rzeczy, na screenie na dole masz daleki widok i praktycznie nic sie nie doczytalo, a na screenie u gory masz z samego bliska praktycznie wszystko wiec co to za logika? 

 

Dla mnie nie wazne jak gra bedzie wygladac, juz nie moge sie doczekac przemierzania tych pustkowi.

Odnośnik do komentarza

Nie okłamała mnie ani razu.Ultima ma u mnie zaufanie, bo wszystkie preordery które zamówiłem przychodziły 2 dni przed premierą.BTW. Jak jakiś preorder na ultimie staje się dostępny 24/7 to najprawdopodobniej już wysłali.

A mnie bezczelnie potraktowali kilka lat temu odnośnie kolekcjonerki pewnej gry. Trzy miesiące obracali moją kasą a potem się na mnie wypięli. Na moją propozycję honorowego załatwienia sprawy olali mnie jeszcze rzęsiściej. Stracili klienta na zawsze. Nigdy nikomu nie polecę tego pseudo sklepu...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...