Skocz do zawartości

PES 2016


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz się cieszę jak mi wypada bardzo słaby gracz z białej piłki :D bo jak drużyna leveluje to mi zwiększa siłę i automatycznie przechodzi na lv3. Więc im słabsze laczki w rezerwie tym łatwiej utrzymać całą drużynę na lv2. Jestem właśnie na takim momencie, że muszę szukać takich max ov55, bo inaczej przekracza próg i wchodzi lv3 - a tego nie chcemy ;d. To jest wał jak nic... ale dobry wał :D.

Odnośnik do komentarza

Niestety, trzeba tak sobie radzić, bo Konami znowu dało za mało poziomów drużyn i jak lekko przekroczysz poziom 3 z zespołem złożonym 70-80 OVR zawodników, to możesz trafić na drużynę z atakiem Ronaldo- Messi- Robben i obroną Alaba-Ramos-Silva-Lahm, a to już nie ma żadnego sensu. Dlatego sępie sobie rezerwy, już teraz mogę zrobić jedenastkę złożoną w zasadzie z samych 80+ (z jedenastki roku wylosowałem Messiego, ale też od razu wpadł mi Isco i Cerci, więc nie mogłem narzekać), ale nie chce ryzykować walki o życie w każdym meczu, zwłaszcza przy tej jakości serwerów. Na szczęście w ubiegły weekend z tym akurat było wyjątkowo dobrze i w  8 na 10 meczach można było powiedzieć o komforcie gry. Najwięcej "emocji" dostarczył mi zlagowany mecz w którym przegrywałem 2-1 do 92 minuty, wyrównałem i zaraz po wznowieniu przejąłem piłkę, popędziłem pod pole karne (facet próbował się przełączać pomiędzy zawodnikami co przy opóźnieniu rzędu 1 sekundy zawsze wygląda tak, że ten kto jest przy piłce biegnie nieniepokojony na bramkę rywala), faul, rzut wolny i gol. Nie chciałbym być na jego miejscu. 

Odnośnik do komentarza

No ja też lagów nie miałem i w dodatku trafiałem na kolesi co tylko umieli trójkąt wcisnąć więc byłem zadowolony, lagi miałem może max w 1 meczu lekkie.

Nie to rozpierdziela moment w którym koleś rozpoczyna od połowy i kiwa na środku boiska i tylko czeka, aż ten co podawał piłkę - po rozpoczęciu meczu wybiegnie na pozycje i daje trójkąt i jak straci taki delikwent gola to powtarza to samo, a jak straci ze 3 to już zaczyna czaić, że chyba to nie przejdzie :D.

Odnośnik do komentarza

Bardzo powszechne, w poprzedniej części było to samo, gorzej, że dosyć często działa, zwłaszcza na Ibrakadabre. Np. Robbenem często po wznowieniu i minięciu pierwszej przeszkody biegną prosto, sprintem do  bramki. Działa bardzo mocno przy dużym lagu, ew. przy taktyce z małym zagęszczeniem środka pola.

 

Przypominam, że bodajże do 26 codziennie wpada gratisowe 10000GP w MC :)

Odnośnik do komentarza

No akurat jak grałem to przeciwnicy na szczęście nie mieli cyborgów w napadzie i laga też nie było. Jednak pamiętam, że w 15 dostałem tak klika bramek i choć wiedziałem, że przeciwnik chce tak zagrać to i tak nie byłem w stanie za wiele zrobić.

 

Jest w ogóle w PESie opcja żeby symulować faul? Bo jakbym widział, że przeciwnik chce to zrobić to bym specjalnie symulował żeby sędzia przerywał mecz i dawał żółtą ;)

 

Dobrze, że dają te 10k wypadł mi Icardi i

http://www.pesmaster.com/g-deulofeu/pes-2016/player/46834/

 

też ciekawy zawodnik, w ogóle to fajna strona - dziś przypadkiem odkryłem.

 

Mam mało rozegranych meczy online, bo obecnie mam dobrego streak'a i boję się go zepsuć... w 15 miałem 16 meczów pod rząd wygranych i było jarańsko, że wreszcie mi dobrze idzie... a potem zacząłem tak dostawać w D. że mi się grać odechciało i boję się, że będzie powtórka z rozrywki ;]

Ogólnie w 15 od pewnego momentu prawie w każdym meczu miałem mini lagi - nie umiem grać z opóźnieniem nawet minimalnym, strasznie mi to przeszkadza a mam wrażenie, że niektórzy przeciwnicy już mieli to opanowane... Czy jak to działa? Może być tak, że ja mam laga a przeciwnik nie? Czy może on powodować laga?

Odnośnik do komentarza

No właśnie też mi się tak wydaje, nawet na stronce myclub jest jakaś lista zbanowanych graczy za powodowanie specjalnego laga. No i tak miałem, że grałem z kolesiem z 2 dywizji rating miał ponad 800, ja byłem wtedy w 5 i miałem ok 550-600.

 

Pierwsza połowa broniłem się jak mogłem, koleś był lepszy ale było 0-0 i bez laga się grało. Początek 2giej połowy i od 45min do 70 dostałem 5 bramek, nic nie mogłem zrobić, wszystko zalagowane a koleś tak jakby tworzył akcje normalnie i w ogóle mu to nie przeszkadzało.

 wtf...

 

Edit:

 

Wczoraj dobry dzień 2 losowania 2 czarne: Morata i Juanfran :D

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Kurde, ja nie rozumiem, co to byłby za problem dodać tryb online np "pro kurwa mode" gdzie gra się tylko na manualnych ustawieniach i nie ma żadnych skryptów, ułatwiaczy, liczą się tylko umiejętności. A tak jak jest teraz to ja nie widzę w ogóle sensu wchodzić w tryb online. Szkoda, bo gra ma naprawdę niesamowity potencjał być najlepszą piłką ever. 

Odnośnik do komentarza

Gra jest robiona pod Myclub. Absurdalnie wysokie ratingi działają jak kij i marchewka, ludzie marzą o samograjach jak Roben czy Neymar wiec wydają na nich prawdziwą kasę, ekstremalnie wysoki pass support aby nawet moja zona mogła grać taki takę, skrypty aby moja zona nie przestała grać po 10 porażkach i coś wygrała. A gość który zacznie przegrywać nie zauważy skryptów(fanboy bez IQ) i nie walnie grą o ścianę tylko dokupi COINSY i zmieni trenera +piłkarzy.

To wszystko rozprzestrzenia się na inne tryby.

Po wydaniu wersji F2P jest nadzieja, że za rok będą 2 wersje PESa, czyli f2p Myclub 2017 oskryptowane arcade I PES 2017 retail bez OP ratingow + domyślnie wyłączony Player Emotion co oznacza brak momentum. Do tego domyślnie ustawiony pass support na lvl 2 ( powinny być jak teraz 3 lvle) gdzie pass support 1 jest tylko z minimalnymi wspomagaczami.

 

Gra sprzedała się do tej pory fatalnie. Mimo niedawnej 40% obniżki na PSN kupiło PES troszkę ponad 400 tys osób.

Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

Właśnie odkryłem, że w myclub można zobaczyć z jakich piłkarzy dany agent losuje - trójkąt wystarczy wcisnąć na danym agencie - wow.

Teraz jest dostępny specjalny agent co wyszukuje młodych piłkarzy i mogłem sprawdzić z jakich młodych wybiera.

Jest ok. 15% na czarną piłę a potem losuje z ok. 50 (o ile dobrze pamiętam) młodych... przydałby się Neymar lub Pogba... ale wypadł mi jakiś DMF z 81 ze sportingu, spoko fajnie... ale rusza się jak mucha w smole.

 

Obecnie mi się gra dobrze online (gram tylko myclub) mało lagów, może w 2 meczach na 20 miałem małe lagi. Podoba mi się bardziej niż 2015, mimo, że są te same błędy ;]

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Przerzucam się na bierki. 7 porażek z rzędu w MC, cycki mi opadły, nie wiem już jak w to grać i czy grać. Lag, bramkarz, który zawala przynajmniej połowę bramek (rozwalają mnie uderzenia z zerowego kąta, które goalie zawsze paruje DO bramki), ogólnie gole wpadają jeszcze łatwiej niż w 15,  zdecydowane preferowanie wielkoludów na szpicy (10 razy łatwiej grało mi się Ibrą w 15 niż Messim w 16, a Leo ma tutaj body balance coś około 95...), bezkarne kosy (gdzie kończę spotkania z 2 kontuzjowanymi zawodnikami) i to co najbardziej wpienia, czyli te podania z asystą plus 500, które robią połowę akcji bramkowych moich rywali (najgorsza asysta podań w grze piłkarskiej ever).

Odnośnik do komentarza

Te koksy to przy podaniach z trójkąta potrafią się tak idealnie przepychać, że zawsze dojdą do piłki, a potem sam na sam, bardzo mocno działa tutaj podanie z trójkątem na dobieg górą, mimo, że obrońca ma 3 metry bliżej do piłki to żaden problem dla koksa, przeniknie...

 

Doświadczyłem tego wczoraj właśnie - koleś miał Suareza a wiadomo, że Luis ma czerwoną strzałkę z racji meczu z Realem ;) to po prostu dostałem 4 bramki w identyczny sposób - spam trójkąta i Suarez ustawiony w przegranej pozycji zawsze dochodził do piłki i odpychał mojego Alexa (Body Balance zlevelowane na 90) jak dziecko...

 

Obecnie im szybszy obrońca na środku tym lepiej bo nawet jak się słabo przepycha to zawsze może dogonić i kosą atakować, które jest bardzo skuteczna i praktycznie niekaralna.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Szkoda,że Konami to takie poyebance i kompletnie nie słuchają graczy.Przecież jakby poprawili te wszystkie głupie błędy,to PES byłby najlepsza piła ever.

ModerZy poprawili transfery w 2 dni, Konami zajęło to 2 miesiące..

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Grałem parę meczów z kolegą offline i mam mocne wrażenie, że poprawili SI defensywy, trudniej ją sforsować. Nie wiem jak jest online, ale podobno poprawili w końcu bramkarzy. Pomieszali też w statsach, np. Bravo skoczył OVR z 81 na 84, ale wielu innych zawodników albo nie zauważyli albo irracjonalnie podnieśli im statsy (zyskał CR7 i Ibra, który już ma OVR 93...),ale to pikuś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...