Skocz do zawartości

Jurrasic World


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 294
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem co się strzelacie z du.py żarem o te tresowane raptory, chyba zapomnieliście już scenę z jedynki jak jeden bez problemu otwierał drzwi klamką. łączenie różnych gatunków i powstające w wyniku tego jakie fluorescencyjne małpy z genami meduzy to też normalka przecież w dzisiejszych czasach...

Odnośnik do komentarza

nawet mój kot potrafił otwierać drzwi skacząc do klamki. to jednak nie ten poziom. jeśli nawet przymknąć na nie oko, zostaje super pomysł zmutowanego teropoda, wydającego polecenia innym gadom (stawiam zlewki coli że to za jego namową raptory buntują się i atakują ochroniarzy parku). 

no ale mogło być jeszcze gorzej :obama:

 

bfc42b34a751e9bdacebe0eaab1ad3df.jpg

http://io9.com/5950364/scrapped-concept-art-from-jurassic-park-4-shows-off-insane-dinosaur-commandos

mieli nawet człowieko-t-rexa :pawel:

Odnośnik do komentarza

nawet mój kot potrafił otwierać drzwi skacząc do klamki. to jednak nie ten poziom. jeśli nawet przymknąć na nie oko, zostaje super pomysł zmutowanego teropoda, wydającego polecenia innym gadom (stawiam zlewki coli że to za jego namową raptory buntują się i atakują ochroniarzy parku). 

no ale mogło być jeszcze gorzej :obama:

 

bfc42b34a751e9bdacebe0eaab1ad3df.jpg

http://io9.com/5950364/scrapped-concept-art-from-jurassic-park-4-shows-off-insane-dinosaur-commandos

mieli nawet człowieko-t-rexa :pawel:

 

Filmu nie chciałbym ale w Dino crisis 4 to bym z chęcią postrzelał do takich dino sapiens :D

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak w 1993 roku wyszedłem z kina z pierwszej części jako 10-latek i to był jak do tamtej pory chyba największy mindblown w moim życiu.

 

Trójka podobno jest teraz niekanoniczna, ale chciałbym zaryzykować i obejrzeć.

A, już mam:

 

 

 

According to director Colin Trevorrow, the film is a direct sequel to the original film, with the sequels being "placed to the side".

 

 

 

Intended to be a direct sequel to Park jurajski (1993). While the second and third films are still considered canon, they won't be mentioned.

 

Czyli są kanoniczne, tylko nie będą wspominane.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...