Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Serio trzeba wam tlumaczyc wszystko co jest w grze, albo w google?

 

DS - 3 wersje, klepanie na kazdym serwerze. Turnieje wiki gdzie grali najlepsi, fight cluby w 4-1. Mozna obczaic jak kogos interesuje to poszuka i znajdzie. Wyniki bardzo dobre, 3 drugie miejsca, 3 trzecie miejsca takze 2 miejsce jako repr. Polski

DkS - Ban na turnieje, po dramie z DS i wyjsciu z turnieju w polowie, bo organizacja mnie w(pipi)... mimo, ze 2 walki wygrane mialem za soba, takze gralem w PL turniejach i najlepszych fc. Arena miarodajna? Nie wylacze konsoli przez tydzien? Wywalalo mnie codziennie po kilka razy takze dobilem do 70 zwyciestw pod rzad i zabijal mnie internet co potwierdza nawet moi najwieksi hejterzy, bo ten problem mialem jeszcze przez dodatkiem z arena.

DkS2 - randomowe walki, brak turniejow, fc dzieki soul memory.

BB - pierwsszy w rankingu pvp, zaproszony na najwiekszy fc reddita i 4chana - namowilem sie i bylem tam 4 soboty orajac dupe kazdemu.

 

W internecie jest w (pipi) o mnie. Na reddit placze i lamenty, na 4chanie spoko. Hejtuja mnie za randomowy styl no rules. Bo nikt nie ma ze mna dodatniego bilansu. Sporo osob ktorzy plakali teraz liza dupe.

 

Co do DkS to w pierwszym pl turnieju wygralem z 0 poise i od tamtej pory chodzilem na walki z wymyslnymi buildami praktycznie bez defow, ale terpil musi przyhejtowac, bo wypada.

 

W necie wystarczy wpisac poje psn i dolozyc 4chan pvp i jest w (pipi) o mnie. Tylko trzeba umiec szukac.

Jest kilku hejterow pl z peknietymi dupami ktorzy beda wymyslac swoje racje. Nie ma nikogo kto by mial w walkach no rules (czyli najbardziej skillowych) dodatni bilans ze mna. A do Mergo juz zagladnal kazdy liczacy sie streamer i wyjechal w taczce.

 

Mam w uj wiadomosci mimo, ze sporo pokasowalem.

Na reddicie powstal pierwszy jak to napisali temat w historii o jednym graczu - ktos tu juz wrzucal kilka razy. 4chan praktycznie co tydzien o mnie pisze.

Pisalem, ze na nowym koncie swiat bedzie o mnie pisal i nowe konto stanie sie legendarne i tak sie stalo tylko liczylem na pierwsza dziesiatke, a nie na 1 pozycje.

Sporo ludzi pisze mi naprawde mile wiadomosci, ale przewazaja hejterzy z peknietymi dupami, a ja robie swoje jak ktos pierdzieli - czyli umawiam sie na walke i z zasadami czy bez zamiatam kazdego.

5 buildow do pvp, 5 postaci w tym jedna nr1 a druga na 58 jak dobrze pamietam, reszta okolo setki. Okolo 12tys zabitych graczy lacznie. 12tys powtarzam.

Dalej pierdzielenie liperta, ze w BB nikt nie gra - rece opadaja chlopie. Sen, Oro, skilzzz, hermit i wielu innych graja caly czas. Mergo pelne, sobotnie fc pelne, wiec skoncz pierdzielic.

 

oqKPMto.jpg

A15lhYj.jpg

 

Normalni graczy pisza jak jest. Cioty z reddita czy wiekszosc streamerow placze i skomle, a po 4 ostatnich fight clubach czterem osobom peklny dupy i zaczely lamac zasady w walkach piszac dlaczego zostalem zaproszony - oczywiscie do zera dostawali po (pipi)e.

Tymi postami pokazaliscie, ze nie macie pojecia o Bloodborne pvp, karva nie ktorzy nawet rankingu nie umieja odpalic.

 

Jestem jaki jestem, wiec hejty mnie nie dziwia, ale sciemy to juz inna para kaloszy.

Edytowane przez Jerome
  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Jedno konto. O tym pisalem i byle wrzucane kilka razy. Spotkalem sie z 5 goscmi w walce pozniej, nagralem filmiki, bo placze, lamenty i sciemy tam poszly, ale juz reddit z tego slynie. I zaczelo sie ''ej po co sie klucic, gg'' bla bla i lizanie dupy.

Ktos chce to znajdzie na moim kanale filmiki z tego a ja sam moge powrzucac wiadomosci od tych noobow i ich tlumaczenia.

Nie zablysnales figaro, bo wrzucalem to juz ja kiedys i po mnie druciak i jeszcze ktos.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Rogue to ja.

Wiem, ze na sile bedziecie swoje pisac w kolko to samo, cos w stylu reddita. Jak to napisal moj dobry kumpel na czacie ''Stalker? Zamyka mordy kazdemu w walce'' i wsio. Polowa z tego tematu dostala wpierdziel, a kilku sie obsralo i nie chcialo walczyc. Pierwszy wpis goscia pod tematem - nie ma ps4 i nie gral - zonk co? Taki jest wlasnie reddit, dno dna. Ale mam wiadomosci, mam filmiki.

Odnośnik do komentarza

Ja, tak samo jak Lipert i kilkanaście innych osób z Polski, maniakalnie grałem w pvp w DkS1. Wszystkie z tych osób wiedzą jaki poziom prezentował Jerom vel Raikoh vel InnyMrocznyNick. W skrócie: legendarny to on na pewno nie był. Swego czasu jeszcze mi zarzucał, że moje wygrane i tak się nie liczą, bo ja używam OP builda a on walczy bez poise bo ma takie widzimisię :teehee:  W DkS2 to już nawet nie chciał z nami grać bo zawsze miał mroczną robotę (tj. invadeowanie noobów w Shrine of Amana albo Undead Crypt).

 

Nie wierzę, że wraz z wyjściem DkS3 pvp wróci do czasów swojej świetności, ale chętnie zobaczyłbym powrót areny, tylko żeby tym razem było jakieś lobby i można było robić fight cluby ze znajomymi. Poza tym arena była miejscem gdzie można było spotkać najbardziej tryhardowe buildy :D

Odnośnik do komentarza

Wyniki, ranking itd i nic mi wiecej nie potrzeba w dyskusji. W Soulsach wystarczy popytac ludzi np z PL communnity ktorzy sa obiektywni, napisza jak bylo.

Swiat hejtuje za ego, ale to juz tak ma byc. Lubie to. :Coolface:

Ja, tak samo jak Lipert i kilkanaście innych osób z Polski, maniakalnie grałem w pvp w DkS1. Wszystkie z tych osób wiedzą jaki poziom prezentował Jerom vel Raikoh vel InnyMrocznyNick. W skrócie: legendarny to on na pewno nie był. Swego czasu jeszcze mi zarzucał, że moje wygrane i tak się nie liczą, bo ja używam OP builda a on walczy bez poise bo ma takie widzimisię :teehee:  W DkS2 to już nawet nie chciał z nami grać bo zawsze miał mroczną robotę (tj. invadeowanie noobów w Shrine of Amana albo Undead Crypt).

 

Nie wierzę, że wraz z wyjściem DkS3 pvp wróci do czasów swojej świetności, ale chętnie zobaczyłbym powrót areny, tylko żeby tym razem było jakieś lobby i można było robić fight cluby ze znajomymi. Poza tym arena była miejscem gdzie można było spotkać najbardziej tryhardowe buildy :D

LOLex DaN i kompromitacja. Tak jak pisalem - Maryk, Mitro itd - tacy ludzie sa inteligenni i nie maja bolu dupska, wystarczy takich pytac, a nie was czyli 6 osob z kolka wzajemnej adoracji.. Oralem was wiecej niz wy mnie grajac bez deffow z nozami ze smiesznym dmg i innymi buildami podczas gdy wy graliscie w havlach z dzidami. Bys sie nie osmieszal chlopie.

Do tego caly czas pisalem, ze dks1 to najgorsze pvp, bo ze wzgledu na bsy nie wiadomo jak grac takze byly placze i lamenty. Gralo sie fajnie, bo byla fajna ekipa i tylko tyle.

 

DaN akurat ty czy lampert jestescie w ekipie z ktora mialem swoje wojny, wiec to tak samo jakbym tutaj pisal z masorzem czy innym kanabisem i ktos z ich koleczka mialby mnie niby chwalic... zabawne.

Moge poprosic kogos neutralnego z grupy ktorzy grali caly czas wtedy z nami. Albo zawolac ziomkow z mojej grupy ktorzy siedza ze mna w fc czy mergo i napisza swoja opinie jak jest teraz czy jak bylo kiedys.

 

EDIT: DaN jak tam gralem i jak to traktowalem dobrze wiesz. Mogles juz chociaz wrzucic to, ale chec dociecia i okazja byla, wiec twoja akcja i kilku innych z tamtych czasow mnie nie dziwi i dziwic nie bedzie.

http://dark-souls.pl/index.php?file=Forum&page=viewtopic&forum_id=5&thread_id=17

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Nikt nie miał z tobą żadnych wojen, nikt się na ciebie nie uwziął, po prostu wciskanie przez ciebie swojej legendarności skończyły się tym, że wyłapałeś bana i tyle.

 

Jedno muszę jednak przyznać: w wymyślaniu wymówek po przegranej zawsze byłeś legendarny :D

 

Jak już chcesz wklejać linki to masz ten, chyba z ostatniego turnieju jaki graliśmy w DkS, gdzie złoiła cię 13-letnia dziewczyna (która notabene nieźle wymiatała w pvp):

http://challonge.com/Skrebs

To by było tyle jeżeli chodzi o bycie nr 1.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie czytasz dokladnie. Pisalem wczesniej, ze w DS, DkS i DkS2 bylem w czolowce. W BB w koncu udalo sie byc nr1 do tej pory. Mam Ci to znalezc czy na sile przegapiles? Plus nie bylo wojny? A ta o przeniesienie forum przez fightera gdzie byla mega spina i dlugo ze soba plus z kilkoma innymi nie gadalismy? A to byl prawie sam poczatek DkS, wiec moze to ty jestes legendarny w przeinaczaniu itd?

 

A tutaj sam wyszukalem dla blubera, a jest to kropla w morzu...

https://www.google.pl/search?q=deathstalkerrai+bloodborne+4chan&biw=1600&bih=809&ei=oG3kVuz_LoGxa6aym9AD&start=20&sa=N&filter=0

https://www.google.pl/search?q=deathstalkerrai+bloodborne+4chan&biw=1600&bih=809&ei=u23kVpuHCIixaZ-3oqAD&start=30&sa=N&filter=0

https://www.google.pl/search?biw=1600&bih=809&q=deathstalkerrai+nr.1+bloodborne+&oq=deathstalkerrai+nr.1+bloodborne+&gs_l=serp.12...3455.4118.0.5385.5.5.0.0.0.0.109.456.4j1.5.0....0...1c.1.64.serp..0.2.177.3uqU0niN8ak

 

Wystarczy wpisywac sensownie. To mi zajelo 30 sekund.

 

EDIT: Wlasnie toczylem pojedynki do 3 zwyciestw w kielichu z rocksolid czyli jednym z najlepszych. Padl 3 do 2 :Coolface: takze kolejny ktory chcial sie sprawdzic. Kto nastepny? Wy z forum tutaj mozecie 3v1 - nadal aktualne. :D

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Raikoh to megaloman.

 

w sensie 30 latek o umyśle 13 latka? 

 

no i ten nieśmiertelny schemat przez który czytający sam czerwieni się z żenady: 

 

1. pociski dla beki po jego skillu i "osiągnięciach"

2. kontra w postaci walltextu na który każdy ma wyebane

3. minusiki za kręcenie beki i podawanie przykładów pozostałego dałn contentu

4. dalsze tłumaczenie nikogo

5. zmiana retoryki na tłumaczenie się trollingiem z obowiązkowym coolfejsem 

 

dzie jest moderacja i dlaczego toleruje ten psychicznie zachwiany spam poza PMkami? 

Odnośnik do komentarza

Czy z okazji zbliżającej się premiery szanowna moderacja mogła by uniemożliwić dostęp do tematu legendzie ? Na sensowną dyskusje nie ma co liczyć, a podejrzewam że wielu użytkowników będzie chciało się wymieniać doświadczeniami z gry, a nie przebijać przez nic nie wnoszące posty przeplatane :Coolface: co chwilę. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Na sensowna dyskusje jest co liczyc, bo nigdzie nie znajdziesz bardziej pomocnej osoby ktora odpowie zawsze i zawsze pomoze w grze jesli ktos prosil. Pisalem poradnik z Demonsow dla Gamikaze gdy 99% obecnej PL pvp spolecznosci i ogolnie calej PL spolecznosci nie wiedzial co to za gra.

Problemem jest to, ze to wy cos staracie sie udowodnic co konczy sie jak wyzej czyli wpadkami kilku osob, byleby pohejtowac. Piszmy na temat, a nie o mnie to bedzie normalnie. Ja nie zaczynam, a jak raz kiedys zapodam jakis swoj filmik to nic sie nie stanie.

Odnośnik do komentarza

OK.

 

Nie wiem czy slyszeliscie, ale w DkS3 o czym byla mowa w grupie fb maja byc zdolnosci ktore korzystaja z paska many. Pisali kiedys na portalach, ze kazda bron ma miec jakas specjalna zdolnosc. Teraz niby jakis koles z Namco gadal, ze to kazda klasa bedzie miala jakas dodatkowa zdolnosc jak np bonus do duzych mieczy przez wojownika itd. Ktos slyszal cos o tym? Zatem nie bronie a klasy jesli to prawda.

Odnośnik do komentarza

 

chyba z ostatniego turnieju jaki graliśmy w DkS, gdzie złoiła cię 13-letnia dziewczyna

 

:pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel: :pawel:

 

Dalem turniejowa tabele w ktorej jest lepsza od praktycznie kazdego. Ech, ze takie cos trzeba tlumaczyc, to nie byla randomowa dziewczynka.

O tutaj.

http://dark-souls.pl/index.php?file=Forum&page=viewtopic&forum_id=5&thread_id=17

 

Ameba andzej powinien dostac warna za dalsze wracanie do tematu. Takie cos sie powinno ukrocac, bo do goscia nie dotarlo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...