Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda aż zbyt perfekcyjnie, nie poznaję co From Software zrobił z tą serią :D Ciekawe czy jakby ten bełt leciał trochę w prawo to czy trafiłby w rękę...

 

Japońska wersja już w przyszłym tygodniu. Ktoś się rzuca na wersję z krzakami? Do tej pory praktycznie nic nie widziałem z DkS3, ale teraz to internet zaroi się od informacji/spoilerów.

Odnośnik do komentarza

Co do broni to wg. mnie ma znaczenie. Ja np. nie mogłem się odnaleźć z ilością broni w BB. Za mało tego było. Fakt faktem w DkS większości nie używałem ale jednak.. miałem ten wybór. W BB latałem z początkowym toporem (przyznaję bez bicia, nie dałem rady przejść całego BB, nie miałem na to chęci, mocy, natchnienia, po prostu tego nie czułem). Nie przywiązałem wagi za bardzo do lore itd. zobaczę, może z czasem dojrzeję ;) na tę chwilę zatrzymałem się po tym bossie z "magami" w okół areny (nie pamiętam jak się zwał, "the coś tam one ?"). Umówmy się, Soulsy i BB to dwie różne gry i każdemu podoba się w nich co innego. Dla mnie BB jest za szybkie. Wole styl jaki pokazują Soulsy. Tyle. Koniec tematu. Wielkość biustu to rzecz gustu itd. 

The One Reborn? Ten z pozszywanych/ posklejanych ciał?

Odnośnik do komentarza

To wygląda aż zbyt perfekcyjnie, nie poznaję co From Software zrobił z tą serią :D Ciekawe czy jakby ten bełt leciał trochę w prawo to czy trafiłby w rękę...

 

Japońska wersja już w przyszłym tygodniu. Ktoś się rzuca na wersję z krzakami? Do tej pory praktycznie nic nie widziałem z DkS3, ale teraz to internet zaroi się od informacji/spoilerów.

Nie ma sensu jednak rzucac sie na Japonska wersje, a reszta Azjii ma 16 kwietnia premiere. Wersja JPN bez angielskiego plus online podobno nie bedzie dzialal w JPN wersji na EU konsoli.

Odnośnik do komentarza

No bije bije, ja liczę na poprawę po ds2 bo tam za dużo gang bangow było i tanich chwytów. Na plus za to była ilość itemow i buildow. Wplecenie patentów z BB do DS to byłby mokry sen

 

Było mniej tanich chwytów jesli chodzi o broń niż w jedynce. Wplecenie patentów z BB ? Po co skoro to maja byc soulsy, bedzie BB2 , niech nie mieszaja tych dwóch różnych serii. Ilosc broni i zbroi w DS jest okej, ani za duzo ani za mało, nic mi nie brakowało. Za to w BB juz tak, wiadomo to juz bardziej slasher no ale jednaknie typowy czerpiący mocno z action rpg, przydałoby sie wiecej broni i wieksze ich zroznicowanie ale jeszcze nie bylo zle, mim zdaniem kaszana byla ze strojami, nad tym powinni bardziej popracowac. DS jesli chodzi o itemy, zbroje, bronie to bardzo wysoki poziom i nie powinni kombinowac, choc jednak wieksza roznowrodnosc ze skalowaniem i wiecej broni odebralbym na plus.

Odnośnik do komentarza

Tak a propos tych broni, to liczby na mnie nie robia zadnego wrazenia, bo oprocz jakiejs katany czy solidnego zweihandera nie zapamietam pewnie zadnej broni z takich np Darkow 2, z Bloodborne'a za to bede pamietal kazda, kazda ma swoj calkowicie inny styl i jest piekielnie przemyslana. W DkS II byl za to atak klonow, niby tysiac pincet sto dziewincet broni, ale wiekszosc to byl zwykly reskin jakiejs bazowej i sporo tych reskinow mialo ten sam moveset, no i wiekszosc zaraz po podniesieniu nadawala sie na smietnik.

 

Osobiscie wole podejscie z BB, ale oczywiscie najlepszy bylby zloty srodek, czyli cos pomiedzy, troche wiecej przemyslanych broni ktore faktycznie sie roznia, ale bez zabawy w hurtownie stali gdzie wiekszosc podnoszonego orezu bedzie bezuzyteczna.

 

Zarzutu do strojow kompletnie nie rozumiem, w BB bylo w czym przebierac. Pod tym wzgledem jeszcze zadne soulsy mnie nie zawiodly, zawsze znalazlem 1-2 stroje dla siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokladnie broni z BB po samym prostym testowaniu nie szlo zapomniec. Kazda byla zgola inna z innymi parametrami i statystykami nadajaca sie mniej lub gorzej na dany typ przeciwnika. Ja na poczatku gry wybralem Soul Cleaver i sie nim przeciachalem przez 80% gry by dopiero na koncu zmienic na pile z DLC.

Mam nadzieje ze tak tez bedzie w DS3 a nie kopiuj wklej badziewie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Demonsy miały najlepsze podejście do broni ale tam był phantom range który strasznie w(pipi)iał ale bieganie z Washing Pole na Sephiroth buildzie to było to xD

Nic nie bylo, a jak bylo to zadko. Duzo zadziej niz w DkS czy DkS2. W DkS2 Washing Pole to mial najwiekszy phantom range, rysunkizabawne z ta bronia powstawaly.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...