Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba żeromowi się coś poje.bało bo pisał, że niby w JP wersji nie będzie działał online w europie. Co z technicznego punktu widzenia jest bzdurą skoro ps4 jest region free.

Nic mi sie nie myli jesli chodzi o Soulsy czy BB. Jesli czegos nie jestem pewny to pisze, ze nie jestem pewny. Inaczej podaje sprawdzone wiadomosci.

 

http://www.ppe.pl/news/42644/wydawca-dark-souls-iii-ostrzega-przed-graniem-w-azjatycka-wersje-tytulu.html

Odnośnik do komentarza

 

To chyba żeromowi się coś poje.bało bo pisał, że niby w JP wersji nie będzie działał online w europie. Co z technicznego punktu widzenia jest bzdurą skoro ps4 jest region free.

Nic mi sie nie myli jesli chodzi o Soulsy czy BB. Jesli czegos nie jestem pewny to pisze, ze nie jestem pewny. Inaczej podaje sprawdzone wiadomosci.

 

http://www.ppe.pl/news/42644/wydawca-dark-souls-iii-ostrzega-przed-graniem-w-azjatycka-wersje-tytulu.html

 

Janusz obudź się i wyjdź zza filara, japońska wersja działa normalnie, nie wiem jak firma może ostrzegać o granie w grę którą sama wydała xDDD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Watpie. Kilka ziomkow juz gra, ktorzy maja na koncie setki i tysiace godzin. Nie jest latwiej, tyle powiem - takie sa opinie. IGN pisal, ze najtrudniejsza czesc.

najtrudniejsza część? na pewno nie, już na początku gry możemy mieć 4(!) estus flaski gdzie w dwójce męczyliśmy się z jedną fiolką przez kilka godzin gry. obecnie jestem po 3 bossach, gdzie dwóch padło za drugim razem, trzeci mi napsuł sporo krwi, ciężko mi coś obiektywnie pisać po grze w japońską wersję bo np. w ogóle nie znam zasad formy żywej i martwej postaci, jest to na pewno zmienione względem poprzednich części

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

 

Ds 1 ma 10 ectusow od początku więc czemu 4 to niby coś dziwnego:)

Nie 10 tylko 5 estusów. 10 masz "domyślnie" przy 3 ogniskach, przy innych trzeba kindle'ować.

No a kindlowanie jest prawie darmowe tylko jedną hummanity trzeba poświęcić. Po 2 h gry masz już z 6 a po 4 h ok 16:)

Odnośnik do komentarza

Tak donosza ludzie plus znajomi z grupy. Na ps4 nie dziala online.

Jesli chodzi o poziom trudnosci to pisze tez to co podaja Ci co graja. Co z tego, ze na poczatku mozna miec 4 estus flaski? Co to zmienia w ogolnym ocenianiu poziomu trudnosci calej gry?

 

9MoDZP2.jpg?1

 

QJK2rqT.jpg?1

 

No faktycznie nie działa, dobry crack tam macie na tych grupach.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Ds 1 ma 10 ectusow od początku więc czemu 4 to niby coś dziwnego:)

Nie 10 tylko 5 estusów. 10 masz "domyślnie" przy 3 ogniskach, przy innych trzeba kindle'ować.

 

No a kindlowanie jest prawie darmowe tylko jedną hummanity trzeba poświęcić. Po 2 h gry masz już z 6 a po 4 h ok 16:)

 

tylko trzeba jeszcze o tym wiedziec, ja sie zorientowalem ze mozna ogniska podpalac dopiero jakos pod koniec gry ;p
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...