Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Laboga :obama::banderas:

 

Aldrich mnie mocno zaskoczył, umarłem przy pierwszej walce. Byłem zbyt zajęty chłonięciem klimatu i L O R E Anor Londo :fsg:

 

Za drugim razem przytrafiło się coś... ciekawego. Zabiłem go, a sekundę później zabił mnie swoim atakiem strzał :dynia: Ale zaliczyło mi jako killa. Ale zyebałem i white knight, którego zawsze pokonywałem na schodach bez problemu, tym razem mnie z nich zrzucił... kilkadziesiąt tysięcy dusz poszło się kochać :whyyy: w ramach zemsty, po odrodzeniu się, zabiłem obu s(pipi)oli i tak długo siekałem trupy i je przesuwałem, aż same spadły w przepaść :cool:

 

Po tym pobuszowałem jeszcze trochę po lokacji, no i wkroczyłem dumnie do lochów. 

 

JEZUS MARIA JAKI TEN LOCH MA KLIMAT. Wiedziałem, że będą krzykacze. Ale TEGO się nie spodziewałem :O 

 

Pozwiedzałem je dokładnie (mam nadzieję), chyba nic mi nie umknęło oprócz paru zamkniętych cel. Te (pipi) co życie zabierają są poyebane, a ich stado pod koniec to już przesada. Umarłem na nich parę razy. 

 

trafiłem na 

 

 

Cebulę zamkniętą w puszce

, ale wejście jest w cholera wie od której strony, ale podejrzewam, że mogę tam się dostać jakoś albo przez te zamknięte cele, albo przez Zbezczeszczoną Stolicę (czy jak jej tam była :P Profaned Capital tak czy inaczej). 

 

Poza tym, kolejny znakomity smaczek dla znawców L O R E - poznaliście trupa leżącego przy ognisku stolicy? :D 

 

gość od drabin z DkS 2 - Gilligan

 

 

Na tym zakończyłbym przygodę, ale przed zabiciem Aldricha jeszcze wracając do tematu Anal Rondo, dzięki wiadomości trafiłem na 

 

niewidzialną ścieżkę, która doprowadziła mnie do jakiejś laski, która strasznie przypominała smokobabkę z Painted World. Nawet trupy niżej miały EQ od strażników obrazu :D

 

Kolejny świetny smaczek.

 

Last, but not least - wziąłem ślub. I tu pytanie teraz - Tak się miał zakończyć quest wiadomo kogo? Czy było jakieś inne wyjście? Czy powinienem teraz posłuchać Yurii ? Czy olać to? 

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ubilem Abyss Watchers za pierwszym razem moja nieuchwytna Kunouchi ktorej cala waga oreza wynosi 40 i poprzez to zakuty piec kaflowy mnie praktycznie nie dotknal. Wogole Masorz zapodal gra na gitarze w Guitar Hero i tak mnie swoim oryginalnym OST'em dopalil ze nie bylo mocnych.

Prise the Masorz!!

Gra po Bloodbornie mnie zmiazdzyla i tak samo jak i tam tutaj lece samotnie na 100% gry.

Co za imersja dzis byla i wogole uciekam do spania bo zostalo mi 4h snu przed robota.

bd12f003f5c9c02afc1019c5de907385.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

JEZUS MARIA JAKI TEN LOCH MA KLIMAT. Wiedziałem, że będą krzykacze. Ale TEGO się nie spodziewałem :o

 

Pozwiedzałem je dokładnie (mam nadzieję), chyba nic mi nie umknęło oprócz paru zamkniętych cel. Te (pipi) co życie zabierają są poyebane, a ich stado pod koniec to już przesada. Umarłem na nich parę razy.

No klimacik jest.

Z Profaned Capital można się dostać z powrotem do lochu do miejsca gdzie znajdziesz pęk kluczy do cel, otwierają większość z nich

więc pewnie jeszcze nie wszystko zwiedziłeś :P A na te laseczki najlepsza taktyka to wyciągać je pojedynczo i tłuc zanim zaczną mieć czerwoną aurę. Kiedy ją mają to trzymać się na dystans bo właśnie ona obniża pasek energii. Ja jestem na Pontiffie, jakimś cudem z Irythyll poszedłem od razu do lochu i dalej zamiast eksplorować zimową krainę.

 

Mam pytanie, czy zdarza się, że ci kolesi podszywający się za skrzynie mają przedmioty? Zwykle ich omijam ale z jednego wypadł mi ostatnio estus shard.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

 

JEZUS MARIA JAKI TEN LOCH MA KLIMAT. Wiedziałem, że będą krzykacze. Ale TEGO się nie spodziewałem :o

 

Pozwiedzałem je dokładnie (mam nadzieję), chyba nic mi nie umknęło oprócz paru zamkniętych cel. Te (pipi) co życie zabierają są poyebane, a ich stado pod koniec to już przesada. Umarłem na nich parę razy.

No klimacik jest.

Z Profaned Capital można się dostać z powrotem do lochu do miejsca gdzie znajdziesz pęk kluczy do cel, otwierają większość z nich

więc pewnie jeszcze nie wszystko zwiedziłeś :P A na te laseczki najlepsza taktyka to wyciągać je pojedynczo i tłuc zanim zaczną mieć czerwoną aurę. Kiedy ją mają to trzymać się na dystans bo właśnie ona obniża pasek energii.

 

 

Tej lokacji jeszcze w ogóle nie zwiedziłem, po dobiciu do bonfirea dokończyłem zwiedzanie lochów ;) babki spoko, tak właśnie robiłem, ale potrafiły mnie cholery zaskoczyć jak zachciało im się mnie masowo przypalać :D 

 

Poza tym, nie wspomniałem o najwazniejszym.

 

CO W TEJ GRZE ROBI

 

GOLLUM

 

GPDDVKE.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Last, but not least - wziąłem ślub. I tu pytanie teraz - Tak się miał zakończyć quest wiadomo kogo? Czy było jakieś inne wyjście? Czy powinienem teraz posłuchać Yurii ? Czy olać to? 

 

Miales zle zakonczenie tego questa. Zeby miec dobre trzeba ubic asasyna przebranego za figurke w church of yorshka gdzie spotykasz anriego. Potem masz jego/jej summon sign przed aldritchem i mozesz go z nim ubic za co dostajesz miecz od joffreya w firelink shrine

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Last, but not least - wziąłem ślub. I tu pytanie teraz - Tak się miał zakończyć quest wiadomo kogo? Czy było jakieś inne wyjście? Czy powinienem teraz posłuchać Yurii ? Czy olać to? 

 

Miales zle zakonczenie tego questa. Zeby miec dobre trzeba ubic asasyna przebranego za figurke w church of yorshka gdzie spotykasz anriego. Potem masz jego/jej summon sign przed aldritchem i mozesz go z nim ubic za co dostajesz miecz od joffreya w firelink shrine

 

 

 

Mówisz o 

 

 

Anri's straight sword, który leżał tam gdzie jej ciało? ;)

jeśli jedyne co mnie ominęło to summon do aldricha, to spoko. 

Odnośnik do komentarza

BLACK KNIGHT BROTHER! \[T]/

 

Zgadza się, ulepszony szeroki mieczyk, obecnie +7 wydaje mi się :) takim samym ukończyłem DkS2, kwestia przyzwyczajenia już chyba 


 

 

 


 

CO W TEJ GRZE ROBI

 

GOLLUM

 

GPDDVKE.jpg

 

 

 

 

 

Heh, zabawne. Przechadzałem się w ubiegłym tygodniu po tej lokacji i zrobiłem podobny zrzut.


JRqfl2O.jpg



Widzę, że również dzierżysz prosty, szeroki miecz. Dobrze, jedno z najlepszych narzędzi mordu.

 

Gdzie dorwać tą zbroje?

 

 

 

mozna wyfarmić cały set z black knighta znajdującego sie w mini ruinach na prawo od wejścia na bagna w road of sacrifice. tam gdzie węgiel dla kowala.

 

Odnośnik do komentarza

BLACK KNIGHT BROTHER! \[T]/

 

Zgadza się, ulepszony szeroki mieczyk, obecnie +7 wydaje mi się :) takim samym ukończyłem DkS2, kwestia przyzwyczajenia już chyba 

 

 

 

 

CO W TEJ GRZE ROBI

 

GOLLUM

 

GPDDVKE.jpg

 

 

 

 

 

Heh, zabawne. Przechadzałem się w ubiegłym tygodniu po tej lokacji i zrobiłem podobny zrzut.

 

 

 

JRqfl2O.jpg

 

 

 

 

Widzę, że również dzierżysz prosty, szeroki miecz. Dobrze, jedno z najlepszych narzędzi mordu.

 

Gdzie dorwać tą zbroje?

 

 

 

mozna wyfarmić cały set z black knighta znajdującego sie w mini ruinach na prawo od wejścia na bagna w road of sacrifice. tam gdzie węgiel dla kowala.

 

 

Zabiłem go pare razy i nic nie poleciało, to ma jakiś niski droprate?

 

Odnośnik do komentarza

 

Tez lecę na lekko. 15 wagi łącznie i flyns ring plus dwa na niewidzialne uniki :)

Ten flyn podbija dmg przy obciążeniu poniżej 30%, czy jak to działa?

 

5% load = +15%AR

 

10% load = +12.5%AR

 

15% load = +10%AR

 

20% load = +8%AR

 

25% load = +6%AR

 

30% load = +4%AR

 

35% load = +2.5%AR

 

40% load = +1.5%AR

 

45% load = +0.25%AR

 

45.5% load = +0.15%AR

 

45.6% = +0%AR

 

72eca477388f4bd0b0cc55fda7ae7361.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

JEZUS MARIA JAKI TEN LOCH MA KLIMAT. Wiedziałem, że będą krzykacze. Ale TEGO się nie spodziewałem :o

 

Pozwiedzałem je dokładnie (mam nadzieję), chyba nic mi nie umknęło oprócz paru zamkniętych cel. Te (pipi) co życie zabierają są poyebane, a ich stado pod koniec to już przesada. Umarłem na nich parę razy.

No klimacik jest.

Z Profaned Capital można się dostać z powrotem do lochu do miejsca gdzie znajdziesz pęk kluczy do cel, otwierają większość z nich

więc pewnie jeszcze nie wszystko zwiedziłeś :P A na te laseczki najlepsza taktyka to wyciągać je pojedynczo i tłuc zanim zaczną mieć czerwoną aurę. Kiedy ją mają to trzymać się na dystans bo właśnie ona obniża pasek energii. Ja jestem na Pontiffie, jakimś cudem z Irythyll poszedłem od razu do lochu i dalej zamiast eksplorować zimową krainę.

 

Mam pytanie, czy zdarza się, że ci kolesi podszywający się za skrzynie mają przedmioty? Zwykle ich omijam ale z jednego wypadł mi ostatnio estus shard.

 

 

Kazdy mimic ma przedmiot z czego wiekszosc to unikaty

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...