Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, ulepszony szeroki mieczyk, obecnie +7 wydaje mi się :) takim samym ukończyłem DkS2, kwestia przyzwyczajenia już chyba.

Spokojnie możesz najrzadszą sztabę tytanitu poświęcić by uzyskać plus dziesięć dlań. Po toporku piromanty, to moja druga broń, która towarzyszyła mi w dłoni niemal do samego końca. Zmieniłem go tylko dlatego, że mroczny miecz skaluje się z inteligencją na S, a jej mam 44 punkty. Jednak i prosty, szeroki miecz maksymalnie ulepszyłem. Niezwykle szybki, trzymany jednorącz, mało wytrzymałości bierze (siedem ataków nim wyprowadzam), do tego jak na taką broń zadaje wyjątkowo duże obrażenia. Warto dodać błyskawice/chaos nań.

Odnośnik do komentarza

Hmm to kicha, bo zginąłem od strzał w momencie pokonania Aldricha, a który był ostatni z tych dwóch. Gra mi go uznała za pokonanego, była krótka cutscenka ale przeniosło mnie po niej do bonfire.

 

Ok z tego co pisze na wiki to chyba wystarczy iść do miejsca gdzie miało teleportować, thx anyway, nie wyczaił bym sam tego.

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza

po prawie 11h w pracy jestem tak zmęczony, że prawie każdy robi ze mnie swoją dziwkę.

 

Ale podsumowując:

 

Uratowałem cebulę, uwolniłem jakąś babkę. 

Giganta, jak go pokonać, ogarnąłem dopiero za drugim razem, udało się pokonać za trzecim. szkoda, bo widziałem, że cebula ostro go na(pipi)iał i jakbym w porę ogarnął o co w ogóle chodzi w tej walce, to by może przeżył... :(

 

Generalnie gigant bardzo fajny boss, stosunkowo prosty, ale trzeba było wyczaić okienko, żeby się podładować.

 

Po walce mnie od razu teleportowało do tancerki, miałem 2 estusy tylko, nie ogarnąłem walki ale i tak zjechałem jej do połowy hp. za drugim razem do jakichś 80%. za trzecim razem już padła bez żadnego leczenia się. Zacząłem trochę zwiedzać zamek (i trafiłem przez przypadek od razu do ogrodów), ale tamtejsi rycerze ponownie robili ze mnie swoją dziwkę i wyłączyłem.

 

Tancerka póki co jak dla mnie najfajniejszy boss, bardzo fajny moveset, bardzo fajnie się ją "czyta".

Wnioski? nie grajcie jak jesteście zmęczeni i praktycznie zasypiacie przy konsoli   :morning1:  

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...