Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam pieprze platyne za duza losowosc i pieprzenia z tym. W bb bylo sprawniej. Przechodze teraz ng+ dla sekretow ktore ominalem na ng. Jezu jak ja kocham ds i przechodzenie bez opisu. Myslalem ze iekszosc jednak poznalem smaczkow za pierwszym razem a juz w osadzie strzal w pysk. Nie chce spilowac ale radze zainteresowac sie tymi wielkimi typami co rzucaja garnkami i maja klatke na plecach i ich nie zabijac. Ehhh from software <3

Odnośnik do komentarza

Pokonałem sukę!

 

Dziwiłem się, że gadacie, że ona prosta jest do rozwalenia. Otóż nie jest aż taka trudna jak... się na niej zalokujemy :potter: Fajnie, że wpadłem na to po jakichś stu zgonach :D Przy locku na tej dziwce okłada się jej dupsko aż miło i po paru próbach pada trupem. PRAISE THE SUN!

Odnośnik do komentarza

Covenanty to największa kicha do platyny. Aby je sobie ułatwić myślę nad takim motywem aby robiąc ng+ zbierać itemy do max ulepszenia jakiejś dobrej broni ale nie levelować, zostać na 90-tym jak jestem. To powinno dać niewielką przewagę bo będę walczył z kolesiami o nie tak wygórowanym levelu a słabszych broniach. Jest w tym jakiś sens czy nie bardzo?

Nope, matchmaking dziala nie tylko od levelu ale tez levelu broni i estusow (nie mylic z iloscia) Nie zrobisz tutaj za mocnego twinka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

y? przecie estusy i sila postaci sie skaluje do takiej by byla sensowna wzgledem hosta.

 

chyba.


sunlight sword sobie ulepszylem od razu do +5, ale czy warto go uzywac oprocz do buffa? normalnie latam z tym wspomnianym ulepszonym szerokim mieczem +10.

 

Wczoraj chcialem pomoc jakiemus randomowi ze zbroja smokobojcy, no to jakis koles mnie przywowal, wydaje sie ogarniety, naparzamy 10 sekund, po czym gosciu robi rolke. w przepasc :dynia: 

Odnośnik do komentarza

 

Covenanty to największa kicha do platyny. Aby je sobie ułatwić myślę nad takim motywem aby robiąc ng+ zbierać itemy do max ulepszenia jakiejś dobrej broni ale nie levelować, zostać na 90-tym jak jestem. To powinno dać niewielką przewagę bo będę walczył z kolesiami o nie tak wygórowanym levelu a słabszych broniach. Jest w tym jakiś sens czy nie bardzo?

Nope, matchmaking dziala nie tylko od levelu ale tez levelu broni i estusow (nie mylic z iloscia) Nie zrobisz tutaj za mocnego twinka

 

Zaoszczędziłeś mi zatem sporo nerwów :P No trudno, trzeba się nauczyć grać w to pvp.

Odnośnik do komentarza

Ostatni boss padł. Świetna walka. Wymagająca ale dało rady się nauczyć jego zachowań.

Co do zakończenia:

 

 

Moje zakończenie wyglądało tak, że moja postać usiadła przy ognisku i zajęła się ogniem. Szczerze mówiąc widziałem bardziej rozbudowane końcowe filmiki. Końcówka Bloodborne to wręcz porażała treścią przy tym ;-) (tak wiem że jestem Souls-newbie i nie znam uniwersum)

 

Co jest must-see/do/have przed przejściem do ng+?

Odnośnik do komentarza

Aha jeszcze jedne pytanie, po tym jak myslalem ze ng+ jest zbyt proste i nie bede juz w nie grał wyciałem w pien wszystkich w kapliczce bo chcialem zobaczyc co sie po nich dostaje. No ale dzis jednak po rozdaniu punktów postanowilem sie pobawic z black knight setcie no i mam problem bo kowal sie na mnie obrazil i nie chce ulepszac mi rzeczy. Co za sfochowany pedau. Kiedy mu przejdzie?

 

Aha i jeszcze kiedys gadalismy o tancerce ze niby przenosi po 3 z glownych bossow czy tam 4. Wcale tak nie jest. Pokonałem jednego, zrobilem pewien okrutny manewr i juz po tym mroznym psie na poczatku gry na ng+ ubilem tancerke :D

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Przyznam się że nie miałem okazji zagrać w żadną z części DS, ale po filmikach i oldskulowym podejściu tytuł mnie zaintrygował. Panowie, jak wygląda poziom trudności względem takiego Ninja Gaiden I i II? Jest podobnie, czy zbyt hardkorowo?

 

Podobnie, choc w sumie chyba ninja gaiden 1 było trudniejsze moim zdaniem np na master ninja. Z tym ze NG masz typowy slasher któremu juz blizej do BB , soulsy to typowy action rpg.

 

 

Kiedy mu przejdzie?

Na NG++ :P

 

 

 

 

Powaznie? 

 

Bardzo okrutny. Każdy o tym wiea jak zabijesz 3 głównych bossów to przenosi do niej.

 

No nie kazdy bo ja np nie gram z dark souls wiki. 

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Tez tak mi sie wydaje, jednak do soulsów nie potrzeba takiego skilla jak do NG. 

 

Ludzie sie rozleniwili wieskami i innymi dragon age wiec teraz action rpg w którym jednak trzeba przed bossem czasem odpowiednio ułożyc czy taktyke , czy bron czy potiony czy zbroje juz robi sie zbyt wymagajace dla niedzielnego gracza. 

 

Z Niohem bedzie to samo. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...