Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Za pierwszym. Szczerze to spodziewałem się, że będzie trudniej. Ten z jedynki napsuł mi zdecydowanie więcej nerwów, a tutaj z racji dużej ilości butelek i mobilności mojej postaci rollowałem się za bossa i bez problemu mogłem oddać 2-3 ciosy. Build na zręczność to był zdecydowanie dobry pomysł. 

Odnośnik do komentarza

Oks :) Dla mnie IMO DkS3 najlepsze, ale oryginalne Demon's najlepsze, ale może dlatego ze w DkS1 gralem dawno temu w sumie. W wakacje bede platynowal wszystie soulsy to wydam ostateczny werdykt, ale poki co to  Demon's Souls> DkS3  > DkS > DkS2 :D

Dla mnie Demony to gra wybitna, jedna z najlepszych o ile nie najlepsza gra poprzedniej generacji. Tak mi się podoba, że mam wszystkie trzy wersje i każdą zaliczoną na 100%. 10/10.

 

Pierwsze Mroczne początkowo zawiodły. Raz, że grafika nie ta, dwa - durne rozwiązania - vide walka na gzymsach z potężnymi rycerzami, nawiasem mówiąc ich odpowiednik w DkS III również jest.

Niemniej później gra wręcz uwodzi, zachwycając zależnościami, licznymi sekretami i generalnie frajdą z rozrywki. Mocne 9/10 wg mnie. Platyna również zaliczona.

 

Kontynuację dorwałem na PS Trzy jeszcze, ale często jadąc po grę, kończy się na zakupie kilku, a że do DkS II należy się przyłożyć i poświęcić jakieś 69 godzin na platynę, gra grzecznie czeka na swój czas i czeka już tyle, że niedawno do kolekcji dołączyło Scholar of the First Sin i teraz dwie dwójki mam na głowie.

 

DkS III jest świetne. Sumienne podsumowanie dokonań serii. Często zapożycza elementy z poprzedniczek (zarówno Darków, jak i Demonów, a nawet Bloodborne), jednak nazwałbym to ukłonem w stronę fanów, niż bezczelnym kopiuj - wklej, jak niektórzy psioczą. Do tego dochodzi znakomita sfera A/V, co nie jest oczywiste w serii (mowa o grafice). Również uważam, że średnia światowa jest wyjątkowo sprawiedliwa.

 

Ciekawe tylko co dalej. Ciężko uwierzyć, że to koniec serii, szczególnie po wybornej sprzedaży DkS III i uznaniu graczy/recenzentów. Z drugiej strony wyśmienite Bloodborne pokazało, że lekko skostniałą formę, można przedstawić światu w sposób świeży i szalenie grywalny zarazem.

 

Osobiście chętnie zagrałbym w DS4, ale niekoniecznie w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza

Ten boss w bibliotece z siostra na plerach ej ty no ja...

Teleportuje sie za plecy z rownoczesnym odpalaniem jednego ze specjali zanim przekrecisz kamere czesto konczy sie na loteryjce z twoja reakcja bo czasu juz nie ma na normalne ogarniecie ciosu i riposte.

Unga bunga w chooj z nim :/

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

z bratem na plecach

 

za plecy akurat rzadko się teleportuje, chyba, że akurat robi charge'a, najlepiej biegać wokół niego i rollować przez ciosy, a potem zwykłe r1 w plecy czymś co bije horyzontalnie, poza tym w drugiej fazie lepiej nie atakować dopóty wszystkie namierzające projectile nie odpalą

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś na zbyciu pyro flame? Ja swoje gdzieś przesiałem (sprzedałem chyba niechcący :D) a chciałem zrobić buffa pyro i ni ma jak. Nie chcę zaczynać nowej gry narazie, bo nie wszystko jeszcze odblokowałem więc jak by mi ktoś odpalił swojego flame'a to był bym wdzięczny. A i w zamian bym odpalił coś co jest mi zbędne :)

Jeśli kto chętny pomóc to czekam na pv. Mój lv to jakoś 90-100 (nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...