Skocz do zawartości

Horizon: Zero Dawn


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj cały dzień robiłem poboczne questy przed posunięciem fabuły i trzeba przyznać, że naprawde się postarali, większość jest w sumie idz tam zrób to, pogadaj z tym, ale każdy to inna historia. Zaginiona córka, historia kochanków, porwany typ etc. Małe propsy za takie podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza

pamiętacie taką stronke gametrailers i serie która tam była "Hey Ash, Whatcha Playin'?"

134891-BAJANGO.jpg

 

 

to właśnie ta dziewczyna podgłada głos pod aloy, niezłe zaskoczenie dla mnie ;p

 

 

 

jak była o tym rozmowa to sory bo bostatnie kilka dni unikam tego tematu żeby nie wpaść na spoilery

Tak, to ona. Ashly Burch. Zdolna aktorka, grała tez Chloe w Life is strange i Tint Tine w serii Borderlands. :)

 

Dam sobie rękę uciąć, ze kiedyś tez ja spotkaliśmy w innych grach.

 

W tym programie grał tez jej brat, Anthony Burch i jest on głównym pisarzem w Gearbox Software przy serii Borderlands.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Kurna gram sobie na luziku po pracy zajechany, lecę po figurkę banuków, a tu nagle jakieś krzyki, bo jakieś typy są atakowane przez śmigacze no to luj mówię, pomogę raz dwa pójdzie, a tu nagle trzy jastrząbłyski z którymi się męczę i po chwili jeszcze coś we mnie głazami rzuca. Kończę jatkę, eliksiry się pokończyły i patrzę co to we mnie rzucało, a tam kilkadziesiąt metrów ode mnie za rzeczką patrzą się na mnie dwa skażone skałokrusze, zdziwiony myślę nie no tylko nie to. Ale za rzeczką to pewnie nie przejdą, a te nagle łups skaczą w górę i nurkują pod ziemię i całym pędem w moją stronę. S(pipi)iłem xd

GOTG!

 

Swoją drogą to jeden z największych minusów tej gry to to, że tak łatwo uciec tym dinusiom, choć jak przed chwilą przebiegałem koło stadka tych śmigaczy to jeden mnie dorwał i rogami prosto w plecy wjechał.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Tylko polska wersja.

 

 

Wstyd to grać po angielsku jak mongoł.

 

W Wiedźmina to tak, ale we wszystko inne... Lubisz doznania aktorskie rodem z "Ukrytej Prawdy" czy innych "Pamiętników z wakacji" to spoko...

Kiedy ja zaczynałem grać to o polskich wersjach mogłem pomarzyć, a gdy już są, marzę by ich nie było wcale (oprócz Wiedźmina oczywiście - tu wszyscy inni grają w wersję gorszą).

A jak jeszcze słyszę, że ktoś tu chwali polski dubbing w Horizon... To trzeba być dopiero mongołem :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi sie zbuggowalo zaddanie a daughter's vengeance

Przy Talk to Nakoa mam czerwony X mimo,ze znia rozmawialem f5Ilfrch.jpg

nie mam save zeby sie cofnac szczegolnie,ze robilem zadania na biezaco a jestem pod koniec gry,jak rozumiem mam po platynie bo zadan nie mozna powtarzac?

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

oczy mnie rozbolały od tych polskich nazw z poprzedniej strony, obleśnie to brzmi :/

 

 

Jeśli chodzi o jakieś nowe bronie to kupuje się je tylko u npc czy w wraz z przechodzeniem kampanii dostaje się jakieś? Wiem, że niektóre bronie dostaje się poprzez przejście wszystkich wyzwań a co z resztą? Tylko u npc?

są pewne specjalne sprzęty dostawane ze questy których nie można kupić w sklepie

mowie ogolnikowo żeby nie spoilerowac

Odnośnik do komentarza

Ja yebę... jak gracie po polsku to się chociaż nie przyznawajcie na forum :)

Te polskie nazwy ryją beret :yao:

Do tej pory miałem taką bekę w temacie "soulsów" :)

Co Cie tak to boli? Jak ktos chce to i po chinsku niech gra jak jemu to odpowiada. Nie przyznawac sie na forum, ze ktos uzywa ojczystego jezyka w grze? japyerdole.pl Grajac w oryginale z pl napisami rowniez sa polskie nazwy dinusiów. Edytowane przez Koleś88
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem jak komuś mogą przeszkadzać polskie nazwy dinusiów. Przypomnę, że ludzie w tej grze to poziom epoki kamienia łupanego, więc nazwy są bardzo trafne imo.

 

to sie akurat zgadza bo nazwy po polsku brzmią jak by wymyslało sie dziecko

 

 

w sumie to sie nie zgadza, epoka kamienia łupanego? widzialeś meridan czy jak to miasto sie nazywa tam u was po polsku?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie rozumiem jak komuś mogą przeszkadzać polskie nazwy dinusiów. Przypomnę, że ludzie w tej grze to poziom epoki kamienia łupanego, więc nazwy są bardzo trafne imo.

 

to sie akurat zgadza bo nazwy po polsku brzmią jak by wymyslało sie dziecko

Nie to co snapmaw, longleg, tallneck, scrapper, sawtooth, lancehorn, bellowback, charger, stalker, shell-walker, glinthawk, thunderjaw. Angielskie nazwy są tak samo "głupie" jak polskie.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...