Skocz do zawartości

Firewatch


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem wczoraj, pograłem 20 minut.

No dobra, przyznam się, byłem trochę zbakany i naprawdę fajnie czytało się to wprowadzenie.

Łatwo było się wczuć, krótkie teksty, ciekawe wybory.

Wolałem czytać, co będzie dalej, niż grać te parę sekund w grę właściwą.

Dobra, robię teraz drugie podejście, tym razem na trzeźwo :)

Odnośnik do komentarza

Jak mam zbadać polanę wapiti, jak tam ogrodzenie jest? Niby na dole nie ma, ale to chyba jakiś błąd programistów, bo kucać i tak nie można.

---

Edit: dobra, już mam, to łażenie trochę mnie męczy, za to dialog pomiędzy postaciami, robi się coraz ciekawszy.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra się już zdecydowanie lepiej, ukończenie zajmie ci jakieś 3 do 4 godzin i warto je poświęcić. Gra jeszcze czasami chrupnie i szarpnie animacją ale nie tak mocno jak przed patchem.

To ja nie chce myslec jak bylo przed patchem, gra szarpie co kilka krokow. Nigdy w zadnej grze nie widzialem takich spadkow i to w symulatorze chodzenia.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem troche i ta gra nadal ma mase problemów technicznych, pewnie już tego nie naprawią, studio raczkujące z PS4. Już na początku 2 dnia, gra mi sie zglitchowała i nie mogłem odebrać radia, pomogło właczenie gry na nowo. Nadal często są pół sekundowe spike's bez żadnej zasady, fizyki w grze raczej nie ma, po prostu chodzimy po lesie.

 

Na duży plus pastelowa oprawa wizualna, która bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Gierka wyląduje też na Łoniaku, można temat przenieść do multiplatform? 

 

To w sumie jeden z nielicznych symulatorów chodzenia, który w jakiś sposób mnie zainteresował, więc z chęcią zakupie, bo recenzje gierka zbierała pozytywne. Fajnie, że zdecydowali się wydać wersje na X'a, która w ogóle ma zawierać jakieś tam dodatkowe bajery.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Srednia gra ze slaba fabula, nuzacym backtrackingiem i nielogicznosciami w scenariuszu. Niektorzy zachwycaja sie rysunkowymi widokami, a mi ciezko w ogole wymienic jakies plusy - chyba jedynie muzyka i voice acting... no i dlugosc gry, bo gdyby byla dluzsza niz te 3h, pewnie nie dalbym rady skonczyc. Sa zdecydowanie lepsze symulatory chodzenia niz Firewatch. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...