Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Co do fortów, mały protip od Pioniera - kościotrupy odradzają się w bodaj trzech lub czterech miejscach, a w forcie zawsze jest sporo beczek z prochem. Można ładnie zaminować te punkty i praktycznie wyczyścić całą falę jednym dobrym strzałem. Amunicja do broni jest na miejscu w co najmniej dwóch skrzynkach (w samym forcie na piętrze i na zewnątrz) żeby nie trzeba było wracać na statek. Ganianie się jak w zombie w Call of Duty to również dobra opcja.

 

My wczoraj mieliśmy fajną akcję. Pływaliśmy we trzech na galeonie i po odparciu innej ekipy ogarnęliśmy, a potem złupiliśmy cały fort. Wracamy obładowani i zadowoleni do Outpostu obok. Znajomy przeżywa, że zaraz pewnie coś się stanie albo tamta ekipa nas napadnie jeszcze raz, a my się z niego śmiejemy. Nagle statek mi coś zwalnia, więc schodzę na dół zobaczyć, czy deski czasem nie puściły. W tym momencie kolega mówi, że woda się coś chyba czarna zrobiła. No to jasne - KRAKEN! Na szczęście jakoś się wybroniliśmy sami i wszystko oddaliśmy :D

 

A tutaj łup z kilku późniejszych wypraw.

pNP2yIE.jpg

Odnośnik do komentarza

Jest 

 

BTW byłem pewny że Kraken nas zniszczy, połknie a szczątki wypluje, a tu jakimś nie wiem jak puścił nas  i uciekliśmy xD mam nadzieje że z czasem rozbudują z nim walke, bo Rare jasno sugerowało że walka z nim ma być wieloetapowa i Kraken to nie tylko macki 

 

Poza tym są jeszcze arty z oficjalnej ksiązki

c4Et8ZIl.png

DzqaOe2l.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Vexilium napisał:

 

Nie obrażaj mnie :frog: Grałem na koksie z włączonym 4K i HDR, obok Gearsów 4 to jedna z gier ogromnie zyskujących na szerokiej palecie barw z trybu HDR.

Ale ten MS ma dałna - rzeczywiście wygląda na to, że na PC nie dali standardowo opcji HDR (podobnie jak w Horizon). Mistrzowie kodu normalnie!

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Eurogamer zachwycony. 

 

Sea of Thieves is sandbox gaming at its purest

Cytat

There will be those that hate Sea of Thieves, its limited questing, the unguided experience and the lack of progression-based gameplay rewards. Others, though, will relish the freedom. This is role-playing in its purest form, offering just enough tools to help you forge your own destiny across the ocean. Sea of Thieves' power to keep those stories interesting, of course, will depend on Rare's ability to meaningfully expand its world as the days and months pass by. If you're tired of games that tell someone else's tales though, and are ready to set sail for your own horizons, there's nothing else quite like Sea of Thieves right now.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2018-03-20-sea-of-thieves-is-sandbox-gaming-at-its-purest

 

 

Brzmi to naprawdę fajnie :banderas: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...