Skocz do zawartości

Sea of Thieves


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem dzisiaj na dane o tym co aktualnie najlepiej sprzedaje się we wczesnym dostępie na steamie i na pierwszym miejscu jest Blackwake - gra podobna do Sea of Thieves tylko nie w cell shadingu. Można na to spojrzeć na dwa sposoby: 1. Gra o takiej tematyce może jednak zyskać popularność i SoT też ma szansę 2. SoT mógł trafić w niszę - teraz jednak zostali uprzedzeni przez innych i ciężko będzie przekonać graczy, żeby wybrano ich grę zamiast konkurencji

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Siadłem w końcu na chwilę do SoT i w pełni zgadzam się z tym co blantman pisał jakiś czas temu. Jak na alphę gra wygląda, działa, rusza się świetnie. Przy pierwszym kontakcie w oczy rzuca się oprawa graficzna, to na prawdę ładnie wygląda i płynnie chodzi. Trochę jest za cicho, brak muzyki, ale to może jeszcze poprawią. Nastawiałem się na coś zgoła odmiennego. Początkowo bałem się też o samą mechanikę gry, sterowanie postacią oraz statkiem, ale jednak jest to wszystko bardzo przemyślane, po kilku chwilach od ogarnięcia sterowania i zasad kierowania statkiem można się porządnie wczuć i gra zaczyna dawać bardzo dużo frajdy. Póki co trzeba trafić na ogarniętą ekipę, bo z debilami nie sposób w to grać. 

 

Jeszcze tylko trzech forumowych śmiałków i na premierę może być niezły ogień. Przynajmniej do czasu jak się nie znudzi - oby Rare ogarnęło dużo ciekawych zadań i czynności do wykonania, bo samo pływanie od wyspy do wyspy i walki mogą nie wystarczyć na długo. :lapka:

Edytowane przez Hum
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

widziałem, że grasz i ciekaw byłem Twojej opinii. Blantmana wrażenia oczywiście również szanuję, ale często podchodzi on do gier mocno entuzjastycznie. Ale skoro są już dwie całkiem pozytywne opinie to moje oczekiwania wobec Sea of Thieves rosną i teraz spodziewam się co najmniej mocnego 6/10 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z FB Rare:

This Saturday, get ready to set sail in another one of our weekend Technical Alpha play sessions! We're also sending out 28,000 more invitations by email right now so be ready to protect your treasure!

Może udałoby się zgarnąć jakąś ekipę na sobotni wieczór? Kilka osób już grało. :)

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Udało mi się trafić na jakąś ogarnięta ekipę randomów i generalnie gra dawała masę frajdy. Dwa razy tłukliśmy się z inną ekipą i jakie to było dobre :banderas:

Te rozkminy, współpraca na statku. Raz nas zatopili, potem się zrewanżowaliśmy, przy okazji odbijając skarb. Grając ze swoimi pewnie jest jeszcze ciekawiej.

 

Brakuje trochę contentu, takie uroki alphy, ale widać, że jest tam masę miejsca na jakąś zawartość, która będzie pewnie dopiero w pełnej grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...