Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ponoć ten herszt kosztuje 19 milionów :| Z taką zwrotnością to jak za darmo.

 

Niestety moja farma nie szła tak spektakularnie jak na tych filmikach, ale w sumie w jeden dzień zarobiłem 40kk, opchnąłem type-7 i sprawiłem sobie Pythona- fajne cacko, ale muszę jeszcze chyba wydać drugie tyle na sensowne ulepszenie, na razie będzie jedynie cieszył wzrok.

 

A że zostało mi parę milionów, to kupiłem w okolicznym systemie Dolphina, ot tak w ramach kaprysu.

 

 

Teraz zdobyć famę w Uspilon Aquarii* i będą hajsy wpadać.

 

*chciałem w googlach sprawdzić ten system, więc po prostu wbiłem to hasło i mnie odesłało tu: https://en.wikipedia.org/wiki/Upsilon_Aquarii

:obama:

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Polecam dźwięk Fer de Lance - na słuchawkach człowiek nie ma ochoty zmieniać statku na nic innego.

 

Co do ulepszeń to czasem nie starczy na ulepszenia drugie tyle ;) Do Anakondy Reactive Surface Composite kosztuje 346 milionów gdzie sama Anakondoa 146 baniek :sapek: 

 

 

Odnośnik do komentarza

No o te całe multi trudność się tu rozbija - bez przynajmniej 4-5 ziomków, którzy będą zdeterminowani siedzieć nad tym z Tobą do samego końca nawet nie próbuj, bo CQC jest absolutnie martwe... Oprócz momentów, kiedy jednak okazuje się, że jest na świecie 4 innych desperatów, z czego dwóch też próbuje coś wbić, a dwóch ma osiemnasty prestiż i kocha ubijać takie warzywa, co się na boostowanie levelu umawiają :reggie:

Cała reszta gry to też grind niemiłosierny, ale przynajmniej solo, więc nie potrzebujesz do tego łaski innych ludzi.

No i pozostaje jeszcze kwestia, czy aby na pewno jesteś świadomy, z jaką grą będziesz miał do czynienia?
To nie jest kolorowe No Man's Sky, tu większość czasu spędzasz w menusach, podmenusach, statycznych ekranach z dużą ilością tekstu, nierzadko bez obrazków. Resztę czasu lecisz w ciemnej jak odbyt przestrzeni kosmicznej, która jest zimna, nieprzyjazna i "nikt nie usłyszy twojego krzyku" :) 
Najfajniejsze i najbardziej ekscytujące elementy gameplayu to lądowanie na stacjach kosmicznych (oraz startowanie z nich), a także jazda łazikiem po powierzchniach planet, na których da się wylądować (ale do tego musisz mieć dodatek Horizons, bo bez tego nie masz kompletnej gry).

Jeśli masz pełną świadomość tego, co napisałem, a dodatkowo także wiedzę, że czynności, które wymieniłem powyżej są całkiem wymagające i wielu odbija się od gierki już po tutorialu, to bierz i baw się dobrze :)

Odnośnik do komentarza

Grind

- przeprowadzić transakcje na 250 stacjach (2-3 dni robienia tylko tego)

- zabić 100 elitek (zależne od skilla i grubości portfela) plus Rank Expert w Combat - duuużo grania.

- Sagitarius A - bez mapy, planu, przygotowania nawet nie próbuj - cześć @Figuś :yao:

- multi - powodzenia życzę :lapka: (samo bostowanie CQC mi zjadło około 60h)

- wbicie rangi Elite - chyba najłatwiej w eksploracji (której mam nabite ~140h)

- zebrać 750 ton minerałów bądź metali - też zjadło "kilka" godzin

 

A jak byś chciał 100% to w DLC trzeba przejechać łazikiem 1608 km - który "robi" max 118 do 130 km/h - więc sobie przelicz ile to jest godzin bezcelowego jeżdżenia :D 

 

Kosmos na OLEDzie + HOTAS 4 - przyszłości przybywaj :fsg:

Jak by dodali obsługę googli VR to bym robił Platynkę na drugim koncie chyba :D 

Odnośnik do komentarza

@Kyo Ale dałem radę :lapka: fakt że z pomocą kosmicznego GPSu który mi podrzuciłeś, ale miałem qurewsko mały skok na taką podróż, która zajęła mi ponad dwa tygodnie i to tylko  dlatego że po jakimś czasie odpuściłem sobie szczegółowe skanowanie planet :reggie:

 

Nie chwaliłem się jeszcze, ale dzień po Kyo również wbiłem 100% trofików i na razie sobie odpuszczam, co nie znaczy że na grę mam już wyebane, wręcz przeciwnie po ograniu kilku innych gierek z miłą chęcią wróce do tytułu ale to już dla czystej zabawy i w planach również hotas 4.

AkvXnng.jpg

 

QRf8Sla.jpg

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Wredny napisał:

czy aby na pewno jesteś świadomy, z jaką grą będziesz miał do czynienia?

 

Poniekad. Mam doswiadczenie z EVE, ale odkad dotarlem do etapu w zyciu w ktorym traktuje PC jako narzedzie do pracy a konsole do gier nie gralem w zadne space simy (Rebel Galaxy z plusa pare godzin przegralem ale to byl poczatek mojej konsolowej przygody i odpuscilem, zeby poznac inne tytuly).

 

Mysle, ze pare pierwszych godzin pokaze czy bede chcial w to grac czy sie odbije. Znajac siebie pewnie bede chcial to zrobic. To nie jest moja pierwsza gra, w ktorej spotkam sie z prawie zdechlym multi ale wbijalem trofiki (FarCry4 pamietam po 3h zeby zlapalo pelne lobby i wystartowalo gre, multi w MKX w 2018 to tez wysoka poprzeczka).

 

@Kyo cicha nadzieja, ze pomysl drugiej platyny nie jest tak odlegly i moze gdzies tam przetniemy swoje drogi (przynajmniej bedzie jeden mniej potrzebny do ustawki :))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...